Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 15-07-19 21:43 #1
    Προεπιλογή 100% Whey Isolate Zero (Ironmaxx)
    Παιδιά η πρωτεινη της Ironmaxx. Τη δοκιμασα , πολύ ελαφριά , διαλύεται εύκολα. Εγώ πήρα την ουδέτερη. Ευκολοπιωτη. Δε σε βαραίνει καθόλου.
    Αξίζει να τη δοκιμάσετε.
    Συγνώμη που είναι όλα σε γερμανικούς όρους. Τα βρήκα μέσα από το σάιτ της ironmaxx.


    Όνομα: Screenshot_20190715_201629.jpg Εμφανίσεις: 848 Μέγεθος: 318,3 KB


    Όνομα: Screenshot_20190715_202531.jpg Εμφανίσεις: 855 Μέγεθος: 75,3 KB


    Όνομα: Screenshot_20190715_202647.jpg Εμφανίσεις: 1145 Μέγεθος: 45,3 KB

    Όνομα: Screenshot_20190715_202627.jpg Εμφανίσεις: 695 Μέγεθος: 56,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-07-19 10:46 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Μια χαρά φαίνεται. Αν μου δοθεί η ευκαιρία θα την δοκιμάσω. Πάντα έχω isolate μετά την προπόνηση καθώς μου επιτρέπει μετά να κάνω γεύμα σε πιο σύντομο χρονικό διάστημα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-07-19 14:09 #3
    Προεπιλογή
    Να τη δοκιμάσεις. Έχω σκοπό να δοκιμάσω και άλλα προϊόντα της εταιρειας.
    Η άγευστη είναι σα να πίνεις νερό.
    Τη γνωρίζω καλύτερα με τον καιρό. Παρατηρώ ότι ούτε φουσκώματα αφήνει. Δε σβολιαζει στο χτύπημα.
    Σε αφήνει πολύ ευχαριστημένο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-09-19 00:05 #4
    Προεπιλογή
    Τελείωσα τη 2κιλη σακούλα, δε θα πω αν έβαλα 5 μυϊκά κιλά και έχασα αλλά 5 λίπος εξαιτίας της. Δεν είμαι άλλωστε και σωστό δείγμα αφού η ενασχόληση μου λόγω επαγγελματικών υποχρεωσεων δεν μπορεί να είναι τόσο πίστη ώστε να βγουν συμπεράσματα.
    Θα πω όμως ότι δε βρίσκω κάποιο λόγο να μην την ξαναπάρω την ίδια.

    Σα διαλυτότητα πολύ καλή, απλά με το κουτάλι μέσα στο σέικερ χωρίς να αφήνει σβόλους, ευκολοπεπτη , σα γεύση ...πήρα την άγευστη..
    Σα μάρκα κοτσαρουν κάποιες πιστοποιήσεις στα προϊόντα τους που να ξέρετε οι Γερμανοί σε αυτά θα τους έσκιζαν αν ήταν μουφες.
    Είναι και κάτι άλλο. Έχω γράψει πολλές φορές πόσο συχνά αγόραζα προϊόντα της άλλης γερμανικής της Inkospor. Την αγαπώ αυτή τη μάρκα. Να πω όμως εδώ ότι κάποια πράγματα θέλουν και λίγη εξέλιξη. Εγώ είμαι κολλημένος και θέλω μετά την προπόνηση να πιω αμινοξέα ή isolate. Εντάξει και αυτοί στην inkospor λες και έχουν αποσυρθεί από το παιχνίδι του ανταγωνισμού και τραβάνε κουπί μακριά απ' τους άλλους. Βρωμάει η αγορά isolate. Η inkospor δεν μπήκε ποτέ στη διαδικασία να βγάλει. Λογικό είναι και ο καταναλωτής να ψάξει την isolate σε άλλη εταιρεία.

    Επειδή η ευρωπαϊκή Nature's Best (Isopure) δεν ξέρω τι βιολί βαράει , αν και πριν 2 μήνες την είχα πάρει πάλι , βρήκα τη λύση της Ironmaxx. Δε λέω πως δε θα ξαναπάρω Inkospor , άλλωστε πιστεύω στο δόγμα ότι "οι παλιές αγάπες πάνε στον παραδεισο" αλλά πρέπει και μια εταιρεία εκτός απ' την ποιότητα να βαδίζει και στο πνεύμα της εποχής.

    Προς το παρόν μένω εδώ. Στο μέλλον ίσως ξανααλλαξουμε.
    Απάντηση με παράθεση