Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 17-07-19 23:45 #1
    Προεπιλογή Τραυματισμος
    Πριν μια βδομαδα εκανα πιεσεις ωμων με αλτηρες και εξ αιτιας αβλεψιας μου με εφυγε ο αλτηρας του αριστερου χεριου προς τα πισω στην φαση που ειχα τους αλτηρες στην ορθη γωνια.Εκεινη την στιγμη ενιωσα πονο στον ωμο στο σημειο που ενωνεται με τον δικςφαλο και στον τρικεφαλο.Μετα αφου εβαλα παγο με εφυγε καπως ο πονος αλλα ενιωθα σε εκεινο το σημειο μια αισθηση οπως ειναι η κραμπα.Πηρα παυσιπονο,εβαλα παγο κ.τ.λ.Το χερι μπορω να το σηκωσω κανονικα αλλα δεν μπορω να το τςντωσω οταν ξαπλωνω να κοιμηθω και με τραβαει στο σημειο του κατω τρκεφαλου πανω απο τον αγκωνα κακαΔενι στον πανψ δικεφαλο.Δεν εχω παει ακομα σε γιατρο.Μπορει καποιος τι μπορει να εχω;και αμα το εχει παθει τι εκανε;εχω ξενερωσει την ζωη με αυτο και δεν μπορω να κανω βαρη.Το εχω εδω και 7μερες και δεν εφυγε ακομα.λετε να μου βγηκε ο ωμος επειδη εκεινη την στιμη ενιωσα κατι να μετακινειται στον ωμο.αλλα μετα απο λιγο μπορουσα να κουνησ ω τον ωμο.Θα εκτιμουσα οποιαδηποτε βοηθεια.ευχαριστω εκ των προτερων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-07-19 12:59 #2
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Διάγνωση από PC δεν είναι εύκολο να γίνει ακόμα και αν είσαι γιατρός

    Ξεκούραση αντιφλεγμονώδη πάγο και καλό είναι να πας και σε ένα γιατρό
    Στο ενδιάμεσο μπορείς να δώσεις έμφαση σε πόδια κοιλιακούς αερόβιο

    Μη ξενερώνεις και οι τραυματισμοί μες στο παιχνίδι είναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-07-19 12:10 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    επρεπε να ειχες παει ηδη σε γιατρο.ο πονος ειναι καμπανακι οτι κατι δεν λειτουργει σωστα.στο λεω απο εμπειρια που πονουσα 20 ημερες το ποδι και δεν πηγαινα στο γιατρο και τελικα επαθα καταγμα κοπωσεως πτερνης,τενοντοπαθεια αχιλλειου με υγρο και πελματιαια απονευρωσιτιδα και μου στοιχισε το τρεξιμο που τοσο αγαπουσα.οταν ποναμε γιατρο...αυτο ειναι νομος πλεον για μενα.
    Απάντηση με παράθεση