Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 04-08-19 20:45 #1
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή Αιματουρία
    Καλησπερα.Θα ήθελα την βοήθειά σας σε ένα θέμα που με απασχολεί τις τελευταίες μέρες. Εδώ και δύο μέρες έχω τσούξιμο κατά την ούρηση και πριν 30’ που πήγα τουαλέτα είδα λίγο αίμα. Εννοείται πως θα πάω κατευθείαν στο γιατρό απλά έχω κάποιες απορίες. Δεν ξέρω πότε να πάω για εξετάσεις γιατί λόγω προπόνησης και βαριάς εργασίας φοβάμαι το cpk, Από προπόνηση μπορώ να απέχω δυο τρεις μέρες δεν έχω θέμα αλλά από δουλειά πολύ δύσκολο και φοβάμαι μήπως επηρεαστούν οι τιμές.Άκυρο απλά το αναφέρω πριν ενάμιση χρόνο περίπου είχα κάνει υπερηχογράφημα άνω κάτω κοιλίας και όρχεων και δεν υπήρξε τίποτα ανησυχητικό απλά το αναφέρω γιατί κάπως με .καθησυχάζει. Άκυρο επίσης αλλά όταν ακουμπάω από την κάτω μεριά το πέος Στην ουρήθρα με τσούζει και σκέφτηκα μήπως είναι Κάποιες μικρό ερεθισμός από καμιά πέτρα η από κάποια ουρολοίμωξη που εύχομαι το τελευταίο..
    Σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-08-19 18:51 #2
    Προεπιλογή
    Καλησπερα φιλε,
    απο τα λιγα που ξερω σχετικα πρεπει να πας αμεσα σε γιατρο.
    Μπορει και να μην ειναι τιποτα, μπορει και κατι παροδικο, αλλα επειδη συνδεεται και με πολλα μην το καθυστερεις και μακαρι να μην ειναι και τιποτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-11-19 18:03 #3
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο basilis(cult) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα.Θα ήθελα την βοήθειά σας σε ένα θέμα που με απασχολεί τις τελευταίες μέρες. Εδώ και δύο μέρες έχω τσούξιμο κατά την ούρηση και πριν 30’ που πήγα τουαλέτα είδα λίγο αίμα. Εννοείται πως θα πάω κατευθείαν στο γιατρό απλά έχω κάποιες απορίες. Δεν ξέρω πότε να πάω για εξετάσεις γιατί λόγω προπόνησης και βαριάς εργασίας φοβάμαι το cpk, Από προπόνηση μπορώ να απέχω δυο τρεις μέρες δεν έχω θέμα αλλά από δουλειά πολύ δύσκολο και φοβάμαι μήπως επηρεαστούν οι τιμές.Άκυρο απλά το αναφέρω πριν ενάμιση χρόνο περίπου είχα κάνει υπερηχογράφημα άνω κάτω κοιλίας και όρχεων και δεν υπήρξε τίποτα ανησυχητικό απλά το αναφέρω γιατί κάπως με .καθησυχάζει. Άκυρο επίσης αλλά όταν ακουμπάω από την κάτω μεριά το πέος Στην ουρήθρα με τσούζει και σκέφτηκα μήπως είναι Κάποιες μικρό ερεθισμός από καμιά πέτρα η από κάποια ουρολοίμωξη που εύχομαι το τελευταίο..
    Σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ;
    Αιματουρία είναι πολυπαραγοντική
    Ουρολοίμωξη,καρκίνος κύστεως,νεφρολοθίαση.
    Πάρε τηλέφωνο για να κλείσεις ραντεβού
    Απάντηση με παράθεση