Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 61
  1. 08-11-19 19:53 #46
    Προεπιλογή
    Κ βεβαια Overall Bikini Fitness η Ρανια Σταματιαδου


    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-11-19 20:05 #47
    Προεπιλογή
    Body Fitness Open

    Εμφανιση υψηλου κ ομορφου επιπεδου για τη κατηγορια ....''Αριστοκρατικη'' θα ελεγαΧαρα Σταυριδου στη θεση , η πολυ γυμνασμενη κ αυτη κ με γραμμωση Μαρια Παπαχρηστου κ η Μαρια Μαγδαληνου που δεν ηταν σε αγωνιστικη κατασταση.

    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-11-19 20:38 #48
    Προεπιλογή
    Classic Physique

    Δημητρης Βασιλακης Νο194 και ....Εκτονωση! Φρεσκοι ζωντανοι μυς ,καποια δυνατα σημεια και ...ποδια Μια χαρα του βγηκε κ η απαιτουμενη για τη κατηγορια ποζα vacum ,οποτε καθαρα στη θεση.
    Ο πολυνικης μεχρι τωρα νεαρος Κωστας Γενεθλιου δεν ειχε τυχη , γιατι κ η διαφορα κιλων ηταν αρκετη , κ το σωμα του αρχισε να δειχνει σημαδια κοπωσης απ τη συνεχομενη συμμετοχη σε κατηγοριες.

    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  4.  

  5.  

  6.  

  7.  

  8. 09-11-19 20:55 #53
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Μen BB +100
    Η κατηγορία Μen BB +100 αναφέρθηκε στην αρχή του topic

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού αναφέρθηκε ο Χρήστος στην κατηγορία +100, θα παρακάμψω το πρωτόκολλο παρουσίασης, ξεκινόντας ανάποδα, μιας και ηταν η κατηγορία που σίγουρα θα καθόριζε και τον Γενικό Τίτλο.
    Hταν μια πολύ καλή αναμετρηση αυτή της -100, με πιο ωραία σχήματα ο Αλυμπάκης και σε μερικά σημεία πιο μεγάλος, αλλά "κράταγε" , ενώ ο Κυριαζής πιο φινιρισμένος και μαχητικός, κάποιες πόζες τύπου άνοιγμα πλάτης του στέρησαν κάποιους πόντους.
    Μπράβο και στους 2 που εννοείται ότι θέλανε να νικήσουν , δεχτήκαν το αποτέλεσμα ως είχε και αγκαλιαστήκανε στο τέλος!

    Συνημμένο Αρχείο 130245

    Συνημμένο Αρχείο 130246

    Συνημμένο Αρχείο 130247




    Συνημμένο Αρχείο 130249


    Συνημμένο Αρχείο 130250

    Συνημμένο Αρχείο 130251

    Συνημμένο Αρχείο 130252

    Συνημμένο Αρχείο 130253




    Συνημμένο Αρχείο 130255

    Συνημμένο Αρχείο 130254


    Όλες οι φωτογραφίες της κατηγορίας στο Multimedia Gallery
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-11-19 21:52 #54
    Προεπιλογή
    Μen BB -70kg και ....οτι βλεπουμε στις φωτο. Οι δυο αθλητες ειχαν αγωνιστει κ στην Κλασικ με ιδια σειρα βαθμολογιας.
    Εδω 1ος ο Παυλος Γκαβρεας , 2ος ο Κωστας Παπαιωαννου.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-11-19 22:57 #55
    Προεπιλογή
    Men BB -80

    Αρκετα ενδιαφερουσα η επταμελης αυτη κατηγορια , κ θα ξεκινησω καπως αναποδα απο κατι που μου εκανε εντυπωση . Απ την θεση του Θεοδωρου Δερματιδη κ την του Χρηστου Δαμου . Δεν ξερω τι εκαναν , αλλα αυτοι οι δυο εμφανιστηκαν πολυ καλυτεροι μεσα σε 2ωρες περιπου απο την Masters +40 που επαιξαν πριν.
    Πιο ''στεγνοι'' κ με πιο ζωντανους μυς ...ιδιως ο Δαμος. Ρωτησα κ τον Ξενοφωντα διπλα μου μηπως ειναι η ιδεα μου απ τα στραβα μου ματακια , κ οχι μονο μου το επιβεβαιωσε αλλα μου εξηγησε κιολας πως μπορει να συμβαινει αυτο
    Τετοιες περιπτωσεις ισως μπορουσαν να δικαιολογουσαν τοτε καποιες φορες καποια "αναποδη" κριση ,μεταξυ αθλητων που επαιξαν μαζι σε κατηγοριες που απειχαν χρονικα μεταξυ τους.
    Ειναι πιστευω κατι αναλογο οπως παλαιοτερα γινονταν προκριματικοι το πρωι οπου κ εβγαινε η βαθμολογια κ το βραδυ απλα οι τελικοι που για να αλλαξει καποιο αποτελεσμα επρεπε να υπαρξει δραματικη αλλαγη ...η προς τα πανω η προς τα κατω .
    Η διαφορα στη δικια μας περιπτωση ομως ειναι λιγοτερο διαχειρισιμη προς αποφυγη γκρινιας γιατι υπαρχει ηδη προηγουμενο φανερο αποτελεσμα.
    ...7ος ο Λαζαρος Παυλιδης Νο221 , 5ος ο Δημητρης Κατεχης Νο 224 ,3ος ο Κυριακος Τσαβλιρης που κ αυτος μου φανηκε καλυτερος απο πριν , 2ος ο Ζησης Τσαμπουρης Νο225 με πολυ καλο relax κ ''ανοιγματα''.
    Κ στη 1η θεση ο Τζακ Αμπουφαρα Νο222 με τα γνωστα του εντυπωσιακα σημεια ...χερια ,γαμπες κ οχι μονο .
    Αν επιανε κ καλυτερη-ακραια γραμμωση θα μπορουσε να ηταν απειλη σε υψηλο επιπεδο σε ''χαμηλες'' κατηγοριες.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-11-19 23:10 #56
    Προεπιλογή
    Mens BB -90

    1ος ο εντυπωσιακα βελτιωμενος οπως ειπαμε Γιαννης Βασσαλος , 2ος ο Δημητρης Αδαμικος , 3ος ο Αντωνης Αθανασιαδης .
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-11-19 23:20 #57
    Προεπιλογή
    Men BB -100

    Πολυ καλος κ μας εντυπωσιασε πριν με τα δυνατα του σημεια ο Δημητρης Βασιλακης , εδω ομως ειχε ν αντιμετωπισει τον ''κομματια κ πιο ψημενο'' Μιχαλη Τζαβαρα .
    Εδωσε τη μαχη του και ....1ος ο Τζαβαρας , 2ος ο Βασιλακης.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-11-19 23:06 #58
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Μας το ζητήσατε, σας το δίνουμε: Το βίντεο της μονομαχίας της κατηγορίας SuperHeavyweight, στο 25ο Πανελλήνιο Κύπελλο της IFBB-Ε.Ο.Σ.Δ.
    Οι συγκρίσεις μεταξύ Θάνου Αλυμπακη και Χρήστου Κυριαζή
    Aπολαύστε το σε μεγάλη οθόνη, απο το HD φακό του Bodybuilding.gr!

    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-11-19 23:40 #59
    Προεπιλογή
    Ποσο ...... πρεπει να ειναι μερικοι που μπαινουν μπροστα απ την καμερα καλυψης του αγωνα ,για να τραβηξουν με το κινητο τους;;
    Οι αθλητες που εστιαζαν πανω στη σκηνη κ πιθανον να ειναι κ φιλοι τους ...θα ειναι ευχαριστημενοι;
    Κ δε μιλαω μονο για εδω ,αλλα πολλες φορες συμβαινει.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-11-19 09:01 #60
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Χρηστάρα σύνηθες φαινόμενο. Ειδικά σε αυτόν τον αγώνα όταν κάναμε σε έναν μια "παρατήρηση" μας είπε χαμογελώντας - εγω ειρωνικά το εξέλαβα- "σας κόβουμε την δουλειά ε;".
    Πηγα να του πω, ναι, αν δεν βγάλουμε καλά πλάνα, δεν θα μας πληρώσουνε

    Μιας και το θίγεις, όταν κάποια βίντεο που βλέπω εκ των υστέρων δεν ανεβαίνουν, είναι επειδή οι ο κύκλος των αθλητών, έχει μαμήσει τα πλάνα επειδή μπαίνουν μπροστά. Απο την άλλη, ότι "ζώνες" και να έχει βάλει ο διοργανωτής, στην πορεία του αγώνα "σπανε".
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία