Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 07-09-19 07:33 #1

    Εγγραφή
    05-09-2019
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    18
    Προεπιλογή Phd Diet vs Scitec 100% Whey
    Καλημέρα.
    Ξεθαβω το θέμα για να μην ανοίγω καινούργιο.
    Επερνα την phd diet η οποία δεν είχε καλή διαλυτότητα αλλά από αποκατάσταση τέλεια.
    Μετά από κάνα 30 λεπτό ήμουν σαν να μην είχα πάει γυμναστήριο.
    Επειδή δεν είχα εμπειρία με πρωτεινες όταν τελείωσε πήγα να πάρω την ίδια.
    Ο πωλητής με παρότρυνε να πάρω την scitec professional η οποία όπως μου είπε είναι καλύτερη και αυτά περί αποκατάστασης μου ήταν επειδή δεν είχα πάρει άλλες πρωτεινες.
    Επίσης λέει η scitec ότι έχει περισσότερα αμινοξέα οπότε η αποκατάσταση θα ήταν καλύτερη.
    Έλα όμως που δ ν είναι το ίδιο?
    Από διαλυτότητα είναι τέλεια και από γεύση αλλά το αποτέλεσμα είναι διαφορετικό και δούλεψε καλύτερα η phd diet.
    Γνώμες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-09-19 16:03 #2

    Εγγραφή
    05-09-2019
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    18
    Προεπιλογή
    Βλέπω κανείς δεν ασχολείται ουσιαστικά με το τι έχει να προσφέρει μια πρωτεινη εκτός από το αν αφήνει σβώλους ή αν έχει ωραία γεύση.
    Νομίζω το 1ο που πρέπει να μας απασχολεί είναι κατά πόσο κάνει αυτά που υπόσχεται και πόσο καλό μας κάνει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-09-19 16:08 #3
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    φιλε μου αν σου δουλεψε καλυτερα παρε την ιδια

    αλλα κατα 99% ειναι ιδεα σου

    πολυ δυσκολο να καταλαβεις οτι δουλευει μια πρωτεινη αφου ειναι φαγητο σε σκονη
    ειναι σα να λες εφαγα κοτοπουλο και ειχα καλυτερη αποκατασταση

    αυτα που συνηθως καταλαβαινεις ειναι τα γυρω γυρω που βαζουν μεσα οπως η κρεατινη για να σε ξεγελανε οτι δουλευει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-09-19 18:00 #4

    Εγγραφή
    05-09-2019
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    18
    Προεπιλογή
    Τότε πως ήμαστε σιγουροι αν δεν μας πουλάνε αλεύρι με λίγα πρόσθετα ?
    Στο σώμα μας το βάζουμε δεν θα έπρεπε να γνωρίζουμε τι περιέχει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-09-19 18:01 #5

    Εγγραφή
    05-09-2019
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    18
    Προεπιλογή
    Και να κάνουν αυτό που υπόσχονται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-09-19 18:57 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Κοιτα φίλε, γενικά επειδή τρώμε στην ζωή μας πολλά πρόσθετα πλεον ο οργανισμός έχει αποκτήσεις αντιστάσεις και τα αφομοιώνει.
    Τι σημαίνει αυτό στην περίπτωσή μας: Τα συμπληρώματα πρωτεϊνης και να έχουν κάποια πρόσθετα δεν θα τα αντιληφθείς εκτός αν σε κάτι έχεις δυσανεξία ή αν από τα πολλά πρόσθετα πλεον απο την γεύση γαλατίλας έχει πολύ χημική γεύση. Εκεί σε υποψιάζει.
    Βεβαια αυτα βρίσκονται στις ετικέτες.
    Τωρα να βάλει κάποιος αλεύρι αντί για πρωτεϊνη πρέπει να την παραγγείλεις απο πολύ Undergound μαγαζιά ή άγνωστες εταιρίες.
    Στο δια ταυτα:
    Ψαχνεις μεγάλες εταιρίες συμπληρωμάτων, από επίσημα καταστήματα και μην κυνηγάς την πιο τελευταία έκπτωση από άγνωστες εταιρίες.
    Και η Phd και η Scitec είναι γνωστές εταιρίες και αξιόπιστες , απο εκεί και πέρα όλοι παιρνουμε προιοντα για την καλή αφομοίωση, χωρίς φουσκώματα, αέρια κτλ, με γεύση που να μας αρέσει .
    Κοινώς παίρνεις αυτο που σου κουμπώνει καλύτερα.
    Απάντηση με παράθεση