Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 05-11-19 13:25 #1
    Προεπιλογή ΓΕΥΜΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ
    Καλησπερα παιδια.. διαβαζω αρκετο καιρο το site.. δεν ειχα μπει στον κοπο να γραψω κατι.. γιατι δεν νομιζω οτι εχω την εμπειρια να εκφερω αποψη σε τετοια θεματα. Λοιπον εφτασα 40 ειδα ξαφνικα οτι με το ιδιο φαγητο πηρα κιλα..η ερωτηση μου ειναι η εξης κανω πυγμαχια τριτη πεμπτη 22.00 με 23.45.
    Τις αλλες μερες εχω φτιαξει ενα ψευτογυμναστηριο με ενα πολυοργανο αλτηρες παγκο και ελλειπτικο και εννοειται σακο.για αεροβια κανω 10 φορες μετα τα βαρη τις σκαλες εναν οροφο δηλαδη σε φουλ ταχυτητα.. και ρωταω λοιπον προτεινετε κατι για πριν την προπονηση να μου δωσει μια ενεργεια οχι σε αντοχη αλλα στην μυικη κουραση αν το λεω σωστα.. και μια καλη προταση στο τι να φαω στις 12 το βραδυ..???? κοιμαμαι γυρω στις 2.00 μετα.
    εξτρα πληροφορια οτι δουλευω 11 11.30 με 22.00 παρα. συμπληρωμα χρησιμοποιω μονο στην σαρακοστη λογω νηστειας. ευχαριστω εκ των προτερων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-11-19 08:56 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Γεια σου φίλε.
    Το ότι είσαι τόσες ώρες στην δουλειλα, σίγουρα θα θέλεις κάτι τονωτικό να βγαλεις το πρόγραμμά σου.
    Στην θέση θα πήγαινα σε ένα ήπιο προεξασκητικό, χωρίς δλδ τεράστια ποσότητα καφεϊνης, για να μην έχεις θέμα μετά με τον ύπνο.
    Τωρα, για το τι θας το βράδυ,εφόσον δεν ξερουμε τι τρώς και την υπόλοιπη ημέρα, είναι λίγο σχετικο.
    Καλλιστα θα μπορούσες να φας γευμα με 200-250 γρ υδατάνθρακα (καστανό ρύζι, βραστή πατάταμ γλυκοπατάτα κτλ) , 200 πρωτεϊνη και κάποιου είδους σαλάτα, γιατί εννοείται ως μεταπροπονητικό που πρέπει να αναρρώσει από την προπόνηση, δεν είναι θέμα ώρας δλδ που να φοβάσαι μην "λιπωσεις"
    Καλώς ήρθες στην παρέα.
    Απάντηση με παράθεση