Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 115
  1. 16-10-09 22:05 #1
    Προεπιλογή Γυμναστηριο στην Πατρα
    Γεια σε ολους..

    Περασα σε μια σχολη στην πατρα και δεν εχω προλαβει ακομα να κανω ερευνα για γυμναστηριο..

    Ψαχνω κυριως ενα γυμναστηριο που να μη λειπει κατι απο το προγραμμα που ειχα στο joe weider στην αθηνα, η τουλαχιστον να μη λειπουν πολλα..με αλλα λογια να ειναι μεγαλο με αρκετα μηχανηματα.

    Επισης αν περιλαμβανει προπονησεις kick ακομα καλυτερα..

    Για οσους ξερουν μενω κοντα στα ψηλαλωνια αλλα αν αξιζει το γυμναστηριο θα το βολεψουμε με την αποσταση..

    Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-07-11 15:41 #2
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή Γυμναστηρια Πατρα
    Ψαχνω εδω και καιρο να βρω το καταλληλο γυμναστηριο να γραφτω στην πατρα..εχετε καποιο να μου προτινετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-07-11 16:04 #3
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ψαχνω εδω και καιρο να βρω το καταλληλο γυμναστηριο να γραφτω στην πατρα..εχετε καποιο να μου προτινετε?
    βασικα 8ες ενα γυμν. που να ειναι κοντα εκει που μενεις? ή γενικοτερα γυμναστηριο για bodybuilding στη πατρα?
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-07-11 17:03 #4
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα 8ες ενα γυμν. που να ειναι κοντα εκει που μενεις? ή γενικοτερα γυμναστηριο για bodybuilding στη πατρα?
    αμα ηταν εκει κοντα που μενω θα πηγαινα στο Evathlon(ριο) απλα δεν εχω ακουσει και πολυ καλα λογια..οχι ψαχνω ενα καλο γυμναστηριο και ας ειναι μακρυα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-07-11 17:11 #5
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    μενεις και μακρια εσυ! κατα τη γνωμη μου gym στη πατρα για bbing kαθαρα ειναι 1) στη γουναρη και κανακαρη 5ος οροφος το γυμν. του βολικου 2) στα δεμενικα του ντερτινη και 3) sports mania (παω εγω) σιδεραδικο μεν πλ καλους γυμναστες δε με πλ μεγαλη εμπερια ειναι στη περιοχη των τει απεναντι απτο 8ο λυκειο. παρολαυτα δε νομιζω πως σε βολευει κανενα απαυτα
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-07-11 17:12 #6
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μενεις και μακρια εσυ! κατα τη γνωμη μου gym στη πατρα για bbing kαθαρα ειναι 1) στη γουναρη και κανακαρη 5ος οροφος το γυμν. του βολικου 2) στα δεμενικα του ντερτινη και 3) sports mania (παω εγω) σιδεραδικο μεν πλ καλους γυμναστες δε με πλ μεγαλη εμπερια ειναι στη περιοχη των τει απεναντι απτο 8ο λυκειο. παρολαυτα δε νομιζω πως σε βολευει κανενα απαυτα
    αμα εξαιρεσω αυτο στην γουναρη τα αλλα ειναι πολυ μακρυα...η γνωμη σου για το patra fitness στην αγια σοφια ποια ειναι(αν το ξερεις)?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-07-11 17:22 #7
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα εξαιρεσω αυτο στην γουναρη τα αλλα ειναι πολυ μακρυα...η γνωμη σου για το patra fitness στην αγια σοφια ποια ειναι(αν το ξερεις)?
    δε το γνωριζω παντως για μενα βρες ενα γυμν. που οι γυμναστεςθα σε προσεχουν και θα σε καθοδηγουν γτ στα περισσοτερα ειναι κοπριτες...εγω για παραδειγμα αφησα γυμν. που πρεπει να ειναι το πιο χλιδατο στη πατρα χαλαρα μεχρι κ πισινα ειχε μεσα,γτ εφυγε ο γυμναστης μου και τον ακολουθησα σενα τριτοκλασατο gym. γιαυτο μη δωσεις βαση κατα την αποψη μου στο αν ειναι καινουρια τα οργανα δε παιζει κανενα ρολο απλα να βρεισ εναν ανθρωπο να κανεις σωστη γυμναστικη,αν και ειδικα το πρωτο με αυτα που εχω δει και εχω ακουσει ειναι 'σχολειο' του ββινγκ
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-07-11 17:27 #8
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Thumbs up
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε το γνωριζω παντως για μενα βρες ενα γυμν. που οι γυμναστεςθα σε προσεχουν και θα σε καθοδηγουν γτ στα περισσοτερα ειναι κοπριτες...εγω για παραδειγμα αφησα γυμν. που πρεπει να ειναι το πιο χλιδατο στη πατρα χαλαρα μεχρι κ πισινα ειχε μεσα,γτ εφυγε ο γυμναστης μου και τον ακολουθησα σενα τριτοκλασατο gym. γιαυτο μη δωσεις βαση κατα την αποψη μου στο αν ειναι καινουρια τα οργανα δε παιζει κανενα ρολο απλα να βρεισ εναν ανθρωπο να κανεις σωστη γυμναστικη,αν και ειδικα το πρωτο με αυτα που εχω δει και εχω ακουσει ειναι 'σχολειο' του ββινγκ
    νιωθω οτι λες εχεις απολυτο δικιο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-07-11 17:30 #9

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα εξαιρεσω αυτο στην γουναρη τα αλλα ειναι πολυ μακρυα...η γνωμη σου για το patra fitness στην αγια σοφια ποια ειναι(αν το ξερεις)?
    Στο patras fitness θα πηγαινα μονο σε περιπτωση αναγκης, φιλος μου που εκανε εκει μου 'χε πει οτι ειναι οτι λεει το ονομα, ''fitness''.
    Αμα σε βολευει να πηγαινεις μεχρι τη Γουναρη που λεει ο φιλος πιο πανω καντο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-07-11 17:37 #10
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimitrisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο patras fitness θα πηγαινα μονο σε περιπτωση αναγκης, φιλος μου που εκανε εκει μου 'χε πει οτι ειναι οτι λεει το ονομα, ''fitness''.
    Αμα σε βολευει να πηγαινεις μεχρι τη Γουναρη που λεει ο φιλος πιο πανω καντο!
    εγω μενω αραχωβιτικα..ειναι χωριο 10λεπτα με αυτοκινητο για ριο..Ριο εχει ενα γυμναστηριο Evathlon..το επομενο πιο κοντα ειναι στην αγια σοφια το Patra Fitness.το εχω σκεφτει να περνω το ποδηλατο να πηγαινω,ετσι να καλυπτω και την αεροβια ασκηση μου και να μην χαλαω λεφτα και για εισητιρια λεωφορειον κιολας..τωρα αναλογα αμα υπαρχει καποιο καλο γυμναστηριο μπορω να περνω και το λεωφορειο εχω χρονο..μπορω να παω και μεσα πατρα ακομα και ψηλαλονια..απλα προτιμαω πατρα φιτνεςς για προφανης λογους..απλα δεν ξερω τι λεει για γυμναστηριο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-07-11 17:44 #11
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-07-11 17:58 #12
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω μενω αραχωβιτικα..ειναι χωριο 10λεπτα με αυτοκινητο για ριο..Ριο εχει ενα γυμναστηριο Evathlon..το επομενο πιο κοντα ειναι στην αγια σοφια το Patra Fitness.το εχω σκεφτει να περνω το ποδηλατο να πηγαινω,ετσι να καλυπτω και την αεροβια ασκηση μου και να μην χαλαω λεφτα και για εισητιρια λεωφορειον κιολας..τωρα αναλογα αμα υπαρχει καποιο καλο γυμναστηριο μπορω να περνω και το λεωφορειο εχω χρονο..μπορω να παω και μεσα πατρα ακομα και ψηλαλονια..απλα προτιμαω πατρα φιτνεςς για προφανης λογους..απλα δεν ξερω τι λεει για γυμναστηριο..
    οτι σε βολευει κανεις
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-07-11 18:00 #13
    Το avatar του χρήστη Kostas95

    Εγγραφή
    02-07-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    559
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι σε βολευει κανεις
    οτι με βολευει το θεμα ειναι αν ειναι καλο γυμναστηριο αμα δεν ειναι καλο μετα πεταμενα λεφτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-07-11 18:04 #14
    Το avatar του χρήστη onymos

    Εγγραφή
    24-08-2010
    Περ.
    patras
    Μηνύματα
    245
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas95 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι με βολευει το θεμα ειναι αν ειναι καλο γυμναστηριο αμα δεν ειναι καλο μετα πεταμενα λεφτα..
    πεταμενα λεφτα δεν ειναι ρε συ..τραβα ενα μηνα και αν δε σαρεσει φευγεις...δεν χανεισ τπτ γυμναστικη θα κανεις.
    ουδεις επικινδυνοδεστερος απο τον ευγερτηθεντα αχαριστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-07-11 18:07 #15

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο onymos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πεταμενα λεφτα δεν ειναι ρε συ..τραβα ενα μηνα και αν δε σαρεσει φευγεις...δεν χανεισ τπτ γυμναστικη θα κανεις.
    Αυτο, εκτος και αν πια θες 50ακιλους αλτηρες και δεν εχει..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread