Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 10-11-19 20:07 #1
    Προεπιλογή χάσιμο βάρους τρώγοντας όλο το 24ωρο??
    καλησπέρα ομάδα, θέλω τα φώτα σας! μετά απο πολυ καιρό αδράνειας και δουλειάς εχω βάλει καμιά 15αρια κιλά που θέλω να τα χάσω! το θέμα όμως είναι πως πρωί έχω σχόλη, μεσημέρι κοιμάμαι κοντά στις 6 ώρες και το βράδυ δουλεύω 12ωρο! απο οτι καταλαβαίνετε το ωράριο μου ειναι πολύ περίεργο, με αποτέλεσμα να μην εχω σχεδόν ποτε χρόνο για κανονικά γεύματα, και να πεινάω ολη μερα! ειδικότερα το βράδυ, επειδή δουλεύω σε περίπτερο, απο την πληρη αδράνεια και πλήξη με πιάνει τρομερή πείνα και παραγγέλνω! έχετε να μου προτείνετε κάποια διατροφουλα, η γεύματα που να μπορούν να με "φουσκώνουν" χωρίς να εχουν πολλές θερμίδες και προφανώς να ειναι οικονομικά? ειμαι 24 χρονών, 180 υψος και 100 κιλα! η άσκηση μου ειναι ελάχιστη εως μηδενική, αλλά οταν υπάρχει ειναι βάροι και ελάχιστο cardio!
    Ευχαριστώ εκ τον πρότερων!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-11-19 08:52 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Καλημερα και καλως ορισες στην ομαδα.να σου βγαλει ετσι καποιος διατροφη ειναι αδυνατο και αναποτελεσματικο.θα πρεπει αρχικα να βρεις τις θερμιδικες σου αναγκες,υστερα το θερμιδικο ελλειμα που επιθυμεις για το στοχο σου και μετα να προχωρησεις σε ενα διατροφικο πλανο και εμεις πανω σε αυτο να σε βοηθησουμε.
    επισης θα προτεινα να ενταξεις 2-3 φορες την εβδομαδα την εκγυμναση στη ζωη σου για να βοηθησεις το αποτελεσμα.
    καλη συνεχεια να εχεις.
    Απάντηση με παράθεση