Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 42
  1. 14-01-20 09:43 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Συγχαρητηρια σε ολους που βοηθησαν στην οργανωση της εκδηλωσης.Ηταν ολα υπεροχα και ο Πολυνεικος με το φακο στο χερι παραμονευε.Συγχαρητηρια και παλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-01-20 23:39 #17
    Προεπιλογή
    Ρε κουμπάρε τώρα πάω και γράφω κάτι και πας και με ξεφανερωνεις????

    Έψαχνα στις φωτογραφίες να βρω το Χρήστο , μεχρι που τον βρήκα!
    Να ρωτήσω για το after ή να κάνω την πάπια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-01-20 08:19 #18
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Σσσσσςςςς. Κάποιοι "εξαφανίστηκαν" και εντός του χώρου αλλά και μετά την βραδυά, έτσι ξαφνικά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-01-20 10:18 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Σε ποιον αναφερεται ρε παιδια αραγε ο φωτορεπορτερ Πολυνεικος;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-20 20:24 #20
    Προεπιλογή
    Γιατρε μου εχεις δικιο...στην ομαδικη ημουν πισω κ ισα που διακρινεται μερος της καρκαλας μου
    Μονο με τη Λωρα μαζι με εβαλε ο Πολυνεικος....αλλα δε πειραζει ..μια κ καλη.
    Για το after Γιατρε μου...θα μαθεις μονο "κατιδιαν"
    ..Τπτ...ουτε για σουβλακι δε πηγαμε ...σπιτακια μας κατευθειαν
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-01-20 20:29 #21
    Προεπιλογή
    ** Λωρα..εσυ μη φοβασαι τπτ ,εισαι πιο καθαρη κ αθωα κ απο περιστερα .
    Μη τσιμπας στα κακοβουλα υπονοουμενα καποιων με νοσηρα μυαλα.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-01-20 23:36 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    εγω έφυγα ξαφνικα σαν τη σταχτοπούτα απο τον χορό ! Αφού τελείωσε όμως το έργο αλλα διαφορετικα θα καθόμουν για τα πιο οικογενειακα και μεταξύ μας , αλλα προέκυψε ένα εκτός προγράμματος ραντεβού επαγγελματικής φύσης , αλλα μετα απο αυτο κατευθείαν στο ξενοδοχείο στη ζεστούλα και θαλπωρή , μπιτζάμα σκούφο σαν τον Παπαγιαννόπουλο στις Ελληνικές ταινίες και περίμενα να με πάρει στην αγκαλιά του ο Μορφέας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-01-20 01:05 #23
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    Ν ευχαριστήσω και εγώ όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους. Ήταν πραγματικά μια πολύ πετυχημένη εκδήλωση και η μεγαλύτερη σε συμμετοχή βασιλόπιτας που είχαμε ποτέ.

    Να 'μαστε καλά και του χρόνου!
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-01-20 09:25 #24
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χρήστος Τριανταφύλλου Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μη τσιμπας στα κακοβουλα υπονοουμενα καποιων με νοσηρα μυαλα.
    Δεν μιλώ..... λόγω της ημέρας

    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-01-20 10:06 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Χαχα...ο Πολυνεικος θα σκασει...αλλα ευτυχως λογω της ημερας διατηρει τη σιωπη του.
    Εγω θαλω και τη φωτο που θα πηγαινε στον χωρισμο τον Πολυνεικο,οπως τοσο αστεια σχολιασε ο ιδιος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-01-20 10:08 #26
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Χρηστακο μου μαζι στις φωτογραφιες ειμαστε το αχτυπητο διδυμο αδιαμφισβητητα πλεον...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-01-20 23:12 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    Ο Πολυνέικος είναι αμέμπτου ηθικής αλλα παρεξηγήσιμος λόγω της ιδιότητάς του να κρατα τον πολύτιμο μαγικό φακό του του ΒΒ.GR όπου ελκύει τις ωραίες κοπέλες να στηθούν (μπροστα στο φακό του εννοώ μη παρεξηγηθούν τα γραφόμενά μου ) για την καλύτερη δυνατη αποτύπωση στο φακό του , γιατι αυτη είναι και η ειδικότητα του ώς φωτογράφος , αλλιως θα πήγαινε σε γάμους και βαφτίσεις , αλλα δεν έχει εκπαίδευση για τετοια , αλλα για να αναδεικνύει τους μυς των αθλητών αλλα κυρίως τις καμπύλες των αθλητριών και μαζι μ αυτα αποθανατίζει και οικογενειακές στιγμές του φόρουμ όπως η κοπητηπιτα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-01-20 01:35 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ν ευχαριστήσω και εγώ όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους. Ήταν πραγματικά μια πολύ πετυχημένη εκδήλωση και η μεγαλύτερη σε συμμετοχή βασιλόπιτας που είχαμε ποτέ.

    Να 'μαστε καλά και του χρόνου!

    Εμεις να σ ευχαριστησουμε Παναγιωτη που μας δινεις την ευκαιρια να συναντιομαστε σαυτον τον χωρο με αξιο οικοδεσποτη τον Σπυρο Μπουρναζο ,που τα ειχανε ολα μαζι με τους ανθρωπους του τοσο φροντισμενα κ πλουσιοπαροχα.
    Πανω απ αυτο ομως ειναι η θετικη αυρα προς ολους ,που μας εκαναν να περασουμε τοσο ωραια. Μιλησα κ με πολλους φιλους που μερικους τους ηξερα απο παλια μονο απο φωτο φυσιογνωμικα κ μου δινεται η ευκαιρια τωρα χαρις στο site του BBgr
    Να ξαναφερθω γιαυτον τον χωρο...εχει κατι το αορατο "ντοπαριστικο" εκει μεσα ,που αν δεν ειναι η καρδια του Ελληνικου BB....σιγουρα ειναι μερος της ψυχης του
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-01-20 01:42 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    Και πάνω σ αυτο που ανεφερε ο Χρήστος να πω οτι έχω την εντύπωση οτι ήταν η πιο πετυχημένη εκδήλωση για την κοπή της πίτας , με περισσότερο κόσμο και ακόμη καλύτερο κλίμα και όσες φορες και να το πώ λίγες θα είναι ,ότι χάρη στην φιλοξενία στο χώρο αυτο του Σπύρου Μπουρνάζου και της ωραίας παρέας του περνάμε τόσο όμορφα κάθε φορά ! Αλλα αν δεν ήταν και ο Παναγιώτης με την ωραία έμπνευση του να δημιουργήσει αυτη τη σελίδα δεν θα ζούσαμε αυτές τις στιγμές
    Πάντα χαμογελαστα και ευδιάθετα πρόσωπα που μας σκλαβώνουν με την φιλοξενία τους . Και του χρόνου να είμαστε γεροί
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-01-20 01:53 #30
    Προεπιλογή
    ...Παμε τωρα σε ακρως ενδιαφεροντα,αποκαλυπτικα,διευκρινησεις κ λυσεις αποριων.....γιατρε για σενα δουλευω..μη μιλας

    Πολυνεικε;; ...λογω της ημερας; η Λωρα σε γυρευει. Κατι επικινδυνο λεει κραταει για σενα στα χερια της ,,,,να προσεχεις κ να της εισαι γλυκος παντα μαζι της ....για το καλο σου

    Λωριτσα....κ βεβαια τους αποδειξαμε οτι ειμαστε ακτυπητο διδυμο εμεις ...κ ασε τους αλλους να λενε και ζηλευουν,,δε πειραζει

    Οσο για τον Ηλια γιατρε μου οφειλω να ομολογησω κ να αποκαταστησω τη ταξη για την φημη του κ την ακεραιοτητα του , οντως του προεκυψε ξαφνικη υποχρεωση επαγγελματικης φυσεως κ εξαφανιστηκε αθορυβως...αφου μας χαιρετησε βεβαια
    Μετα βεβαια που λεει οτι γυρισε στη ζεστη θαλπωρη του ξενοδοχειου του , δεν εχουμε κανεναν λογο να αμφιβαλουμε
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία