Σελίδα 1 από 39 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 571
  1. 22-03-08 20:49 #1
    Προεπιλογή Animal Pak (Universal)
    Καλησπερα Παιδια!


    Ηθελα να ρωτησω αν εχει κανεις χρησιμοποιησει τα ΑNIMAL PAK.Ειναι καλα?






    Σκεφτομαι να τα παρω κ ηθελα να ρωτησω το καθε φακελακι ειναι για μια μερα?

    Ευχαριστω!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-03-08 21:02 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    απο οτι ακουγα η καλυτερη πολυβιταμινη εκει εξω αλλα εχει πολλα πραματα μεσα μεχρι και αμινοξεα σε μια καλη δοση

    αλλα ειναι 1 πακετακι την ημερα και εχει μεσα 11 χαπια μηπως ειναι πολλα 11 χαπια για μια πολυβιταμινη λεω εγω τωρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-03-08 21:13 #3
    Προεπιλογή ANIMAL PAK
    Συμφωνω και εγω οτι ειναι παρα πολλα χαπια για ενα συμπληρωμα που θεωρειται πολυβιταμινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-03-08 21:26 #4
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    παρε η οπτιμεν
    η adams Now
    Η Mit vit 100 now
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-02-09 16:50 #5
    Προεπιλογή Animal Pak (Universal)
    ANIMAL PAK











    To περιφημο ANIMAL PAK (πολυβιταμινη). Προσωπικα το χρησημοποιω τους 3 τελευταιους μηνες και μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Καταναλωνω ενα σακουλακι καθε μερα με το στερεο πρωινο μου.

    Βασικο χαρακτηριστικο του ειναι οτι μου προσφερει μεγαλυτερη ξεκουραση και δεν με κανει να νιωθω πτωμα μετα απο τις σκληρες προπονησεις. Εχω παρατηρησει για καποια off παρα-σαβ/κα οτι εφοσον δεν το χρησημοποιω, οι ωρες του υπνου που χρειαζομαι ανεβαινουν.

    Κλεινοντας να αναφερω οτι μετα την καταποση του αμα δεν καταναλωσετε αρκετο νερο σιγουρα θα διψασετε σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα για αυτο σε περιπτωση που το χρησημοποιεισεται να πινεται αφθονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-02-09 18:06 #6
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Που βρηκες ρε θεε την αναλυση των χαπιων?Ξερεις ποσοι την ψαχνουν? Εγω ενα χρονο το παιρνω και δεν το αλλαζω με τιποτα.ANIMAL PAK ρε.23 χρονια νουμερο ουνο. Να ξερεις οτι το πακ μενει και την επομενη μερα μεσα σου και δεν ειναι απλη πολυβιταμινη και καλα κανεις και κανεις οφφ.Οταν δεν περνεις περνε μια απλη μουλτι.Εγω παλι το παιρνω σερι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-02-09 18:48 #7
    Προεπιλογή
    με αυτα τα διαολια κοιμομουν 4 ωρες το βραδυ και ξυπναγα μεσ την ενεργεια...
    οι μαλακες πολλοι και οι μπυρες τελειωνουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-02-09 18:51 #8
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-02-09 19:23 #9
    Banned
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περ.
    Drama, Greece
    Μηνύματα
    1.446
    Προεπιλογή
    το καλό είναι ότι έχει ξεχωριστό χάπι για κάθε διαφορετικό στοιχείο ή σύμπλεγμα, πράγμα που δινει την δυνατότητα να μπορουν να παίρνονται και ξεχωριστά σε διάφορα διαστήματα της ημέρας, για καλύτερη αφομοίωση, λόγω του ότι μερικές φορές καποια στοιχεία ανταγωνίζονται μεταξύ τους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-02-09 19:31 #10
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    ωραίος asdf!

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-02-09 20:23 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_
    ...και δεν ειναι απλη πολυβιταμινη και καλα κανεις και κανεις οφφ.
    Καντο λιγο πιο λιανα αυτο αν μπορεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-02-09 21:44 #12
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BRaWNy
    το καλό είναι ότι έχει ξεχωριστό χάπι για κάθε διαφορετικό στοιχείο ή σύμπλεγμα, πράγμα που δινει την δυνατότητα να μπορουν να παίρνονται και ξεχωριστά σε διάφορα διαστήματα της ημέρας, για καλύτερη αφομοίωση, λόγω του ότι μερικές φορές καποια στοιχεία ανταγωνίζονται μεταξύ τους.
    Δεν ειναι ευρεως γνωστο τι εχει καθε χαπι μεσα τοσο καιρο ψαχνω να το βρω γιαυτο τον ρωτησα που το βρηκε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-02-09 21:49 #13
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    θα το δοκιμάσω και εγώ στην επόμενη παραγγελία μου 8)

    ωραίος asdf
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-02-09 21:53 #14
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_
    ...και δεν ειναι απλη πολυβιταμινη και καλα κανεις και κανεις οφφ.
    Καντο λιγο πιο λιανα αυτο αν μπορεις
    Λιανα δεν ξερω να στο κανω γιατι δεν εχω τις γνωσεις και θα σου πω πραγματα που δεν στεκουν απλα καποιος που το κατεχει το θεμα περι universal μου ειχε πει οτι ειναι καλο να μην παιρνεις καθε μερα αλλα τις μερες που κανεις προπονηση και τις υπολοιπες μια daily γιατι μενουν και την επομενη μερα τα συστατικα μεσα σου και επιβαρυνουν τον οργανισμο σου εκτος και αν κανεις τοσο δυνατες προπονησεις.Παλιοτερα το ανιμαλ πακ εγραφε στην δοση να παιρνεις ενα πακετο 30 λεπτα πριν την προπονηση δεν εγραφε να το παιρνεις καθε μερα. Εγω το παιρνω καθε μερα παρολαυτα γιατι νοιωθω ποιο σιγουρος και δεν ξερω ποιο ειναι το σωστο τελικα.

    Α ναι και αν νοιωθεις πιο ξεκουραστος με το πακ που να δοκιμασεις το νιτρο για μετα την προπονηση. Δοκιμασε το και θα με θυμηθεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-02-09 23:04 #15
    Προεπιλογή
    στην κρητη παντος τα βρισκεις ευκολα.
    στο καταστημα που παω τα εχει.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 39 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread