Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 06-09-19 22:11 #1
    Προεπιλογή Πρόταση για πρωτεινή
    Καλησπέρα σας και καλό φθινόπωρο να ευχηθώ , θα ήθελα να μου προτείνεται ως γνώστες μια καλή ποιοτική πρωτείνη . Τύπου whey.
    Κάνω προπονήσεις με βάρη καθημερινά + διατροφή υγιεινή διατροφη (όχι λιπαρά και βρωμιές) , "έχω χάσει 20 κιλά απο αυστηρη δίαιτα μεσα σε 2,5 μήνες .
    Έχω μια dynamitize elite 100% whey , (έτσι γράφει) στο ανακάτεμα (χτύπημα με σέικερ) αφήνει πολλά σγρομπαλάκια , και μου είπαν οτι μάλλον δεν ειναι και τόσο καθαρή .
    Θα ήθελα την γνώμη σας , καθώς τελειώνει να μου προτείνεται κάτι ποιοτικό και να μου πείτε αν πρέπει να αγοράσω και ξεχωριστά αμινοξέα ("επίσης να μου προτείνετε")
    Δέν ξέρω ουτε απο μάρκες ουτε τι ειναι ποιοτικό κλπ .
    Αναμένω και προκαταβολικά ευχαριστώ !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-09-19 23:43 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν θες μια ασφαλη επιλογη, μπορεις να δοκιμασεις αυτη εδω

    100% Whey Gold Standard (ΟΝ)

    μια αλλη επισης ασφαλης επιλογη, αλλα για πιο οικονομικο μπατζετ ειναι αυτη

    Just Whey (NLS)

    κ οι δυο εχουν πολυ χαμηλες περιεκτικοτηες σε υ/ες κ λιαρα κ ειναι αξιοπιστες..αρκει να μην αγορασεις την πρωτη απο κανα βουλγαρικο site η τπτ τετοιο.

    αν η διατροφη σου μαζι με το συμπληρωμα σε καλυπτουν απο καταναλωη πρωτεινης, δεν σου χρειαζεται κ συμπληρωμα αμινοξεων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-12-19 00:03 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θες μια ασφαλη επιλογη, μπορεις να δοκιμασεις αυτη εδω

    100% Whey Gold Standard (ΟΝ)

    μια αλλη επισης ασφαλης επιλογη, αλλα για πιο οικονομικο μπατζετ ειναι αυτη

    Just Whey (NLS)

    κ οι δυο εχουν πολυ χαμηλες περιεκτικοτηες σε υ/ες κ λιαρα κ ειναι αξιοπιστες..αρκει να μην αγορασεις την πρωτη απο κανα βουλγαρικο site η τπτ τετοιο.

    αν η διατροφη σου μαζι με το συμπληρωμα σε καλυπτουν απο καταναλωη πρωτεινης, δεν σου χρειαζεται κ συμπληρωμα αμινοξεων.
    την Just Whey (NLS) την εχω δοκιμασμενη εγω και ειναι παρα πολυ καλη! εχει ενα 6μηνο που την παιρνω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος
    Απάντηση με παράθεση