Θέμα: Κρεατινη

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 06-04-20 23:57 #1
    Thumbs up Κρεατινη
    καλησπερα εχω παρει κρεατινη και σκεφτομε να αρχισω οταν παλι ανοιξουν τα γυμναστιρια βλπεω διαφορα βιντεο που λενε οτι ειναι πολυ χρησιμη και αποτελεσματικη χωρης παρενεργειες κτλπ ομως βλεπω και καποια βιντεο που λενε οτι σε κανει να χανεις μαλλια και σου ανεβαζει τρανσαμινανσεις κτλπ μπορει καποιος που να ξερει να μου απαντησει αν οντος ισχυουν η δεν ισχιουν αυτα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-04-20 07:34 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Φιλε δεν ισχύουν.
    Δυστυχώς στα social medias και στα καναλια Youtube, έχουν αποκτήσει πρόσβαση πολλοί και διάφοροι που για να προκαλέσουν την προσοχή χρησιμοποιούν μεθόδους παραπλάνησης..
    Η κρεατίνη είναι από τα πλέον δοκιμασμένα συμπληρώματα, διαχρονικά. End of story.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-04-20 07:54 #3
    Προεπιλογή
    Η κρεατινη φίλε μου είναι ίσως από τα πιο καλά μελετημένα συμπληρώματα διαχρονικά. Για έναν υγιή άνθρωπο, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τη λήψη κρεατινης.
    Εγώ χρησιμοποιώ τα τελευταία χρόνια, και δεν έχω δει κανένα απολύτως πρόβλημα στις εξετάσεις μου.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-04-20 14:38 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντινος μοσχοβακης Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα εχω παρει κρεατινη και σκεφτομε να αρχισω οταν παλι ανοιξουν τα γυμναστιρια
    επισης ουτε αυτο ισχυει, οτι θα ανοιξουν τα γυμναστηρια δλδ
    καλο καλοκαιρι κ βλπουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-04-20 20:46 #5
    Προεπιλογή
    καλως μαγκες ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-05-22 16:56 #6
    Προεπιλογή
    Καλησπερα σας

    Θα ηθελα τη βοηθεια σας

    Τι διαφορα εχει η creapure κρεατινη απο την κρεατίνη creaport

    Αν παρω την creaport μπορω να τη συνδιασω μετα την προπονηση με whey πρωτείνη και με καρνιτίνη;

    Σας ευχαριστω πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-05-22 18:52 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Kαλησπερα.
    Η Creatine Monohydrate Creapure είναι μονουδρική (Η λέξη Creapure περιγράφει την ποιότητα που παράγεται από ειδική εταιρία που εν συνεχεία την παρέχει σε πολύ συγκεριμένες εταιρίες προϊόντων κρεατίνης. Είναι η top θεωρητικά σε φιλτράρισμα και απορροφητικότητα, για αυτό έχει κατοχυρωθε)
    H Creaport είναι μίγμα (blend) πολλών ειδών κρεατίνης , citrate, Kre-Alkalyn (αναμεσα αυτών και η Creatine Monohydrate Creapure) κτλ
    Την καρνιτίνη καλύτερα το πρωί, πριν την προπόνηση ή την αερόβια.
    Για την whey με την κρεατίνη, κανένα θέμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-05-22 20:06 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπερα.
    Η Creatine Monohydrate Creapure είναι μονουδρική (Η λέξη Creapure περιγράφει την ποιότητα που παράγεται από ειδική εταιρία που εν συνεχεία την παρέχει σε πολύ συγκεριμένες εταιρίες προϊόντων κρεατίνης. Είναι η top θεωρητικά σε φιλτράρισμα και απορροφητικότητα, για αυτό έχει κατοχυρωθε)
    H Creaport είναι μίγμα (blend) πολλών ειδών κρεατίνης , citrate, Kre-Alkalyn (αναμεσα αυτών και η Creatine Monohydrate Creapure) κτλ
    Την καρνιτίνη καλύτερα το πρωί, πριν την προπόνηση ή την αερόβια.
    Για την whey με την κρεατίνη, κανένα θέμα
    Τη συγκεκριμένη κερατίνη πρέπει να την παίρνω για συγκεκριμένο διάστημα και μετά να διακόπτω τη χρήση της;

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση