Σελίδα 102 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 25292100101102103104112152202 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.516 έως 1.530 από 3080
  1. 14-05-10 00:27 #1516
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο για τον τίτλο στο ποστ σου, δεν θα πω ευχαριστώ γιατί θα ειναι λίγο!!!
    Κωνσταντινακι μου καλο σ'ευχαριστω που με διαβασες στη φαση που σαι
    Εσυ εισαι γυναικα για πολλα χειροκροτηματα..δυνατα με τη προετοιμασια..βαρα τους στο κεφαλι
    εφυγα κ γω...βουρ για προπονηση φιλια

    Eσυ θα με τρελάνεις!!Εισαι ενα υπέροχο τρελοκόριτσο, για ελα στην WABBA 30 Μαιου να γνωριστούμε
     

  2. 14-05-10 00:29 #1517
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ellaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω μπηκα μονο να πω τ ευχριστα...ειμαι επισημα 3 κιλα μειον!!!! εφτασα δηλαδη οσο ημουν παντα.αλλα το καλο ειναι οτι το σωμα μου ειναι πιο δεμενο πλεον.τσαμπα με ειχε πιασει η κριση Κωνσταντινα μου.. τελικα το οτι εβγαλα το αλατι εντελως εξω απο τη διατροφη μου με βοηθησε πολυ.. Και συνεχιζουμεεεεε

    Στο ειπα γκρινιάρα, κάνε υπομονή, θα ηταν αδύνατον να κάνεις αυτά που σου ειχα πει κ να μην εβλεπες αποτελέσματα!!!!Ειδες κ το ατιμο το αλάτι τι κάνει!!!Συνεχισε!!!!!Οτι είπαμε!!
     

  3. 14-05-10 08:16 #1518

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eσυ θα με τρελάνεις!!Εισαι ενα υπέροχο τρελοκόριτσο, για ελα στην WABBA 30 Μαιου να γνωριστούμε
    καλημερα Κωνσταντινα μου
    aaa 8α βρισκομαι στην εξωτικη θεσσαλονικη... Το σκεφτομουν να παρω μια φιλη κ να ρθω *ευχαριστω παρα παρα παρα πολυ για τη προσκληση..αν κ θα θελα να μπορω κ γω σε καμια 100 χρονια να μαι πανω στη σκηνη.. (...ειναι πρωι ακομη κ χωρις καφε φαντασιωνομαι διαφορα χα χα )
    καλημερα σε ολους απο την ηλιολουστη Αθηνα
    κοριτσια πιαστε τις παραλιες..μονο στα ρεπο φυσικα ..γεμισμα μπαταριες κ πισω με τα μουτρα
     

  4. 14-05-10 12:08 #1519
    Προεπιλογή
    κωνσταντίνα μου καλημέρα.

    Τηρώ κατα γράμμα όσα μου έχεις πεί και έχω πάθει πλάκα μετο ρυθμό που αλλάζει το σώμα μας αν το πάρουμε απόφαση.

    εχω μόνο μια ερώτηση

    στο πρόγραμμα που μου έχεις δώσει εκτός απο τις ασκήσεις για τα πόδια , που τις βγάζω στα 45λεπτά, όλες τις άλλες τις βγάζω στα 20 λεπτά και μετά κάνω διαδρομο 40 λεπτά.Είναι καλό αυτό?

    Να σημειώσω ότι δεν πιάνω κουβέντα στο γυμναστήριο και ότι στις 7 το πρωί που πάω εγώ δεν έχει κόσμο και έτσι δεν χρειάζεται να περιμένω να τελειώσει κάποιος και να πάω εγώ.

    είναι καλό ?

    φιλάκια πολλά πολλά

    οποτε μπορείς απάντησέ μου γιατι τώρα έχεις τρέξιμο..
     

  5. 14-05-10 22:41 #1520
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vassia Εμφάνιση μηνυμάτων
    κωνσταντίνα μου καλημέρα.

    Τηρώ κατα γράμμα όσα μου έχεις πεί και έχω πάθει πλάκα μετο ρυθμό που αλλάζει το σώμα μας αν το πάρουμε απόφαση.

    εχω μόνο μια ερώτηση

    στο πρόγραμμα που μου έχεις δώσει εκτός απο τις ασκήσεις για τα πόδια , που τις βγάζω στα 45λεπτά, όλες τις άλλες τις βγάζω στα 20 λεπτά και μετά κάνω διαδρομο 40 λεπτά.Είναι καλό αυτό?

    Να σημειώσω ότι δεν πιάνω κουβέντα στο γυμναστήριο και ότι στις 7 το πρωί που πάω εγώ δεν έχει κόσμο και έτσι δεν χρειάζεται να περιμένω να τελειώσει κάποιος και να πάω εγώ.

    είναι καλό ?

    φιλάκια πολλά πολλά

    οποτε μπορείς απάντησέ μου γιατι τώρα έχεις τρέξιμο..
    Mπράβο μωρό μου, χαίρομαι πάρα πολύ!!Ολες τις ασκήσεις απο 4 σετ, οχι του σκοτωμού, παίζουμε αργά για να δουλευουν σωστά οι μυς, το διάλειμα ανάμεσα στα σετ: σαν να εχεις παρτενέρ στην προπόνηση κ να κάνει ακριβώς τα ιδια που κάνεις εσυ, στα γράφω πολύ αναλυτικά για να το υπολογίσεις σωστά!!!Φιλιά
     

  6. 15-05-10 05:26 #1521
    Προεπιλογή
    Kωνσταντινάκι γειά σου!Τι κάνεις?Ξέρω ,χάθηκα...Μπήκα για λίγο να σου δώσω τις καλύτερες ευχές μου για καλή επιτυχία!Η νίκη είναι δεδομένη, μη μασάς, δυνατά, είσαι η καλύτερη με δαφορά!!!Η σκέψη και η θετική μας ενέργεια είναι μαζί σου,δώστα όλα γυναικάρα μου!!
    Φιλιά πολλά
     

  7. 15-05-10 13:30 #1522
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή ΘΕΑ Κωνσταντίνα!!!!!!
    Σου γράφω απλά ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ........
    Μου είχες πει να μειώσω λίγο το φαγητό για να ξεπρηστώ και φυσικά το έκανα και είχα αποτέλεσμα σε μόλις 3-4 μέρες!

    Η κοιλιά εξαφανίστηκε και έχασα 1,5 κιλό (ξεπρήστηκα βασικά!) χωρίς να νιώθω πείνα και γιαυτό θα συνεχίσω έτσι!!! Είδα τα πρώτα σημάδια κοιλιακών και έχοντας πλέον μια επίπεδη κοιλιά (γιατί όλο το χειμώνα ήμουν σαν έγκυος) πήρα δύναμη να συνεχίσω!!!!!!

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ, αλλά και μπράβο σου δίνω που ασχολείσαι με όλες μας....Δεν φαντάζεσαι πόσο σημαντικό είναι που με βοήθησες όχι μόνο να φτάσω εδώ που είμαι αλλά κυρίως που μπήκα στο πνεύμα και έχω πλέον κάποιες γνώσεις να διαχειρίζομαι τη διατροφή και γυμναστική μου ανάλογα με το τί ταιριάζει στον οργανισμό μου! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη με το αποτέλεσμα που έχω ως τώρα, γιατί το χρονικό διάστημα ήταν πολύ σύντομο και δεν περίμενα να προλάβω να βγω έτσι φέτος στη παραλία!!!
    Σ Υ Ν Ε Χ Ι Ζ Ο Υ Μ Ε ! ! ! ! !

    Sorry που στα γράφω αυτά τώρα που έχεις κι εσύ τρεξίματα, αλλά δεν άντεξα από τη χαρά μου!!!
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
     

  8. 15-05-10 18:26 #1523
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giota Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kωνσταντινάκι γειά σου!Τι κάνεις?Ξέρω ,χάθηκα...Μπήκα για λίγο να σου δώσω τις καλύτερες ευχές μου για καλή επιτυχία!Η νίκη είναι δεδομένη, μη μασάς, δυνατά, είσαι η καλύτερη με δαφορά!!!Η σκέψη και η θετική μας ενέργεια είναι μαζί σου,δώστα όλα γυναικάρα μου!!
    Φιλιά πολλά

     

  9. 15-05-10 18:29 #1524
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri_87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου γράφω απλά ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ........
    Μου είχες πει να μειώσω λίγο το φαγητό για να ξεπρηστώ και φυσικά το έκανα και είχα αποτέλεσμα σε μόλις 3-4 μέρες!

    Η κοιλιά εξαφανίστηκε και έχασα 1,5 κιλό (ξεπρήστηκα βασικά!) χωρίς να νιώθω πείνα και γιαυτό θα συνεχίσω έτσι!!! Είδα τα πρώτα σημάδια κοιλιακών και έχοντας πλέον μια επίπεδη κοιλιά (γιατί όλο το χειμώνα ήμουν σαν έγκυος) πήρα δύναμη να συνεχίσω!!!!!!

    Ένα μεγάλο ευχαριστώ, αλλά και μπράβο σου δίνω που ασχολείσαι με όλες μας....Δεν φαντάζεσαι πόσο σημαντικό είναι που με βοήθησες όχι μόνο να φτάσω εδώ που είμαι αλλά κυρίως που μπήκα στο πνεύμα και έχω πλέον κάποιες γνώσεις να διαχειρίζομαι τη διατροφή και γυμναστική μου ανάλογα με το τί ταιριάζει στον οργανισμό μου! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη με το αποτέλεσμα που έχω ως τώρα, γιατί το χρονικό διάστημα ήταν πολύ σύντομο και δεν περίμενα να προλάβω να βγω έτσι φέτος στη παραλία!!!
    Σ Υ Ν Ε Χ Ι Ζ Ο Υ Μ Ε ! ! ! ! !

    Sorry που στα γράφω αυτά τώρα που έχεις κι εσύ τρεξίματα, αλλά δεν άντεξα από τη χαρά μου!!!
    Aυτά που ακουω είναι η ανταμοιβή μου!!!!Δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι!!Φιλιά


     

  10. 16-05-10 22:54 #1525
    Προεπιλογή
    οφου οφου Κωσταντινα ηντα θα γενω????μηπως να μου αλλαξεις λιγο το προγραμματακι???ετσι μια μικρη αλλαγη για λιγο παραπανω ενδιαφερον..αυτο που εχω το κανω πολυ καιρο..μπορουμε να αλλαξουμε και τις μυικες ομαδες..η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει που κανω δισετ γιατι εχω μονο μια ωρα το μεσημερι στο διαλειμμα μου και νιωθω οτι γυμναζομε καλα με τα δισετ..εσυ ηντα λεεις????αεροβια κανω δυο φορες την εβδομαδα 40 λεπτα ελλειπτικο...ξερεις πιο προγραμμα κανω οποτε περιμενω τσι συμβουλες σου....φιλακια αγαπημενη μου γυμναστρια...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kritikia : 05-06-10 στις 21:06
     

  11. 17-05-10 13:47 #1526

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή κωνσταντινουλακι μη με κραξεις...ερωτηση
    πρεπει να αλλαξω προγραμμα- κανω απο τις 1/2/10 ενα προγραμμα πυραμιδα ,οπου σταδιακα ανεβαζα κιλα ,καθε βδομαδα κ καλυτερα, ετρωγα καλα προσπαθωντας να παρω καθαρα κιλα πανω μου, σαν ογκος δουλεψε το προγραμμα μιας κ εβλεπα σταθεροτητα στη ζυγαρια κ στα ρουχα μου ενα τσιτωμα,τωρα ομως μαλλον πρεπει να περασω σε γραμμωση.Οτι καναμε καναμε ,πρεπει να φανουν λιγο παραπανω οι μυες ( καθε 2 -3 μηνες συνηθως αλλαζω αναλογα τι θελω να κανω).
    Γινεται να σου επισυναψω το τελευταιο προγραμμα μου κ ενα που θελω να κανω του ''ioannis1'' απο το site μας σχετικο με γραμμωση, όπως επισης το ύψος ,τα κιλα μου κ το λιπος ( κανω λιπομετρηση τη τεταρτη ) κ να μου προτινεις ?
    εχω μπερδευτει πραγματικα μιας κ μου αρεσει που αρχισα να γεμιζω λιγακι αλλα εχω βαρεθει κιολας να μην βγαινουν οι μυες παραμονο οταν κανω προπονηση κ ειναι τσιτα ..κ οταν φυγω απτο gym..τσουπ.....εκτος αν μου φαινεται μονο εμενα κ ολοι αλλοι βλεπουν τη διαφορα...
    επισης ξεχασα να σου πω οτι δεν εχω παρει ποτε καμια πρωτεινη (σκονες κτλ)-μηπως πρεπει να το βαλω στο πραγραμμα? διαβασα για μια καλη που περιγραφεις μιας κ οι γευσεις δεν μαπασχολολυν ιδιαιτερα.Ειμαι εντελως soldier
    κωνσταντινουλακι thnks 4 everything φιλακια
     

  12. 17-05-10 16:39 #1527
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ - Να προσθεσεις και αλλη επιτυχια στο ενεργητικο σου!!!!!!!!!!! όλη σου η δουλεια και η ενεργεια είναι σιγουρο πως θα ακτινοβολήσει
     

  13. 17-05-10 18:59 #1528

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρεπει να αλλαξω προγραμμα- κανω απο τις 1/2/10 ενα προγραμμα πυραμιδα ,οπου σταδιακα ανεβαζα κιλα ,καθε βδομαδα κ καλυτερα, ετρωγα καλα προσπαθωντας να παρω καθαρα κιλα πανω μου, σαν ογκος δουλεψε το προγραμμα μιας κ εβλεπα σταθεροτητα στη ζυγαρια κ στα ρουχα μου ενα τσιτωμα,τωρα ομως μαλλον πρεπει να περασω σε γραμμωση.Οτι καναμε καναμε ,πρεπει να φανουν λιγο παραπανω οι μυες ( καθε 2 -3 μηνες συνηθως αλλαζω αναλογα τι θελω να κανω).
    Γινεται να σου επισυναψω το τελευταιο προγραμμα μου κ ενα που θελω να κανω του ''ioannis1'' απο το site μας σχετικο με γραμμωση, όπως επισης το ύψος ,τα κιλα μου κ το λιπος ( κανω λιπομετρηση τη τεταρτη ) κ να μου προτινεις ?
    εχω μπερδευτει πραγματικα μιας κ μου αρεσει που αρχισα να γεμιζω λιγακι αλλα εχω βαρεθει κιολας να μην βγαινουν οι μυες παραμονο οταν κανω προπονηση κ ειναι τσιτα ..κ οταν φυγω απτο gym..τσουπ.....εκτος αν μου φαινεται μονο εμενα κ ολοι αλλοι βλεπουν τη διαφορα...
    επισης ξεχασα να σου πω οτι δεν εχω παρει ποτε καμια πρωτεινη (σκονες κτλ)-μηπως πρεπει να το βαλω στο πραγραμμα? διαβασα για μια καλη που περιγραφεις μιας κ οι γευσεις δεν μαπασχολολυν ιδιαιτερα.Ειμαι εντελως soldier
    κωνσταντινουλακι thnks 4 everything φιλακια
    Αρχικό μήνυμα απο ioannis1
    ΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ στήθος-πλάτη

    ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΗ πόδια-γάμπες

    ΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ώμοι-χέρια
    Επανάληψη του κύκλου

    ΑΣΚΗΣΕΙΣ

    ΣΤΗΘΟΣ 5 δισετ

    1.Πιέσεις σε οριζόντιο παγκο 5χ10
    2..Πιέσεις επικλινείς 5χ10
    2.Ανοίγματα αλτήρων σε ισιο παγκο 5χ10
    1.Πουλ όβερ 5χ10

    ΠΛΑΤΗ 5 τρισετ
    1.Κωπηλατική αλτήρα 5χ8
    1.Κωπηλατική μπάρας 5χ8
    1.Καθιστή Κωπηλατική 5χ8

    ΠΟΔΙΑ 8 δισετ
    1.Κάμψεις δικεφάλων 8χ10
    1.Καθίσματα 8χ10
    2.Εκτάσεις τετρακεφάλων 8χ10
    2.Χακ σκουώτ 8χ10

    ΩΜΟΙ 5 δισετ
    1.Οπισθολαίμιες πιέσεις μπάρας 5χ10
    1.Πλάγιες εκτάσεις αλτήρων5χ10
    2.Πιέσεις αλτήρων 5χ8
    2.Προτάσεις αλτήρων 5χ8

    ΔΙΚΕΦΑΛΟΙ
    5δισετ με τρικέφαλο
    1.Κάμψεις μπάρας 5χ8
    2.Κάμψεις αυτοσυγκέντρωσης 5χ8

    ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΙ
    1.Εκτάσεις αλτήρα πίσω απο λαιμό 5χ8
    2.Γαλλικές εκτάσεις μπάρας 5χ8

    ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ 5δισετ
    1.Αρσεις κορμού 5χ30
    1.Αρσεις ποδιών 5χ30


    βεβαια τα σετ λεω να τα κανω λιγοτερα..3-4 ,οπως επισης να κανω split τις ομαδες σε 4 μερες αν μου πεσει βαρυ . τι λες ?
     

  14. 18-05-10 00:25 #1529
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bodybuilding.gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    H Κωνσταντίνα Κασκανη απάντα ...

    Η γνωστή πρωταθλητρια και μελος του σας καλοσωρίζει σε μια δικια της στήλη ...ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ...




    Σκοπός αυτης της ενότητας θα είναι να βοηθαει η Κωνσταντίνα τις γυναίκες του φόρουμ σε θεματα προπόνησης..Για αρχή ...
    Θα θέλαμε σαν αυτή η ενότητα να μην δεχεται posts από υπολοιπους ,για να είναι εντός θέματος,και να ευχηθούμε στις γυναικες καλές προπονησεις !
    Καλη επιτυχία στην πρωταθλήτρια μας αν και δεν χρειάζεται διαπιστευτηρια στον χώρο μας....Οι υπόλοιπες προετοιμαστείτε για ιδρώτα....
    γεια σ κωνσταντινα., ειμαι καινουρια στ φορουμ κ χρειαζομαι τ συμβουλη σ. σκεφτομαι ν παρω τ lipotropic factors τς solgar. θελω ν μ πεις αν 8 εχουν αποτελεσμα κ αν ειναι επιβλαβες γ τν οργανοσμο μ. επισης απο τν επομενη βδομαδα ξεκιναω γυμναστηριο κ 8 η8ελα ν μ πεις τ ασκησεις 8 πρεπει ν κανω γ ν χασω λιπος.. pls απαντησε μ.. thnx....
     

  15. 18-05-10 11:27 #1530
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου αυτό που μπορώ να πω και το λέω και στον κόσμο με τον οποιο συναναστρέφομαι, ο οποίος έχει δεί τις αλλαγές μου και έχει πάθει πλάκα , είναι το πόσο πολυ με βοήθησες να αγαπήσω ξανα το σώμα μου ακόμη και με τις ατέλειές του, τις οποίες χάρη σε σένα βελτιώνω σημαντικά . Συνέπως ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ.

    Αλλα και εγώ στρατιωτάκι ..ακολουθώ πιστά τις εντολές σου..αν και μερικές φορές πεινάω δεν παραπονιέμαι γιατι πάντα σκέφτομαι οτι τ' αγαθα κόποις κτώνται!

     

Σελίδα 102 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 25292100101102103104112152202 ... ΤελευταίαΤελευταία