Σελίδα 121 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121122123131171 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.801 έως 1.815 από 3080
  1. 13-07-10 00:47 #1801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ellaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχχχ τι να κανω που παρασυρομαι με τα φρουτα??
    αλλα απ το να ετρωγα παγωτα καλυτερα φρουτακια εεε κωνσταντινουλα??? (ξερω δεν το σωζω... )

    Να το κ το αλλο αστεράκι ηρθε, καλώς σου το 2 την ημέρα φρούτα να τα φας κ ασε τα παγωτά γιατι θα αγριέψω με μαστίγιο θα σας κυνηγάω στις παραλίες, κ θα πουν ο κόσμος αυτή η body τι επαθε??κ δεν θα ξέρουν τι μου ζητάτε Θα μάθω εγω που πας για μπάνιο αχχχ κ αλοιμονό σου!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  2. 13-07-10 00:49 #1802
    Το avatar του χρήστη ellaki

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    316
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το κ το αλλο αστεράκι ηρθε, καλώς σου το 2 την ημέρα φρούτα να τα φας κ ασε τα παγωτά γιατι θα αγριέψω με μαστίγιο θα σας κυνηγάω στις παραλίες, κ θα πουν ο κόσμος αυτή η body τι επαθε??κ δεν θα ξέρουν τι μου ζητάτε
    ως ενα φρουτο μπορω να υπολογιζω ενα κιλακι κερασια???αχαχαχα οκ σταματαω πριν αγριεψεις κι αλλο...
    it's good to be me...
     

  3. 13-07-10 00:53 #1803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ellaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    ως ενα φρουτο μπορω να υπολογιζω ενα κιλακι κερασια???αχαχαχα οκ σταματαω πριν αγριεψεις κι αλλο...
    Εγραψα κ κάτι αλλο στο ποστ μου (πρόσθεσα) για διαβασέ το !!Μισό κιλό μοιρασέτο 2 φορές την ημέραααααα!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  4. 13-07-10 14:35 #1804
    Προεπιλογή
    Ξέρω και εγώ μαντινάδες!Ζήλεψα!!!!Λοιπόν σου αφιερώνω:
    "Όταν περνάς Κωνσταντινιά
    γλυκά λαλούν τ΄αηδόνια
    και όλο χαρά τα γιασεμιά
    πετούν ανθούς και κλώνια!!!"
    Καλό ε????
    Να σε ρωτήσω τώρα κάτι που θέλω?1)Τα καρότα μπορώ να τα τρώω άφοβα?Με μαρουλάκι και ξύδι μπαλσάμικο?Για σαλάτα εννοώ....2¨)Όταν ξυπνάω 6 το πρωί για δουλειά μπορώ να κάνω ένα επιπλέον γεύμα γιατί δε μου βγαίνουν τα 3ωρα???Να τρώω κανά τοστάκι πολύσπορο με γαλοπούλα?
    Πήρα λιποτροπικά!Μου δίνουν φοβερή ενέργεια για το Gym!Ελπίζω να δω σε κανα μήνα αποτέλεσμα!10 Αυγούστου φεύγω για διακοπές!!!Εσύ διακοπές πότε θα πας?Ελπίζω να πάρεις μαζί και το Pc σου ή να μαζευτούμε όλες στο Forum να σου κάνουμε δώρο ένα ι-phone να μπαίνεις από εκεί ενώ θα είσαι παραλία για να μη σε χάσουμε?Αχ δε γλιτώνεις με τίποτα από εμάς!!!χι χι χι!Πλάκα κάνω εννοείται...
    Φιλάκια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giota : 13-07-10 στις 14:38
     

  5. 13-07-10 17:44 #1805
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giota Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρω και εγώ μαντινάδες!Ζήλεψα!!!!Λοιπόν σου αφιερώνω:
    "Όταν περνάς Κωνσταντινιά
    γλυκά λαλούν τ΄αηδόνια
    και όλο χαρά τα γιασεμιά
    πετούν ανθούς και κλώνια!!!"
    Καλό ε????
    Να σε ρωτήσω τώρα κάτι που θέλω?1)Τα καρότα μπορώ να τα τρώω άφοβα?Με μαρουλάκι και ξύδι μπαλσάμικο?Για σαλάτα εννοώ....2¨)Όταν ξυπνάω 6 το πρωί για δουλειά μπορώ να κάνω ένα επιπλέον γεύμα γιατί δε μου βγαίνουν τα 3ωρα???Να τρώω κανά τοστάκι πολύσπορο με γαλοπούλα?
    Πήρα λιποτροπικά!Μου δίνουν φοβερή ενέργεια για το Gym!Ελπίζω να δω σε κανα μήνα αποτέλεσμα!10 Αυγούστου φεύγω για διακοπές!!!Εσύ διακοπές πότε θα πας?Ελπίζω να πάρεις μαζί και το Pc σου ή να μαζευτούμε όλες στο Forum να σου κάνουμε δώρο ένα ι-phone να μπαίνεις από εκεί ενώ θα είσαι παραλία για να μη σε χάσουμε?Αχ δε γλιτώνεις με τίποτα από εμάς!!!χι χι χι!Πλάκα κάνω εννοείται...
    Φιλάκια
    Ωχχχ παναγίτσα μου τι ωραια μαντινάδα!!!ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΚΡΗΤΙΚΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΤΗΣ οταν δει οτι μου γράφεις κ εσυ μαντινάδα οκ καρότα!!οκ μαρουλάκι κ μπαλσάμικο!!οκ κ το πολύσπορο Λιποτροπικό οκ αλλα οταν τελειώσει μην πάρεις αμέσως αλλο σε 2 μήνες πάλι κ πιες πολύ νεράκι!!
    Θα φύγω μετα τις 15 Αυγούστου σας αντέχω ακομη κ ουτε θα σας πω που παω γιατι σας βλέπω να με ψάχνεται σε καμια παραλία κ να λεει η μια μαντινάδες η αλλη να φωνάζει Κωνσταντινούλαααα η αλλη δασκάλα με τα χρυσά μαλλιά χαχαχα!!!!!Σας εχω αγαπήσει ατιμα ολες σας η κάθε μια με την χάρη της, λεω σήμερα δεν θα μπω στο τοπικ να ξεκουραστώ κ μου λείπετε κ τσουπ μπαίνω, λεω ασε μην με περιμένουν!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  6. 13-07-10 18:19 #1806
    Προεπιλογή
    είσαι θεαααααααααααααααααααααααααααά λέμε!
     

  7. 13-07-10 18:25 #1807
    Προεπιλογή
    Και εγώ μαζί με τα κορίτσια θα σου φωνάζω oooo ne kadar güzelsin Hanım Efendim (κοινως οοοο τι κουκλάρα που είσαι ) ετσι για να δεις ότι είμαστε εκτος απο φαγανούλες και αστέρια εγω με φέσι !

    öperim (φιλουθκια)
     

  8. 13-07-10 20:35 #1808
    Το avatar του χρήστη ellaki

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    316
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωχχχ παναγίτσα μου τι ωραια μαντινάδα!!!ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΚΡΗΤΙΚΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΤΗΣ οταν δει οτι μου γράφεις κ εσυ μαντινάδα οκ καρότα!!οκ μαρουλάκι κ μπαλσάμικο!!οκ κ το πολύσπορο Λιποτροπικό οκ αλλα οταν τελειώσει μην πάρεις αμέσως αλλο σε 2 μήνες πάλι κ πιες πολύ νεράκι!!
    Θα φύγω μετα τις 15 Αυγούστου σας αντέχω ακομη κ ουτε θα σας πω που παω γιατι σας βλέπω να με ψάχνεται σε καμια παραλία κ να λεει η μια μαντινάδες η αλλη να φωνάζει Κωνσταντινούλαααα η αλλη δασκάλα με τα χρυσά μαλλιά χαχαχα!!!!!Σας εχω αγαπήσει ατιμα ολες σας η κάθε μια με την χάρη της, λεω σήμερα δεν θα μπω στο τοπικ να ξεκουραστώ κ μου λείπετε κ τσουπ μπαίνω, λεω ασε μην με περιμένουν!!!
    αχουυυυυυυυυυυ....τι γλυκιαααα...και γω για να δεις τι καλη μαθητρια που ειμαι(πλην καποιων ατασθαλιων )θα σου πω οτι σημερα που πηγα για μπανακι εβαλα και το brazil μαγιο μου κ ενιωσα και τελεια...
    it's good to be me...
     

  9. 14-07-10 00:39 #1809
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ellaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχουυυυυυυυυυυ....τι γλυκιαααα...και γω για να δεις τι καλη μαθητρια που ειμαι(πλην καποιων ατασθαλιων )θα σου πω οτι σημερα που πηγα για μπανακι εβαλα και το brazil μαγιο μου κ ενιωσα και τελεια...
    Ωχχ παναγία μου, κ που ημουνα εγω να δω τι εχω φτιάξειπηγες με brazil ατιμο να τους κολάσεις ............
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  10. 14-07-10 00:41 #1810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΝΑΣΙΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    είσαι θεαααααααααααααααααααααααααααά λέμε!

    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  11. 14-07-10 00:43 #1811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vassia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ μαζί με τα κορίτσια θα σου φωνάζω oooo ne kadar güzelsin Hanım Efendim (κοινως οοοο τι κουκλάρα που είσαι ) ετσι για να δεις ότι είμαστε εκτος απο φαγανούλες και αστέρια εγω με φέσι !

    öperim (φιλουθκια)
    τι γλώσσα είναι αυτή ζουζουνάκι μου?? Τούρκικα ωρε?????
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  12. 14-07-10 09:01 #1812

    Εγγραφή
    11-05-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    γιουχουυυυυυυυυ καλημερα κωνσταντινουλακο μου*** Εμεις να δεις ποσο σαγαπαμε...κ δεν 8α ρωτησουμε που θα πας εφοσον θα μας εχουν ενημερωσει οι παπαρατσι μεσω fb k twiter
    υπομονη ε ε ε ε ερχονται οι διακοπες
    σου στελνω ενα τεραστιο φιλι μουααααααααααααααααατςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυτςςςς εφυγαααααααα ωρα για καφεδακι γιατι με τετοια ζεστη...μονο για ''brazilian'' μπικινακια ειμαστε***
     

  13. 14-07-10 12:06 #1813
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι γλώσσα είναι αυτή ζουζουνάκι μου?? Τούρκικα ωρε?????
    Evet canım benim

    Ναι καρδια μου σε μετάφραση

     

  14. 14-07-10 19:44 #1814
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FREDDY Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιουχουυυυυυυυυ καλημερα κωνσταντινουλακο μου*** Εμεις να δεις ποσο σαγαπαμε...κ δεν 8α ρωτησουμε που θα πας εφοσον θα μας εχουν ενημερωσει οι παπαρατσι μεσω fb k twiter
    υπομονη ε ε ε ε ερχονται οι διακοπες
    σου στελνω ενα τεραστιο φιλι μουααααααααααααααααατςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυτςςςς εφυγαααααααα ωρα για καφεδακι γιατι με τετοια ζεστη...μονο για ''brazilian'' μπικινακια ειμαστε***

    Eγω ομως εχω την τιμή να σας βλέπω στις φωτο στο email χωρίς καν brazilian!!! Σας εχω ολες μαζί "τα κορίτσια μου"" φάκελο στην επιφάνεια εργασίας για να δω το πριν κ το μετά!!!Xaxaxa!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  15. 14-07-10 19:45 #1815
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vassia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Evet canım benim

    Ναι καρδια μου σε μετάφραση

    Για στείλε κ εσυ καρδιά μου φωτο να σε δω!!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

Σελίδα 121 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 2171111119120121122123131171 ... ΤελευταίαΤελευταία