Σελίδα 13 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363113 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 3080
  1. 11-05-09 19:59 #181
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο miaou13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα χαρω πολυ να σε γνωρισω απο κοντα κωσταντινα μου!να με δεις κιολας!ειναι υπεροχο το νησακι μας!!οτι μου λες κανω και βλεπω τα αποτελεσματα στο σωμα μου! you are the best!
    και εχουμε και φρεσκα θαλασσινα που σου αρεσουν!πες εσυ οτι ερχεσαι και θα σου κλεισω δωματιο με την καλητερη θεα!

    φιλακιααααααα!
    Kοριτσάκι μου γλυκό σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!! να το θυμάσαι κάποια στιγμή θα ερθω
     

  2.  

  3. 12-05-09 11:09 #183
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τυπώθηκε η αφίσσα του ΜR ΑΙΓΑΙΟ 2009,το οποιο όπως έχει προαναφερθει στο τόπικ πραγματοποιείται στις 24 Μαϊου στην Παρο.
    Στην αφίσσα διακρίνονται η Κωνσταντίνα Κασκάνη και ο Γιώργος Αιχμαλωτίδης.





    Πάμε δυνατά για Πάρο!!! κ αυτό είναι μόνο η αρχή!!!!!!!
     

  4. 12-05-09 11:21 #184
    Προεπιλογή


    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

  5. 12-05-09 12:11 #185
    Προεπιλογή
    Eυχαριστώ Ολγα μου!!!!!!!!!!
     

  6. 12-05-09 15:54 #186
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου, η αφίσα είναι τέλεια!!!

    Είσαι καταπληκτική!!!

    ΛΙΠΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, δεν προλαβαίνω να πηγαίνω 4 ημέρες στο γυμ, με το ζόρι 3 .........

    Αν θυμάσαι σου είχα πει ότι θελω στο πάνω μέρος μάζα και στο κάτω γράμμωση.

    Θα μου μπορούσες να μου γράψεις καμία διατροφή???????

    Μπανάνα, κοτόπουλο, γάλα τα αποκλείω, γιατι δεν πρέπει να τα τρώω!!!

    Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
     

  7. 12-05-09 15:57 #187
    Προεπιλογή
    ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ



    ΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
     

  8. 13-05-09 00:17 #188
    Προεπιλογή
    Αννα μου καλησπέρα!! σε ευχαριστώ

    Οι 3 προπονήσεις ειναι ελάχιστες για να εχουμε αποτελέσματα, αλλά αφου δεν προλαβαίνεις......



    Στήθος Ωμοι τρικέφαλοι



    Πόδια γάμπες



    Πλάτη Δικέφαλοι

    Ολα τα σετ στον κορμό 4 επι 8

    Στα πόδια 4 επι 12

    Στις 2 προπονήσεις που δεν εχεις πόδια κανε στο τέλος της προπόνησης 40 λεπτά διαδρομο

    Οσο για την διατροφή πόσταρε μου πόσα γευματα κάνεις κ τι τρως

    Περιμένω!!!!!!!!!!!!!! γιατί μάλλον μου τα εχεις χαλάσει
     

  9. 13-05-09 12:00 #189
    Προεπιλογή
    Kαλημέρα σε ολα τα κορίτσια θέλω να σας πω οτι ακολουθω την διατροφη κ την προπονηση που μου εδωσε η Κων/να εδω κ 2.5 μηνες, δεν μπορειτε να φανταστείτε ποσο διαφορα μεγαλη ειδα στο σωμα μου, διπλα της εμαθα το βασικοτερο να τρωω σωστα!! κιλα περιτα δεν ειχα(49 κιλα εμαι, με 1.63 υψος)λιγο λιπος ομως ειχε το σωμα μου, εχω στεγνωσει παρα πολυ κ ηδη βλεπω κ γραμμωση , σημειωτεον δεν ειχα ξαναγυμναστει ποτε!!

    Ακολουθήστε πιστα τα προγραματα της κ πιστεψτε με η διαφορα που θα δείτε στο σωμα σας θα ειναι τεραστια, γιατι απο οτι ειδα οι περισσοτερες εχετε ηδη πολυ καλογυμνασμενα κορμια!

    Εγω ειμαι δίπλα στην Κων/να κ περα απο personal μου ειναι κ εργοδοτης μου!
    Στα ατομα που γυμναζει τα τελευταια χρονια, εχει φερει τα κορμια σου σε αγωνιστικο επιπεδο
     

  10. 13-05-09 12:18 #190
    Προεπιλογή
    Εγω προσωπικά ποτε δεν αμφεβαλλα για τις ικανοτητες / γνωσεις της Κωνσταντινας , το κορμί της ειναι αδιαψευστος μαρτυρας οτι κανει σωστή δουλεια σε όλα τα επιπεδα ......

    Αν και αλλο με κερδισε σε κεινη .... Που ειναι τοσο προσιτή και ευγενικη , παντα προΘυμη να ασχοληΘει με καΘε μια απο μας ξεχωριστά , με συμβουλές για το οτιδηποτε μας απασχολεί , πάντα με εναν καλό λόγο ..............

    Εισαι τυχερη , Δημητρα γιατί εισαι κοντα της και επομένως σε βοηΘα σαν personal trainer αν καταλαβα καλά ...

    Εχεις δικιο , το λοιπον , σε αυτο που γράφεις ...
    Ακολουθήστε πιστα τα προγραματα της κ πιστεψτε με η διαφορα που θα δείτε στο σωμα σας θα ειναι τεραστια, γιατι απο οτι ειδα οι περισσοτερες εχετε ηδη πολυ καλογυμνασμενα κορμια!
    Το πιστευω και εγω 1ΟΟ% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     

  11. 13-05-09 12:58 #191
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olga Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω προσωπικά ποτε δεν αμφεβαλλα για τις ικανοτητες / γνωσεις της Κωνσταντινας , το κορμί της ειναι αδιαψευστος μαρτυρας οτι κανει σωστή δουλεια σε όλα τα επιπεδα ......

    Αν και αλλο με κερδισε σε κεινη .... Που ειναι τοσο προσιτή και ευγενικη , παντα προΘυμη να ασχοληΘει με καΘε μια απο μας ξεχωριστά , με συμβουλές για το οτιδηποτε μας απασχολεί , πάντα με εναν καλό λόγο ..............

    Εισαι τυχερη , Δημητρα γιατί εισαι κοντα της και επομένως σε βοηΘα σαν personal trainer αν καταλαβα καλά ...

    Εχεις δικιο , το λοιπον , σε αυτο που γράφεις ...

    Το πιστευω και εγω 1ΟΟ% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    Πραγματι Ολγα νοιωθω πολυ τυχερη που ειμαι διπλα της οχι μονο οπως ειπες κ εσυ για το θεμα personal αλλα η Κων/να ειναι μοναδικος ανθρωπος......... ετσι απλα
     

  12. 13-05-09 13:20 #192
    Προεπιλογή
    Κωνσταντίνα μου, καλημέρα. Μη με μαλώνεις ... προσπαθώ και κάνω ότι μπορώ. Το τελευταίο διάστημα είναι λίγο περίεργα τα πράγματα και δεν προλαβαίνω πολυ, αλλα κάνω ότι μπορώ!!!

    Η διατροφή μου είναι η εξής:

    Πρωινό: γιαούρτι με βρόμη και ενα κουταλάκι του γλυκού μέλι και λίγο ξηρούς καρπούς ή ένα αυγο, ένα ασπράδι κι βρόμη που τα φτιάχνω στο τηγάνι με λίγο λάδι και μετα βάζω λίγο μέλι.

    Θα ήθελα να μου δώσεις και άλλα πρωινά

    Ενδιάμεσα: φρούτο (μήλο, ακτινίδιο, φράουλες, πορτοκάλι) + γιαούρτι ή χούφτα ξηρούς καρπούς

    Μεσημέρι: λίγα μακαρόνια μόνο με τυρί κότατζ ή σαλάτα με γαλοπούλα ή κανένα μπιφτέκι,ή σολωμό, ή σκουμρί σε κονσέρβα

    Ενδιάμεσα πάλι κατι παρόμειο όπως ανέφερα πιο πάνω

    Βράδυ: καμία σαλάτα με τόνο, μερικές φορές με πιάνει πείνα το βράδυ και τη χαλάω τη διατροφή μου.

    Με πιάνουν κάτι υπογλυκεμίες.....
     

  13. 13-05-09 13:32 #193
    Προεπιλογή
    Κωνσταντινα μου , Θα ηΘελα να σε ρωτησω και κάτι ακόμα .....

    Μου αρεσουν τα αποξηραμενα φρουτα , τυπου δαμάσκηνα , ανανάς , παπαγια , αυτά γνωριζεις αν παχαίνουν ;;;; Μπορω να τρωω που και που κανενα ;;;;

    Οταν ειδικά εχω υπογλυκαιμία , αυτά ειναι μια καλή λύση ....

    Τι λες και εσυ ;;;;
     

  14. 13-05-09 13:36 #194
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olga Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα μου , Θα ηΘελα να σε ρωτησω και κάτι ακόμα .....

    Μου αρεσουν τα αποξηραμενα φρουτα , τυπου δαμάσκηνα , ανανάς , παπαγια , αυτά γνωριζεις αν παχαίνουν ;;;; Μπορω να τρωω που και που κανενα ;;;;

    Οταν ειδικά εχω υπογλυκαιμία , αυτά ειναι μια καλή λύση ....

    Τι λες και εσυ ;;;;

    ΛΕΩ ναι!!!!!!!!!! Ολγα μου βάλε κάποια στιγμή που θα σε πιάσει υπογλυκαιμία εκει που σου εχω φρούτο!!! που κ που!!!!
     

  15. 13-05-09 13:37 #195
    Προεπιλογή
    Θεαααααααααααααααααααααααααααααααααα !
     

Σελίδα 13 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363113 ... ΤελευταίαΤελευταία