Σελίδα 196 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 96146186194195196197198 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.926 έως 2.940 από 3080
  1. 11-08-11 00:25 #2926
    Προεπιλογή ό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δώρα μου καλησπέρα καλώς ηρθες, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!Τίποτα δεν ""φουσκώνει"" οπως λες αγάπη μου χωρίς σωστή διατροφή αν το σώμα δεν παίρνει το φαγητό που χρειάζεται πως θα μεγαλώσουν οι μυες??? είναι ολόκληρη διαδικασία δεν είναι απλα τα πράγματα!!Πάμε τώρα στην προπόνηση, κάθε μέρα πόδια?? δεν υπάρχει περίπτωση να μεγαλώσουν, δεν μου λένε τίποτα τα κιλά, σωστή τεχνική μας ενδιαφέρει κ πολύ καλή διατροφή, οσο για το επάνω σώμα δεν το πολυγυμνάζεις??? αχχχχχχχ τι ακουω, θα πάρω το μαστίγιο πάλι χαχαχαχα, λοιπόν κάνε μου ποστ την διατροφή σου, κ αρχισε μια μυική ομάδα την ημέρα, οταν γυμναζόμαστε σημαίνει οτι αγαπάμε το σώμα μας κ γυμνάζουμε ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΑΣΗ!!Εχεις κ τα δικά μου φιλιά κ περιμένωωωω!!!
    καλησπερα κωσταντινα, ευχαριστώ για τις συμβουλες σου!!! λοιπον κοιτα να δεις το πρωί δεν τρώω σχεδον τιποτα αντε να πιω κανα χυμό. το μεσημεριανό το τρώω στις 5 με 6 κανα μπουτι κοτοπουλο με ρυζι ή πατάτες ή μπιφτέκια με ρυζι και πατάτες ή μακαρόνια. αργότερα τρώω κανα φρούτο και τετοια πράγματα. καθε μερα το ιδιο φαγητό..... μετά πάω γυμναστήριο στις 9 με 11 και οταν γυρίζω δεν τρώω σχεδόν τιποτα. τρωω και κανα παγωτάκι που και που. αλλα δεν βλεπω διαφορά στο σώμα ΄παρόλο που κάνω σκουοτ για γλουτούς και ποδια. το αγόρι μου φωνάζει λεει να παχύνω ειμαι 53 κιλά με υψος 1.65 θελω να παρω 4 κιλα αλλα δεν βαζω με τιποτα . τωρα θελω να παω σε διατροφολογο μπας και με παχύνει λιγο. μπορώ να παρω πρωτείνη μηπως και φουσκώσω τι να κάνω ????? ζηλευω τα φουσκωμένα σώματα.
    μηπως τελικά και τα πολλα κιλά που βάζω δεν εχουν αποτελεσμα επειδη είμαι αδύνατη? μεταξύ μας τωρα ετοιμαζομα και για σιλικονη γιατι εχει φύγει ολο το στήθος και αισθανομαι χαλια αρχιζω να ψάχνω τωρα.
    μπορείς να μου φτιάξεις ενα προγραμμα διατροφής μπας και πάρω κανα κιλό? αυτος ο γλουτός βρε παιδί μου αντι να φτιάχνει χαλαει μηπως λογω ηλικίας τι να πώ?
    αντε σε ζαλησα φιλακια περιμενωωω νεα σου..... α βγάλε μου και προγραμμα αν μπορείς να ξεκινησω το σεπτεμβριο δυναμικά!!! φιλακιααααα
     

  2. 11-08-11 01:01 #2927
    Το avatar του χρήστη Arn_Stathis

    Εγγραφή
    20-04-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantina grg Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΕΥΜΑ Ν.1
    πρωινο
    ------------
    300 γρ γιαουρτι+30 γρ κουακερ+5 αμυγδαλα=>334 θερμ-11,3 λιπος-30,2 υδατ-27,6 πρωτ

    ΓΕΥΜΑ Ν.2
    ------------
    100γρ γαριδες(καθαρισμενες) στον ατμο+25γρ ρυζι μπασματι+200γρ ντοματα+5 αμυγδαλα+1/2 κσ λαδι=>316 θερμ-11,525 λιπος-29,05 υδατ-29,25 πρωτ

    ΓΕΥΜΑ Ν.3
    -----------
    100γρ πεστροφα καπνιστη+120γρ πατατες ατμου+100γρ ντοματα+λαδι=>304 θερμ-10,4 λιπος-25 υδατ-30,2 πρωτ

    ΓΕΥΜΑ Ν.4
    ------------
    300γρ γιαουρτι 2%+30γρ κουακερ+4 αμυγδαλα=>327 θερμ-10,7 λιπος-29,96 υδατ-27,34 πρωτ

    ΓΕΥΜΑ Ν.5
    -----------
    100 γρ πεστροφα καπνιστη+200 γρ μπροκολο στον ατμο+1/2 κσ λαδι+90 γρ πατατες στον ατμο=>340,3 θερμ-10,99 λιπος-32,99 υδατ-32,34 πρωτ

    ΣΥΝΟΛΟ ΘΕΡΜΙΔΩΝ:1621,3
    ΛΙΠΟΣ:54,915 γρ
    ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ:147,2 γρ
    ΠΡΩΤΕΙΝΗ:146,73 γρ


    * εχω υπολογισει κ τα μακροδιατροφικα στοιχεια υδατ/πρωτ/λιπος κ απο τα λαχανικα
    -----------------------------------------------------------------------------------------


    **αναμεσα στα γευματα πινω απο ενα φλιτζανι(1/2 πρασινο+1/2 μαυρο τσαι)...για την αυξηση του μεταβολισμου
    -----------------------------------------------------------------------------------


    προπονηση για ποδια
    ελευθερα καθισματα 3x40 δευτ(τετρακεφαλοι+γαμπες)
    1 λεπτο παυση
    καθισματα στον τοιχο(τετρακεφαλοι+γαμπες)
    1 λεπτο παυση
    καθισματα με αλτηρες(τετρακεφαλοι+γαμπες) 3x40 δευτ
    1 λεπτο παυση
    προσαγωγοι απο ορθια σταση με λαστιχο (τετρακεφαλοι+γαμπες)2x15
    1 λεπτο παυση
    αρσεις ισχιου(γλουτοι+δικεφαλοι) 4x40 δευτ
    1 λεπτο παυση
    αναποδες αρσεις ισχιου(γλουτοι+δικεφαλοι)2x15
    1 λεπτο παυση
    αρσεις θανατου με αλτηρες κ τεντωμενα ποδια(γλουτοι+δικεφαλοι)4x40 δευτ
    1 λεπτο παυση
    απαγωγοι με λαστιχο(γλουτοι+δικεφαλοι) 2x15


    προπονηση κοιλακων-χερια-πλατη
    4x10 αρσεις ποδιων
    2 λεπτα παυση
    αναποδα ροκανισματα 4x10
    2 λεπτα παυση
    γεφυρα
    2 λεπτα παυση
    ροκανισματα με σταυρωμενα χερια 3x15
    2 λεπτα παυση
    κινησεις αναρριχησης κ στην ευθεια κ πλαγεια 2x30
    2 λεπτα παυση
    ασκηση κομπρα 2x15
    2 λεπτα παυση
    εκτασεις χεριων με αλτηρες 2x15 (τρικεφαλοι)
    2 λεπτα παυση
    καμψεις κ περιστροφη χεριων με αλτηρες 2x15 (δικεφαλοι)
    2 λεπτα παυση
    καμψεις με στατικο κρατημα 2x15 (δικεφαλοι)
    2 λεπτα παυση
    εκτασεις χεριων πανω απο το κεφαλι με αλτηρες 2x15 (τρικεφαλοι)

    κ αεροβια 60 λεπτα 3-4 μερες την εβδομαδα

    (προπονηση κανω μονη μου σπιτι )

    θα ηθελα τη γνωμη σου...




    εσυ τι διατροφη θα μου προτεινες?


    Καλησπέρα, συγνωμη που παρεμβαίνω απλά μου κάνει τεράστια εντύπωση
    προφανώς σαν γυναίκα θα είσαι μεταξύ 50-70 κιλά
    τα 147 γρ πρωτείνης πώς θα την μεταβολίσεις? το ξερεις οτι η παραπανίσια πρωτείνη γίνεται λίπος?
     

  3. 11-08-11 01:05 #2928
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΔΟΡΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα κωσταντινα, ευχαριστώ για τις συμβουλες σου!!! λοιπον κοιτα να δεις το πρωί δεν τρώω σχεδον τιποτα αντε να πιω κανα χυμό. το μεσημεριανό το τρώω στις 5 με 6 κανα μπουτι κοτοπουλο με ρυζι ή πατάτες ή μπιφτέκια με ρυζι και πατάτες ή μακαρόνια. αργότερα τρώω κανα φρούτο και τετοια πράγματα. καθε μερα το ιδιο φαγητό..... μετά πάω γυμναστήριο στις 9 με 11 και οταν γυρίζω δεν τρώω σχεδόν τιποτα. τρωω και κανα παγωτάκι που και που. αλλα δεν βλεπω διαφορά στο σώμα ΄παρόλο που κάνω σκουοτ για γλουτούς και ποδια. το αγόρι μου φωνάζει λεει να παχύνω ειμαι 53 κιλά με υψος 1.65 θελω να παρω 4 κιλα αλλα δεν βαζω με τιποτα . τωρα θελω να παω σε διατροφολογο μπας και με παχύνει λιγο. μπορώ να παρω πρωτείνη μηπως και φουσκώσω τι να κάνω ????? ζηλευω τα φουσκωμένα σώματα.
    μηπως τελικά και τα πολλα κιλά που βάζω δεν εχουν αποτελεσμα επειδη είμαι αδύνατη? μεταξύ μας τωρα ετοιμαζομα και για σιλικονη γιατι εχει φύγει ολο το στήθος και αισθανομαι χαλια αρχιζω να ψάχνω τωρα.
    μπορείς να μου φτιάξεις ενα προγραμμα διατροφής μπας και πάρω κανα κιλό? αυτος ο γλουτός βρε παιδί μου αντι να φτιάχνει χαλαει μηπως λογω ηλικίας τι να πώ?
    αντε σε ζαλησα φιλακια περιμενωωω νεα σου..... α βγάλε μου και προγραμμα αν μπορείς να ξεκινησω το σεπτεμβριο δυναμικά!!! φιλακιααααα
    βασικα λαθη κατα την γνωμη μου αλλα καλυτερα να απαντηση η ειδικος
     

  4. 11-08-11 03:39 #2929
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arn_Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, συγνωμη που παρεμβαίνω απλά μου κάνει τεράστια εντύπωση
    προφανώς σαν γυναίκα θα είσαι μεταξύ 50-70 κιλά
    τα 147 γρ πρωτείνης πώς θα την μεταβολίσεις? το ξερεις οτι η παραπανίσια πρωτείνη γίνεται λίπος?
    Καλημερα Arn_Stathis ειμαι 56,5 κιλα αυτη τη στιγμη ,για να κανω αυτη τη διατροφη,
    βλεποντας την αναλυση που εχω κανει ,σημαινει οτι δεν το κανω τυχαια,το εχω ψαξει....
    (στοχος μου ειναι η μειωση του λιπους κ η αυξηση της μυικης μαζας)
    κ μαλιστα δουλευω με 1620 περιπου θερμιδες διατροφη,
    οταν οι θερμιδες συντηρησης μου ειναι 2000-2100!
    δηλαδη τοτε που θα λαμβανω παραπανω πρωτεινη θα την κανω λιπος...???

    νομιζω οτι καπου εχεις μπερδευτει κ στο λεω πολυ φιλικα

    **οσο ζω μαθαινω.....γι αυτο κ ειμαι κ εδω,για να μαθω ακομα περισσοτερα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Konstantina grg : 11-08-11 στις 03:48
     

  5. 11-08-11 10:39 #2930
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα κούκλα μου σωστή διατροφή κ γυμναστική
    1)Τοστ ολικής με γαλοπούλα κ τυρί light
    2)Γιαούρτι κ ενα φρούτο
    3)κοτόπουλο η γαλοπούλα η ψάρι με σαλάτα, 2 φορές την εβδομάδα οσπρια με μια φέτα ψωμί ολικής κ τυρί cottage, 2 φορές την εβδομάδα μοσχάρι βραστό με πατάτες κ καρότα η ψητή μπριζόλα με σαλάτα η μπιφτέκι απο γαλοπούλα η απο κοτόπουλο με μπρόκολο κ πάντα 2 κουταλιές λάδι
    4)Ενα φρούτο
    5)Ενα απο το μεσημεριανό
    ωραια....και απο θεμα γυμναστικης τι χρειαζεται?κυριως γλουτους κ ποδια....
     

  6. 11-08-11 11:55 #2931
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arn_Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, συγνωμη που παρεμβαίνω απλά μου κάνει τεράστια εντύπωση
    προφανώς σαν γυναίκα θα είσαι μεταξύ 50-70 κιλά
    τα 147 γρ πρωτείνης πώς θα την μεταβολίσεις? το ξερεις οτι η παραπανίσια πρωτείνη γίνεται λίπος?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aprosektos Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα λαθη κατα την γνωμη μου αλλα καλυτερα να απαντηση η ειδικος
    Συγνωμη για την παρεμβαση αλλα στο τόπικ το συγκεκριμενο δινει απαντησεις η Κωνσταντινα..Ας το τηρησουμε
     

  7. 11-08-11 12:47 #2932
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη για την παρεμβαση αλλα στο τόπικ το συγκεκριμενο δινει απαντησεις η Κωνσταντινα..Ας το τηρησουμε
     

  8. 11-08-11 17:16 #2933
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arn_Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορω να μαθω γιατι?? ή εστω κατι, γιατι δεν γνωριζω κατι για αυτες τις συσκευες, και η κοπελα μου επιμενει να την παρει...

    Αν σου ειναι ευκολο πες μου 1 2 πραγματα...
    Στάθη βλέπω οτι εδωσες απάντηση στην Κωνσταντίνα (αν κ λανθασμένη) ασχολείσαι με gym λίγο πολύ ολα τα μέλη στο φόρουμ, είναι δυνατόν αυτή η συσκευή να διώξει την χαλάρωση??? βάση λογικής για σκέψου το λίγο, μια φίλη που πλήρωσε 1000ε κ το πηρε μετά απο 2 μήνες εψαχνε να το πουλήσει, στα νευρά της την χτύπησε το ρευμα κ τιναζότανε, ουτε αυτό ούτε κανένα "πρωτοποριακό σύστημα" γυμναστικής του καναπέ δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ. Μυική ανάπτυξη έχεις μόνο με γυμναστική με βάρη και με καλή διατροφή, οσο για την χαλάρωση:λίγα κιλά εως ελάχιστα, με επαναλήψεις, φρούτα κ σαλάτες αφθονες, οσπρια κ πρωτεινούχα φυσικά, αργό βάδιν στην υπαιθρο, ποδήλατο κ ΥΠΟΜΟΝΗ, σιγά σιγά θα εχεισ πολύ καλά αποτελέσματα!!Αλλαξε της γνώμη!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kaskani Konstantina : 11-08-11 στις 17:21
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  9. 11-08-11 23:28 #2934
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PEGY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα Κωνσταντίνα

    Σ ευχαριστώ πάρα πολυ για την απάντηση σου!

    Να περάσεις ενα τέλειο καλοκαίρι, να φχαριστηθείς τις διακοπές σου κ να ξεκουραστεις, φιλιά!
    Σε ευχαριστώ Πεγκυ μου εχεις κ τα δικά μου φιλιά!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  10. 11-08-11 23:53 #2935
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantina grg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλη την παρέα!Καλησπέρα Κωνσταντίνα μου,η αιτία της παρουσίας μου εδώ είσαι συ!!! Η διατροφή κ η άσκηση,αποτελεί τρόπο ζωής για μένα κ συ σαν άνθρωπος κ σαν αθλήτρια,πρότυπό μου!Είμαι 30 ετών 1,63 ύψος κ 56,5 κιλά.Στόχος μου τα 53-54 κ όσο το δυνατό να γραμμώσω κατεβάζοντας το ποσοστό λίπους μου.2,5 μήνες τώρα ασχολούμαι πιο σωστά,πιο εντατικά,με τη διατροφή κ με την άσκηση.Είναι κάτι που το αγαπώ πολύ κ θέλω να το κάνω σωστά.Έχω διαβάσει πάρα πολύ 2,5 μήνες τώρα κ χθες κάθισα κάποιες ώρες κ διάβασα κ τις 117 σελίδες σου Ήθελα να ξέρω το γιατί ... Έτσι ξεκίνησε η αναζήτησή μου,δε μου έφτανε ,μόνο την απάντηση!Δε στοχεύω να κατέβω σε αγώνες,απλά θέλω όσο μπορώ να φτάσω σε ένα πολύ καλό σημείο γραμμώσης.θα παραθέσω σε λίγο τη διατροφή που κάνω κ την προπόνηση.Θα είναι τιμή μου να έχω τη βοήθειά σου...

    Καλησπέρα Κωνσταντίνα μου, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!Τα κιλά σου είναι οκ για το υψος σου, λίπος ομως θέλουμε να φύγει, πήρα τις φωτο σου εχεις ωραιο σωματότυπο κ μπορούμε να το φτιάξουμε τέλειο!! Το γιαούρτι μπορείς να το αποχωριστείς?? πρωτείνη ρόφημα θα ηθελες να βάλουμε?? Την πρωτείνη θα την αυξήσουμε κ τον υδατάνθρακα θα τον μειώσουμε, το γιαούρτι 600 γραμ την ημέρα κ τo 0% εχει το λίπος του, ολα τα γαλακτοκομικά (οταν μιλάμε για γράμμωση) θα πρέπει να κάνουμε αλλαγές οκ???
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  11. 12-08-11 00:04 #2936
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stavroula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σου Κωνσταντίνα μου!!
    ελπίζω να προλαβαίνεις να κάνεις και καθόλου διακοπές!!! έχω ερωτησουλα..... παίρνω Καρνιτίνη και CLA (μια καψουλα 3 φορες) θα ηθελα σε ρωτησω να τις παιρνω και τις μερες που δεν κανω γυμναστικη και τωρα στισ διακοπεσ που για 10 μερεσ δεν θα παω καθολου γυμναστηριο??βοηθάνε καθόλου τα συμπληρωματα αυτα και στην καρνιτινη θα πρεπει να πάρω με όσο πιο πολλά mg υπάρχει, εχω παρει 500mg αλλα υπάρχουν 1000,3000...
    σε ευχαριστω πολυ!!!!! Να περάσεις όμορφα και το υπόλοιπο καλοκαίρι
    Καλησπέρα Σταυρούλα μου!! Δίνω τις αδειες κ μετά η σειρά μου φευγω πολύ ηρεμη χωρίς εκρεμότητες για 15-20 ημέρες 2 κάψούλες την ημέρα 500mg, κ βέβαια οταν δεν γυμνάζεσαι θα παίρνεις, σε συνδιασμό ΄με διατροφή ομως, στις διακοπές σου εεε θα φας κ κάτι διαφορετικό δεν πειράζει, λίγο ομως Καλά να περάσεις κούκλα μου
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  12. 12-08-11 00:10 #2937
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arn_Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, συγνωμη που παρεμβαίνω απλά μου κάνει τεράστια εντύπωση
    προφανώς σαν γυναίκα θα είσαι μεταξύ 50-70 κιλά
    τα 147 γρ πρωτείνης πώς θα την μεταβολίσεις? το ξερεις οτι η παραπανίσια πρωτείνη γίνεται λίπος?

    Πως θα μεταβολίσει την πρωτείνη ?????????OMG!!!!! WC εκει !!!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  13. 12-08-11 00:43 #2938
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο annama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια....και απο θεμα γυμναστικης τι χρειαζεται?κυριως γλουτους κ ποδια....
    Εχτένσιον καθιστό, σκουώτ, προβολές, πρέσα
    Εχτένσιον ορθιο, αρσεις, προσαγωγούς, απαγωγούς 4επι 12 ως 15
    Διάδρομο (με πατημένους γλουτούς) 40 λεπτά κ ποδήλατο 20 λεπτά (την μια ημέρα διάδρομο την αλλη ποδήλατο) !!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  14. 12-08-11 00:45 #2939
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΔΟΡΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα κωσταντινα, ευχαριστώ για τις συμβουλες σου!!! λοιπον κοιτα να δεις το πρωί δεν τρώω σχεδον τιποτα αντε να πιω κανα χυμό. το μεσημεριανό το τρώω στις 5 με 6 κανα μπουτι κοτοπουλο με ρυζι ή πατάτες ή μπιφτέκια με ρυζι και πατάτες ή μακαρόνια. αργότερα τρώω κανα φρούτο και τετοια πράγματα. καθε μερα το ιδιο φαγητό..... μετά πάω γυμναστήριο στις 9 με 11 και οταν γυρίζω δεν τρώω σχεδόν τιποτα. τρωω και κανα παγωτάκι που και που. αλλα δεν βλεπω διαφορά στο σώμα ΄παρόλο που κάνω σκουοτ για γλουτούς και ποδια. το αγόρι μου φωνάζει λεει να παχύνω ειμαι 53 κιλά με υψος 1.65 θελω να παρω 4 κιλα αλλα δεν βαζω με τιποτα . τωρα θελω να παω σε διατροφολογο μπας και με παχύνει λιγο. μπορώ να παρω πρωτείνη μηπως και φουσκώσω τι να κάνω ????? ζηλευω τα φουσκωμένα σώματα.
    μηπως τελικά και τα πολλα κιλά που βάζω δεν εχουν αποτελεσμα επειδη είμαι αδύνατη? μεταξύ μας τωρα ετοιμαζομα και για σιλικονη γιατι εχει φύγει ολο το στήθος και αισθανομαι χαλια αρχιζω να ψάχνω τωρα.
    μπορείς να μου φτιάξεις ενα προγραμμα διατροφής μπας και πάρω κανα κιλό? αυτος ο γλουτός βρε παιδί μου αντι να φτιάχνει χαλαει μηπως λογω ηλικίας τι να πώ?
    αντε σε ζαλησα φιλακια περιμενωωω νεα σου..... α βγάλε μου και προγραμμα αν μπορείς να ξεκινησω το σεπτεμβριο δυναμικά!!! φιλακιααααα
    Σύντομα σου ποστάρω Δώρα μου
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
     

  15. 12-08-11 01:57 #2940
    Προεπιλογή καλημερα γλυκια μου Κωνσταντινα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα Κωνσταντίνα μου, σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!Τα κιλά σου είναι οκ για το υψος σου, λίπος ομως θέλουμε να φύγει, πήρα τις φωτο σου εχεις ωραιο σωματότυπο κ μπορούμε να το φτιάξουμε τέλειο!! Το γιαούρτι μπορείς να το αποχωριστείς?? πρωτείνη ρόφημα θα ηθελες να βάλουμε?? Την πρωτείνη θα την αυξήσουμε κ τον υδατάνθρακα θα τον μειώσουμε, το γιαούρτι 600 γραμ την ημέρα κ τo 0% εχει το λίπος του, ολα τα γαλακτοκομικά (οταν μιλάμε για γράμμωση) θα πρέπει να κάνουμε αλλαγές οκ???

    η διατροφη που ποσταρισα εδω ειναι ενδεικτικη.
    δεν τρωω καθε μερα τοσο γιαουρτι,αλλα ενα γαλακτοκομικο,τουλαχιστον την ημερα ναι.

    απο πρωτεινουχα τρωω πολυ ψαρι τιλαπια/πεστροφα/σολωμο/παγκασιους/μπακαλιαρο
    κοτοπουλο/γαλοπουλα στηθος φιλετο
    μοσχαρι δεν τρωω η αληθεια ειναι ,παρα μονο πολυ πολυ σπανια - εως καθολου

    απο φρουτα μονο δαμασκηνα/ξινομηλο(κ αυτα,αραια κ που)

    πρωτεινη ροφημα πινω κ συγκεκριμενα τη whey της ON

    απο υδατανθρακα κουακερ/πατατα/γλυκοπατατα/ρυζι μπασματι η' καστανο/ψωμι τοστ ολικης αλεσης

    απο λιπος αμυγδαλα αναλατα λευκα/καρυδια/φυστικοβουτυρο χωρις ζαχαρη-αλατι/ελαιολαδο/ηλιοσπορους

    απο λαχανικα μαρουλι/αγγουρι/χορτα/μπροκολο/φασολακια πρασινα/κουνουπιδι/πιπεριες

    απο γαλακτοκομικα ετρωγα κοτατζ 2,2 %/γαλα 1,5 %/γιαουρτι 2%

    εσυ λες τα γαλακτοκομικα ,να κοπουν εντελως?

    ας το κανουμε )

    στοχος μου ειναι να γραμμωσω χωρις ,
    οσο ειναι δυνατο ,να αποδυναμωθει το στηθος κ ο ποπος
    νομιζω τελικα πως κ στα 55 καλα ειμαι αμα γραμμωσω
    τι λες κ συ?

    σημασια εχει ο καθρεφτης κ οχι η ζυγαρια )

    εχω υπαρξει για 3 χρονια 50-51 κιλα πολυ γραμμωμενη
    αλλα χωρις στηθος-ποπο,με βλεπω σε φωτο κ δεν μ αρεσω καθολου.

    το λιπος στους γλουτους μου ειναι πιο πολυ,οπως ειδες
    γι αυτο κ κανω αεροβια αρκετη

    ελπιζω να σε βοηθησα,συγνωμη για την "πολυλογια μου"!

    σ ευχαριστω για το χρονο σου

    καλο βραδυ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Konstantina grg : 12-08-11 στις 02:11
     

Σελίδα 196 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 96146186194195196197198 ... ΤελευταίαΤελευταία