Σελίδα 4 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454104 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 3080
  1. 23-03-09 23:30 #46
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο yasou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου Κωνσταντινα,
    Ειχα μια απορία σχετικα με το συμπλήρωμα No-xplode της bsn σχετικα με το αν η δραση του ειναι περισσότερο placebo η οχι?
    Ε? και τη να κάνω για να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα, Εκανα ενα πειραμα.
    Εκανα την κοπελα μου test subject χεχεχεχε.....
    Για αυτο λογο γράφω και σε εσενα για να σου πω τα αποτελεσματα.
    Ειναι 68 kgr και για να σιγουρευτώ οτι θα την πιαση της εβαλα 2 scoop.
    Ειχε απίστευτο αποτελεσμα πανω της, εβγαλε την hardcore αεροβια προπόνηση για πλακα, εκανε βαρη, και μιση ωρα ελιπτικο.
    Οταν τελειωσε αισθανόταν οτι ειχε ενέργεια να κανη άλλα τοσα!!!!!!!
    Side effects... κοιμήθηκε 5 το πρωι..... λογο no-xplode.
    Την αλλη μερα της εδωσα ενα scoop και ειχε ακριβος την ενεργεια που χρειαζοταν χωρις side effects.


    Εσυ τα προτείνεις αυτα τα συμπληρωματα για κοπελες?

    Yasou το NO-Xplode ειναι ενα απο τα πολύ καλά συμπληρώματα, με βασική προυπόθεση βέβαια την σωστη διατροφή κ την προπόνηση.
    Είναι οπως ξέρεις νιτρικό οξύ με συμπλήρωμα κρεατίνης είναι φυσικό κ επόμενο να δίνει πολύ ενέργεια.
    Ομως διάβασε τις οδηγίες για την αναλογία που τις αντιστοιχεί γιατί δεν εχει νόημα να προπονείται σκληρά να τραβάει τα κιλά κ την νύχτα να μην κοιμάται, γιατί οπως ξέρουμε το καλύτερο αναβολικό ειναι ο υπνος κ η ξεκούραση.
    Για 2 μήνες θα το παίρνει κ μετά να το σταματήσει για ενα διάστημα.
    Οτιδήποτε χρειαστείς για την κοπέλα σου είμαι στην διαθεση σου
     

  2. 24-03-09 15:23 #47
    Προεπιλογή
    Συγχαρητηρια Κωνσταντινα για τις αποδοσεις σου!!!!
    Μπραβο!!!!!

    Ειμαι απο τη Βουλγαρια και ηρθα στην Ελλαδα πριν 7 χρονια λογο σπουδων, αποφοιτησα και συνεχιζω και εργαζομαι εδω προς το παρον....

    Απο μικη ηλικια διαβαζω περιοδικα και εχω μεγαλη λατρεια με το bodybuilding & fitness, μου αρεσει να παρακολουθω και αγωνες!!!

    Γυμναζομαι, απλα δεν εχω και πολυ ελευθερο χρονο. Πηγαινω γυμ 3 φορες Δευτερα-Τεταρτη-Σαββατο. Θα ηθελα να μου πεις καλες ασκησεις για τους γλουτους για ογκο, γραμμωση για το κατω μερος του σωματος και ογκο για πανω μερος του σωματος.

    Ποσες φορες να κανω αεροβια;

    Σ' ευχαριστω εκ των προτερων
     

  3. 25-03-09 02:06 #48
    Προεπιλογή
    Αννα μου γραψε μου υψος, βάρος κ αν προσεχεις την διατροφή σου, κ αν ναι τι τρως. Χαίρομαι πάρα πολύ που σου αρέσει το αθλημά μας κ φυσικά θα ερθεις αν εχεις χρόνο να παρακολουθήσεις απο κοντά τους αγώνες!

    Κανε μου ενα ποστ να πάρω μια εικόνα κ ξεκινάμε, αν κ πιστευω οτι είσαι κορμάρα το εχετε οι περισσότερες ξένες ειστε κ ψηλες ( λέει μια υπαλληλός μου που ειναι λιγο κοντούλα, σε πελατισσες μας ξένες, τι εγινε γαμωτο η μαμα σας απο τα ποδια σας τραβούσε οταν εισασταν μικρες κ ειστε ολες κορμάρες) καλο ε!!!!!!!
     

  4. 26-03-09 11:56 #49
    Προεπιλογή Anna
    Κωνσταντινα, εχω υψος 1.69 και κιλα 57.
    Τρωω σαλατες-μπροκολο, μαρουλι, καροτα, κουνουπιδι,
    Ψαρια-σκουμπρι, σολωμος, τονος
    Γαλοπουλα, και λιγο κοτοπουλο(γιατι συμφωνα με την ομαδα αιματος μου πρεπει να τρωω ελαχιστα κοτοπουλο)
    Οσπρια, μακαρονια μονο με τρυμμενο τυρι
    Γαλα, γιαουρτια, τυρι κοταζ, φετα, ανθοτυρο
    Βρομης quaker, φυστικοβουτυρο, μαυρο ψωμι
    Φρουτα-μηλα, αχλαδια, ακτινιδια (μπανανες εχω σταματησει λογω ομαδας αιματος μου)



    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΑΑ

    Πολυ συχνα με πιανει υπογλυκαιμια και σκεφτομαι τα γλυκα και επιθυμω να φαω ενα

    τρωω μελι, πινω πρασινο τσαϊ
     

  5. 26-03-09 13:46 #50
    Προεπιλογή
    Konstantina kalhspera apo thn anoixiatiki agglia..
    katarxhn thelw na sou dwsw sugxarhthria gi auto pou kaneis kai fysika gia thn poreia sou
    Gia na mh se zalisw, sto prokeimeno...
    h filh mou exairetiko kormi(doxa tw thew) logw omws tou gennetikou pisteyw kai exairetika kalhs diatrofhs apo panta..
    einai 24, 1,73+ peripou 54 kila...anw swma pame pros th grammwsh tha to pw an kai adunath(gia na mhn pw anorexiki)
    to katw omws einai to polu dunato shmeio...ta podia eidika oi gampes einai apisteyta grammwmenes ktl...
    einai apo ta pio agymnasta atoma omws olwn twn epoxwn...eixe kanei mikrh kati mpaleta kai ta gnwsta..kai otan th rwtane leei pws apla exei skales sto spiti ths...anexhghta pragmata sou lew..telospantwn twra psi8ike omws na akolou8hsei emas sto gymnasthrio..poios xerei?eide kati kai dn ths arese?prosexoume gia na exoume??mou leei pws thelei na rthei gia na sfixei...fobatai bebaia kai leei dn tha kanei barh epeidh leei dn thelei na fouskwsei...duskoleuomai na bgalw akrh...gi auto tha thela na mou peis pws na ths ftiaxw ena programma na dwsei emfash sto aerobio pou exei panta apotelesma se olo to swma...na xtyphsei dunata tous gloutous...(kai na mhn "pianetai" me to paramikro epeidh einai toso agymnasth)ka8e sxolio kai gnwmh kai sumbouli..parapanw apo euprosdekth...se eyxaristw ek twn proterwn kai me sygxwreis gia to megethos tou mhnymatos..

    Γραφε με ελληνικους χαρακτήρες σε παρακαλω,είναι κανόνας του φόρουμ !Moderators team
     

  6. 26-03-09 14:31 #51
    Προεπιλογή
    Συγγνωμη παιδια ξεχαστηκα
    εκανα απλα copy-paste απο pm και το ξεχασα τελειως.
    γραφω και απο τη δουλεια (αγγλια) και δεν αλλαξα το πληκτρολογιο!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george8gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Konstantina kalhspera apo thn anoixiatiki agglia..
    katarxhn thelw na sou dwsw sugxarhthria gi auto pou kaneis kai fysika gia thn poreia sou
    Gia na mh se zalisw, sto prokeimeno...
    h filh mou exairetiko kormi(doxa tw thew) logw omws tou gennetikou pisteyw kai exairetika kalhs diatrofhs apo panta..
    einai 24, 1,73+ peripou 54 kila...anw swma pame pros th grammwsh tha to pw an kai adunath(gia na mhn pw anorexiki)
    to katw omws einai to polu dunato shmeio...ta podia eidika oi gampes einai apisteyta grammwmenes ktl...
    einai apo ta pio agymnasta atoma omws olwn twn epoxwn...eixe kanei mikrh kati mpaleta kai ta gnwsta..kai otan th rwtane leei pws apla exei skales sto spiti ths...anexhghta pragmata sou lew..telospantwn twra psi8ike omws na akolou8hsei emas sto gymnasthrio..poios xerei?eide kati kai dn ths arese?prosexoume gia na exoume??mou leei pws thelei na rthei gia na sfixei...fobatai bebaia kai leei dn tha kanei barh epeidh leei dn thelei na fouskwsei...duskoleuomai na bgalw akrh...gi auto tha thela na mou peis pws na ths ftiaxw ena programma na dwsei emfash sto aerobio pou exei panta apotelesma se olo to swma...na xtyphsei dunata tous gloutous...(kai na mhn "pianetai" me to paramikro epeidh einai toso agymnasth)ka8e sxolio kai gnwmh kai sumbouli..parapanw apo euprosdekth...se eyxaristw ek twn proterwn kai me sygxwreis gia to megethos tou mhnymatos..

    Γραφε με ελληνικους χαρακτήρες σε παρακαλω,είναι κανόνας του φόρουμ !Moderators team
     

  7. 26-03-09 17:50 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANNA VANDEVA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντινα, εχω υψος 1.69 και κιλα 57.
    Τρωω σαλατες-μπροκολο, μαρουλι, καροτα, κουνουπιδι,
    Ψαρια-σκουμπρι, σολωμος, τονος
    Γαλοπουλα, και λιγο κοτοπουλο(γιατι συμφωνα με την ομαδα αιματος μου πρεπει να τρωω ελαχιστα κοτοπουλο)
    Οσπρια, μακαρονια μονο με τρυμμενο τυρι
    Γαλα, γιαουρτια, τυρι κοταζ, φετα, ανθοτυρο
    Βρομης quaker, φυστικοβουτυρο, μαυρο ψωμι
    Φρουτα-μηλα, αχλαδια, ακτινιδια (μπανανες εχω σταματησει λογω ομαδας αιματος μου)



    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΑΑ

    Πολυ συχνα με πιανει υπογλυκαιμια και σκεφτομαι τα γλυκα και επιθυμω να φαω ενα

    τρωω μελι, πινω πρασινο τσαϊ
    Αννα πηρα τις φωτο σου κ εισαι αστερι κουκλα μου!

    Απο αυτά που μου γράφεις ξεχνας την φέτα εντελως,τα τυριά τα τριμένα επίσης, κ γενικά τα τυρια τα υπολοιπα 2 φορες την εβδομάδα, φυστικοβούτυρο 2 φορες τον μήνα κ αν, κ στα λεω αυτά βαση αυτό που ειπαμε πριβε οτι θες να πετύχεις, ΄βάλε φουλ πρωτεινη στα γευματα σου (ασπράδια, κοτόπουλο, γαλοπούλα, ψαρι, μπιφτέκι, μοσχαρι, ακομα κ απαχο χοιρινό που κ που βαλτο για αλλαγή) κ απο υδατανθρακα ρυζι πατατα, κανε 6 γευματα στεγνά την ημέρα, κ βρες χρόνο να γινουν οι προπονήσεις 4 την εβδομάδα

    Παιξε ::Πόδια 1h μέρα
    Στήθος 2h μέρα
    Πλάτη--Ωμοι 3h μέρα
    Χέρια 4h μέρα
    Παίξε με κιλά οσο ποιο βαριά μπορείς!!
    Κορμό 4επι 8
    Πόδια 4 επι 12

    Οσο για τις αμαρτίες ειναι πολύ γλυκές!!!!!!!!!!!! αλλά ξεχασε τες, μόνο για τα γλυκά μιλάω, τις αλλες απολαυσε τες!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Διαβασε το ποστ, κ γραψε μου οτι απορία εχεις ειμαι εδω παντα για σενα
     

  8. 26-03-09 18:03 #53

    Εγγραφή
    12-03-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αννα πηρα τις φωτο σου κ εισαι αστερι κουκλα μου!

    Απο αυτά που μου γράφεις ξεχνας την φέτα εντελως,τα τυριά τα τριμένα επίσης, κ γενικά τα τυρια τα υπολοιπα 2 φορες την εβδομάδα, φυστικοβούτυρο 2 φορες τον μήνα κ αν, κ στα λεω αυτά βαση αυτό που ειπαμε πριβε οτι θες να πετύχεις, ΄βάλε φουλ πρωτεινη στα γευματα σου (ασπράδια, κοτόπουλο, γαλοπούλα, ψαρι, μπιφτέκι, μοσχαρι, ακομα κ απαχο χοιρινό που κ που βαλτο για αλλαγή) κ απο υδατανθρακα ρυζι πατατα, κανε 6 γευματα στεγνά την ημέρα, κ βρες χρόνο να γινουν οι προπονήσεις 4 την εβδομάδα

    Παιξε ::Πόδια 1h μέρα
    Στήθος 2h μέρα
    Πλάτη--Ωμοι 3h μέρα
    Χέρια 4h μέρα
    Παίξε με κιλά οσο ποιο βαριά μπορείς!!
    Κορμό 4επι 8
    Πόδια 4 επι 12

    Οσο για τις αμαρτίες ειναι πολύ γλυκές!!!!!!!!!!!! αλλά ξεχασε τες, μόνο για τα γλυκά μιλάω, τις αλλες απολαυσε τες!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Διαβασε το ποστ, κ γραψε μου οτι απορία εχεις ειμαι εδω παντα για σενα
    να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, ιδανικό βάρος για κοπέλα bodybuilder 1,72 ύψους ποιό είναι? επίσης τι κατανομή πρωτεινης υδατάνθρακα,λίπους κάνετε εσείς? εμένα είναι πρωτεινη: 25,8% υδατάνθρακας 41,34% λίπη 23,2% όπως τα υπολόγισα, τις ημέρες με τα βάρη. μου φαίνεται αρκετά καλό. η κατανομή που μου δώθηκε βέβαια ήταν της μορφής πχ 4επί βάρος σε κιλα για υδατάνθρακα πχ.
     

  9. 26-03-09 19:29 #54
    Προεπιλογή Anna
    Σ'ευχαριστω πολυ πολυ Κωνσταντινα μου
    Για οτυς απαγωγους και τους προσαγωγους χρησιμοποιω 25-30 κιλα, ειναι πολα????

    Για leg extention παιζω με 10 κιλα και για τους τρικεφαλους των ποδιων με 15 κιλα παιζω ειναι καλα??

    Επισης πες μου καλες ασκησεις για τους γοφους???

    Οταν με πιανει υπογλυκαιμια τι να τρωω - μελι???
     

  10. 26-03-09 19:32 #55
    Προεπιλογή Αννα
    Επισης Κωνσατνινα μου εκ φυσεως εχω μεγαλη γαμπα να την γυμνασω?????
    Αν ναι παλι 4 σετ 12 επαναληψεις????
     

  11. 27-03-09 00:29 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANNA VANDEVA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ'ευχαριστω πολυ πολυ Κωνσταντινα μου
    Για οτυς απαγωγους και τους προσαγωγους χρησιμοποιω 25-30 κιλα, ειναι πολα????

    Για leg extention παιζω με 10 κιλα και για τους τρικεφαλους των ποδιων με 15 κιλα παιζω ειναι καλα??

    Επισης πες μου καλες ασκησεις για τους γοφους???

    Οταν με πιανει υπογλυκαιμια τι να τρωω - μελι???

    Aννα μου δεν μπορώ να σου απαντησω για τα κιλά, γιατί τα μηχανήματα κ οι τροχαλίες απο gym σε gym διαφέρουν δεν μπορώ να εχω αποψη σε αυτό τι θέμα απο την στιγμή που δεν εχω δει, μην κοιτάς κιλά ποτέ βγάλε 12 κουραστικές φούλ!!
    Τις γάμπες ι φορά στις 15 μερες μόνο, γιατί θα μεγαλώσουν ποιο πολύ, γιαυτό ξεκουραση

    Παμε στο θέμα σου, αν πεις εγω θα το φτιάξω το σώμα μου γιατί το γουσταρω πολυ, κ το πιστεψεις θα σου φυγουν κ οι υπογλυκαιμίες!!
    Ωσπου να το α π ο φ α σ ί σ ε ι ς!!! μήλο μπανάνα η μέλι
     

  12. 27-03-09 00:51 #57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stephany Εμφάνιση μηνυμάτων
    να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, ιδανικό βάρος για κοπέλα bodybuilder 1,72 ύψους ποιό είναι? επίσης τι κατανομή πρωτεινης υδατάνθρακα,λίπους κάνετε εσείς? εμένα είναι πρωτεινη: 25,8% υδατάνθρακας 41,34% λίπη 23,2% όπως τα υπολόγισα, τις ημέρες με τα βάρη. μου φαίνεται αρκετά καλό. η κατανομή που μου δώθηκε βέβαια ήταν της μορφής πχ 4επί βάρος σε κιλα για υδατάνθρακα πχ.

    Stephany καλησπέρα, μιλάς με την Κωνσταντίνα σε αυτό το τόπικ!Στην ερωτησή σου για ιδανικό βάρος, γιατι μιλάς? για αγωνιστικό? κ αν ναι για ποια κατηγορία?
    Αν εννοεις για την λήψη τροφών μου δεν εχει νόημα να το γράψω γιaτί εγω κάνω αγωνιστικό bb κ τώρα που είμαι σε προετοιμασια το ποσοστό λιπους μου ειναι 4 τις εκατο, γιαυτό ας αφήσουμε το θέμα το δικό μου.
    ΄Γράψε μου ακριβως τι θες να πετύχεις κ αν μπορω να σε βοηθήσω με μεγάλη μου χαρά
     

  13. 27-03-09 01:13 #58
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο george8gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνωμη παιδια ξεχαστηκα
    εκανα απλα copy-paste απο pm και το ξεχασα τελειως.
    γραφω και απο τη δουλεια (αγγλια) και δεν αλλαξα το πληκτρολογιο!
    Καλησπέρα Γιώργο!! Πολύ χαρηκα οταν διάβασα οτι μας γράφεις απο Αγγλία!! δεν με κουράζεις καθόλου καθε αλλο μου αρεσει πάρα πολύ να βάζω κ εγω ενα πετραδάκι στα ομορφα κορμιά σας, ειναι λογικό το αστερι σου να εχει τοσο γράμμωση με αυτό το υψος κ αυτά τα κιλά, κ σε συνδιασμό με καλες γενετικές ειναι κ ωραίο καλούπι, αλλα για να το διατηρήσει κ να το κάνει ποιο σφρυγιλό θα πρέπει να γυμναστεί, κ να γυμναστει με βάρη, γιατί τα βάρη κανουν συσφιξη, αυτό ειναι το μόνο σίγουρο, κ σωστή διατροφή βέβαια
    Τώρα οσο για τα βάρη οτι φουσκώνουν αυτό να το ξεχάσει, μακάρι αυτό να γινόταν τόσο ευκολα.

    Αν το ζητούμενο ειναι να γεμίσει λιγο το σώμα της να κανει 6 γευματα στεγνα, κ σε συνδιασμο με γυμναστική το σωμα της θα δείχνει δεμένο κ οχι ανορεκτικό οπως μου γράφεις.

    Οσο για αερόβιο στα κιλα που ειναι μην τις βαλεις καθόλου.
    Περιμένω νεα !!!
     

  14. 27-03-09 17:56 #59

    Εγγραφή
    12-03-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    222
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Stephany καλησπέρα, μιλάς με την Κωνσταντίνα σε αυτό το τόπικ!Στην ερωτησή σου για ιδανικό βάρος, γιατι μιλάς? για αγωνιστικό? κ αν ναι για ποια κατηγορία?
    Αν εννοεις για την λήψη τροφών μου δεν εχει νόημα να το γράψω γιaτί εγω κάνω αγωνιστικό bb κ τώρα που είμαι σε προετοιμασια το ποσοστό λιπους μου ειναι 4 τις εκατο, γιαυτό ας αφήσουμε το θέμα το δικό μου.
    ΄Γράψε μου ακριβως τι θες να πετύχεις κ αν μπορω να σε βοηθήσω με μεγάλη μου χαρά
    Συγνώμη Κωνσταντίνα παρεπιπτόντως έσκισες τότε στην εκπομπή της Στεφανίδου,συγχαρητήρια!! μας έκανες υπερήφανους λοιπόν θα με ενδιέφερε το αγωνιστικό bb γι'αυτό ρωτάω σε τι κιλά να στοχεύσω. Ως τώρα ήμουν 55κιλά με 1,73ύψος αλλά καθώς ήμουν πολύ χαμηλά(!!!) είπα να άνέβω αρκετά. Εχω βάλει ήδη κάποια κιλά. Έχεις 4% λίπος?? τόσο χαμηλά? Αυτό δεν έχει παρενέργειες στον κύκλο μιας γυναίκας? αν λέω χαζομάρες πες μου,απλώς είχα αυτή την εντύπωση... ενδιαφερόμουν για το fitness κάποια στιγμή. ασχολούμαι με τα βάρη αρκετό καιρό αλλά πρόσφατα έχω αρχίσει να δουλεύω πραγματικά.
     

  15. 27-03-09 18:37 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stephany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη Κωνσταντίνα παρεπιπτόντως έσκισες τότε στην εκπομπή της Στεφανίδου,συγχαρητήρια!! μας έκανες υπερήφανους λοιπόν θα με ενδιέφερε το αγωνιστικό bb γι'αυτό ρωτάω σε τι κιλά να στοχεύσω. Ως τώρα ήμουν 55κιλά με 1,73ύψος αλλά καθώς ήμουν πολύ χαμηλά(!!!) είπα να άνέβω αρκετά. Εχω βάλει ήδη κάποια κιλά. Έχεις 4% λίπος?? τόσο χαμηλά? Αυτό δεν έχει παρενέργειες στον κύκλο μιας γυναίκας? αν λέω χαζομάρες πες μου,απλώς είχα αυτή την εντύπωση... ενδιαφερόμουν για το fitness κάποια στιγμή. ασχολούμαι με τα βάρη αρκετό καιρό αλλά πρόσφατα έχω αρχίσει να δουλεύω πραγματικά.
    Stepfany γεια σου σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, χαίρομαι που είσαι τόσο μικρή κ ψαχνεσαι κ ασχολείσαι τόσο πολύ!!Ενα να θυμάσαι απο μένα κ απο την πείρα μου 22 χρόνια σε αυτό το αθλημα, μην βιάζεσαι, δούλεψε το σώμα σου σωστα στο γυμναστήριο, καθε χρόνο θα μαθαινεις κ περισσότερα για τις ασκήσεις για τον τρόπο που θα παιζεις, οπως επισης θα μαθαίνεις κ καλύτερα το σωμα σου, κ θα λες π.χ οταν θα προχωρας κ θα ανακαλύπτεις ποσο καλύτερα παιζεις, <<περισυ δεν ηξερα>> , το αλλο θεμα , πολλα γευματα καθαρα, στεγνα, σημαινει οπως ξερεις καθαρό κρεας επανω μας, το οποιο για να ειναι σε μυικό μονο, 2 κιλα το χρόνο συν, ειδικά στις γυναικες!

    Πάμε στο υψος κ στο βάρος σου, δεν σε εχω δει να ξερω το καλούπι σου, αλλα για fitness για πολύ στεγνά τουλάχιστον να πιασεις τα 59, τωρα τι να πουμε ετσι, δεν εχω εικόνα αγάπη μου για να σου πω.

    Οσο για τον κυκλο που με ρώτησες ναι τους 2 μήνες στο τέλος δεν...... αλλά ετσι είναι ολα τα καλά εχουν καμια φορα ενα μικρό τιμημα, αυτό κραταει για λιγο, γιατί μετα κραταω σταθερά το λιπος μου στο 8 τις εκατό, εχω μαθει το σωμα μου κ παιζω με αυτο, οσο για τους 2 μήνες να σου πω την αλήθεια βρίσκω κ την ησυχία μου χα!!
    Θα σου στείλω email να μου στείλεις μια φωτο σου, κ μπορω να σου πω περισσότερα οταν θα εχω εικόνα, μου στελνουν πολλά κορίτσια φωτο τους
     

Σελίδα 4 από 206 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454104 ... ΤελευταίαΤελευταία