Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 29-04-20 02:31 #1
    Προεπιλογή Δεξί Στήθος
    Καλησπέρα σας είμαι δεξιόχειρες, επίπεδο intermient με περίπου 10%-15% ποσοστό λίπους. Τοις τελευταίες τρεις βδομάδες παρατήρησα ότι το δεξί στήθος σε σχέση με το αριστερό άλλαξε από παλιά που ήταν συμμετρικα και γραμμομενα. Έγινε στο κάτω μέρος μικρότερο και πιο κοφτό, στο πάνω μέρος έχασε γραμμωση( την γραμμή που ξεχωρίζει το πάνω με το μεσεο στήθος) και γενικά σε σχέση με το αριστερό μικρινε ένα τσακ. Δεν πονάει καθόλου, ούτε πρόβλημα στις κινήσεις. Με την καραντίνα άλλαξα προπόνηση αλλά όχι τόσο δραματικά. Ξέρει κανείς περί τι ως πρόκειται? Γενικά ίσως η δεξιά πλευρά μου να είναι ένα τσακ καλύτερη από την αριστερή σε όλο το σώμα αλλά στο στήθος ρωα έχει προκειψει το αντίθετο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-04-20 23:05 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Αρχικά καλώς ήρθες στο φόρουμ. Καλό θα ήταν να είχαμε περισσότερα στοιχεία για σένα σε σχέση με την γυμναστική και με τις συνήθειες σου.
    Το ότι μπορεί εσύ να διακρύνεις μια διαφορά δεν σημαίνει πως μπορεί αυτή η διαφορά να είναι αντιληπτή από όλους.
    Τέλος θα πρέπει να ξέρεις πως σε όλους υπάρχει ασυμμετρία ως προς το σχήμα και μέγεθος στις μυικές ομάδες, πχ σχήμα και μέγεθος στήθους, δικέφαλα ποδιών, τρικέφαλοι, ώμοι, τετρακέφαλοι, μηριαίοι δικέφαλοι, ακόμα και στο άνοιγμα της πλάτης η δεξιά πλευρά μπορεί να μην είναι ομοιόμορφη με την αριστερή.
    Αν θέλεις μπορείς να βάλεις φώτο να σε καθυσηχάσουμε με αυτό που σε προβληματίζει.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-05-20 01:09 #3
    Προεπιλογή
    Nasser σε ευχαριστώ πολύ, όταν ελπίζω να πέρασες καλα την πρωτομαγιά. Η σχέση μου με την γυμναστική έχει τονοθει τον τελευταίο χρόνο σε μυική υπερτροφια και τα προηγούμενα χρόνια ήμουν περισσότερο προς προπόνηση αθλητή.

    Εικόνες(αν δεν βολεύουν ξανά τραβάω) : https://drive.google.com/folderview?...QXOiTO79Oeb34D
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-05-20 17:49 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Δεν είναι καθόλου ανησυχητικό αυτό που βλέπεις. Απλά έτσι κόβει το στήθος σου όταν το τονώνεις.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-05-20 03:42 #5
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ!
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread