Σελίδα 14 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 196 έως 210 από 245
  1. 01-06-21 19:51 #196
    Προεπιλογή
    Η μάσκα στο δικό μου γυμναστήριο είναι περιττή.5 άτομα σε 500τμ. Παρόλαυτά κρατάμε αποστάσεις 10 μέτρα ο καθένας. Σημασία έχει οτι ανοίξαμε κόντρα στις δυσκολίες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-21 01:35 #197
    Προεπιλογή
    Επειδη εχω καποιες υποχρεώσεις δεν προλαβα να παω ακομα στο δικο μου.
    Όσοι πήγατε πως ειναι το κλίμα, φοράνε ολοι διπλη μασκα ή δεν τηρείτε το μετρο στην πραξη; Σας ζητανε να δειξετε την δηλωση αποτελέσματος self test και την ταυτότητα σας πριν μπείτε; Σας ελεγχουν δηλαδη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-21 02:14 #198
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    εμείς πάντως είμαστε χαρα Θεού , όμορφα πράματα ωραία ροή κόσμου ενοείτε προαιρετικα τις μάσκες αφου έχουμε χώρο και ύψος στους ορόφους οξυγόνο και παραθυρα για φυσικο εξαερισμό
    λέει ο άλλος Ηλία δεν μπορω να τρέξω στο διάδρομο με μάσκα παίρνω βαθια ανάσα και κάνει βάκουμ θα σκάσω ε βγάλτην τη την φοράς , αφου έχει απόσταση απο τον διπλανό και δίπλα μεγάλο παράθυρο ανοιχτο
    και εφόσον ρε παιδια ήρθατε στο γυμναστήριο έχοντας κάνει τεστ , είτε στις δουλειές σας , είτε στο σχολείο οι μαθητές και είστε άσπιλοι και αμόλυντοι ποιός ο λόγος να φοβάστε ? εδω έχω γιατρους που γυμνάζονται και δεν φοράνε μάσκα , νιώθουν ασφάλεια
    όπως και στις τηλεοράσεις σε εκπομπες όταν συνωστίζονται λένε κάναμε τεστ γι αυτο , ετσι και στο γυμναστήριο εφόσον κάνουν το τεστ που το πρόβλημα , καθαρός τον καθαρο δεν κολλάει μόνο ο βρωμιάρης τον καθαρό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-06-21 13:44 #199
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Καλησπερα σε ολους τους παλιοφιλους, ελπιζω να ειστε καλα! Εκει που πηγαινω δε μας υποχρεωνει για μασκα (και δε νομιζω καποιος γυμναστηριουχος να το κανει εκτος κι αν θελει να παει για λουκετο) απλα μας το συστηνει οπως και ολα τα υπολοιπα μετρα για πετσετες, αντισηπτικα, καθαρα παπουτσια κλπ. Προσωπικα καποιες φορες αναμεσα στα σετ τη φοραω κατεβασμενη και οταν μπαινω στο σετ τη βγαζω εντελως. Ραντεβου ακομα δεν εχουμε αλλα αν maxαρει απο ατομα περιμενεις εξω μεχρι να φυγει καποιος. Οι συνδρομες ανεβηκαν κατα πολυ (και το προηγουμενο καλοκαιρι μετα την 1η καραντινα και τωρα) και τους μηνες μας τους εδωσε με την προυποθεση να πληρωσουμε πρωτα και μετα να τους κολλησει στο τελος του συμβολαιου..

    Δεν εχω καταλαβει ομως τι στο διατανο γινεται με τα self test και πως, που τα δηλωνουμε κλπ. Μπορει καποιος να μου πει; Εγω λογο δουλειας (ελ. επαγγελματιας) νομιζω δικαιουμαι τσαμπε και αντε το παιρνω απ το φαρμακειο και το κανω (δε θα το κανω αλλα τεσπα) που δηλωνω το αποτελεσμα? Εκτυπωτη δεν εχω αλλα θελω να πιστευω οτι με σκρηνσο στο κινητο κατι κανουμε, ε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-06-21 00:41 #200
    Προεπιλογή
    ΤRIANTAFYLLOU καλή αρχη ευχομαι!

    Εκτύπωσε σε ενα μαγαζι μερικες σελιδες και συμπληρωσε τες.
    https://www.google.com/search?q=%CE%...a120bnW8CfyicM
    Επειδη δουλευεις ισως πρεπει να τις δηλωνεις και ηλεκτρονικα με τους κωδικους taxisnet. Αυτό εσυ το ξερεις, αν πρεπει να το δηλωσεις πας εδω
    https://self-testing.gov.gr/ και πατας δηλωση για εργαζομενους.

    Δεν σας ζητάνε το χαρτι πριν μπείτε στο γυμναστήριο ομως στην υποδοχη εκει που πατε; Εμας το ζητανε ρε παιδια (ετσι ανακοινωσαν δηλαδη), οταν παω θα δειξει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-06-21 11:02 #201
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο melene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτύπωσε σε ενα μαγαζι μερικες σελιδες και συμπληρωσε τες.
    Οκ ευχαριστω, μου ειπε και χθες ενα παιδι στο γυμναστηριο οτι γινεται χειρογραφα. Νομιζα μονο μεσω ηλ. δηλωσης

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο melene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σας ζητάνε το χαρτι πριν μπείτε στο γυμναστήριο ομως στην υποδοχη εκει που πατε; Εμας το ζητανε ρε παιδια (ετσι ανακοινωσαν δηλαδη), οταν παω θα δειξει.
    Τιποτα, για το τεστ ειδικα, κουβεντα. Δεν ρωτησα κατι εγω και δε μου ειπαν και οι ιδιοι αλλα εμαθα τι ειπαν στα αλλα παιδια που ρωτησαν στους υπευθυνους. Νομιζω οτι οι γυμναστηριουχοι δε θα εχουν προβλημα σε περιπτωση ελεγχου, το προστιμο θα παει σε αυτον που δε φοραει μασκα η δεν εχει το χαρτι του self test. Τωρα γιατι στη δικη σου περιπτωση ειναι τοσο προβλεπέ..δε γνωριζω αλλα μαλλον ετυχες στην περιπτωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-06-21 12:29 #202
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Στη Κύπρο που είμαι εγώ ούτε λόγος για μάσκα στο γυμναστήριο. Υπό την ευθύνη του ο αθλούμενος πρέπει να έχει κάνει Rapid Test και όσοι έχουν εμβολιστοί μετά από τρεις εβδομάδες έχουν το ελεύθερο να μην κάνουν τεστ, πόσο μάλλον να φοράνε και μάσκα...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-06-21 18:19 #203
    Προεπιλογή
    ξεκίνησα κι εγώ το Σάββατο
    με μάσκες και σελφ τεστ κάθε εβδομάδα χωρις ντουζ

    ας είναι


    γνωρίζεται πότε θα ξεκινήσουν να λειτουργούν οι σάουνες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-06-21 18:27 #204
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Φίλε με τα δεδομένα του κορωνοϊου, όποιος κάνει σάουνα, πρέπει να αποκεφαλιστεί
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-06-21 18:51 #205
    Προεπιλογή
    έχω τόση αγάπη στη σάουνα που θα το ρίσκαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-06-21 20:22 #206
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    καλοκαιριάτικα τι να την κάνεις τη σάουνα εδω σε λίγο καιρό θα περπαταμε και θα στάζουμε θα τρέχουν τα ζουμιά μας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-06-21 20:26 #207
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο melene Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤRIANTAFYLLOU καλή αρχη ευχομαι!

    Εκτύπωσε σε ενα μαγαζι μερικες σελιδες και συμπληρωσε τες.
    https://www.google.com/search?q=%CE%...a120bnW8CfyicM
    Επειδη δουλευεις ισως πρεπει να τις δηλωνεις και ηλεκτρονικα με τους κωδικους taxisnet. Αυτό εσυ το ξερεις, αν πρεπει να το δηλωσεις πας εδω
    https://self-testing.gov.gr/ και πατας δηλωση για εργαζομενους.

    Δεν σας ζητάνε το χαρτι πριν μπείτε στο γυμναστήριο ομως στην υποδοχη εκει που πατε; Εμας το ζητανε ρε παιδια (ετσι ανακοινωσαν δηλαδη), οταν παω θα δειξει.

    εγω εχω μια κατάσταση που γράφω τα ονοματα όσοι έχουν κάνει τεστ και υπογράφουν οτι το έκαναν , σιγα μη κάνω και τον αστυνόμο να δω στοιχεία αν είναι αληθινά η οχι , έχει παιδια που το κάνουν για το σχολείο άλλος για το εργοστάσιο που εργάζεται , δεν θα κάνουν και έξτρα για το γυμναστήριο , εμένα με ενδιαφέρει να είναι υγιής κάποιος να έχει κάνει τεστ κατα δήλωσή του και ολα καλά . αυτη είναι η ουσία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-06-21 20:46 #208
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωστας74 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξεκίνησα κι εγώ το Σάββατο
    με μάσκες και σελφ τεστ κάθε εβδομάδα χωρις ντουζ

    ας είναι


    γνωρίζεται πότε θα ξεκινήσουν να λειτουργούν οι σάουνες?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε με τα δεδομένα του κορωνοϊου, όποιος κάνει σάουνα, πρέπει να αποκεφαλιστεί
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωστας74 Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω τόση αγάπη στη σάουνα που θα το ρίσκαρα
    Δεν υπάρχει περίπτωση -θεωρώ προσωπικά - να εγκριθει η σάουνα, με κοντινές αναπνοές και εφίδρωση και σε μη αεριζόμενο χώρο.
    Αυτοί είναι ικανοι να σου πουν ,μπες με τριπλη μάσκα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-06-21 21:45 #209
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    εδω απαγορεύουν τα ντους και κλιματισμό , που στα ντούς ένας ένας μπαίνει δεν μπαίνουν ζευγάρια και θα επιτρέψουν τις σάουνες? και ειδικα καλοκαιριάτικα δεν είναι και η πιο ιν δραστηριότητα η σάουνα , το πολύ πολύ κανα τζακούζι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-06-21 22:53 #210
    Προεπιλογή
    Εδώ κάναμε αμάν πότε θα ανοίξουν, είπαμε OK σε κάθε άκυρο μέτρο για να πάμε για προπόνηση, εδώ ήδη από τώρα βράζουν όλα αργότερα θα έχουμε λιποθυμίες χωρίς κλιματισμό, και μιλάμε για σάουνα που δεν υπάρχει περίπτωση να δώσουν το OK για χρήση σαουνας χαμάμ κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 14 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 41213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία