Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 59 από 59
  1. 12-11-20 15:28 #46
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδια! Σημερα μολις πηρα τα αποτελέσματα της μαγνητικής που εκανα για την θλαση που ειχα και εκανε μηνες ολοκληρους να περασει.
    Την επαθα τελη Μαρτίου αν θυμαμαι καλα και μεχρι και τον Σεπτεμβρη με ενοχλουσε πολυ και ενοιωθα και ενα σκληρο πραγμα στο σημειο που χτυπησα, το πιασε και η μητερα μου και το πα και σε εναν φυσικοθεραπευτη που χα παει και το επιασε και εκεινος στη ψηλαφιση και ειπε ειναι κολλαγονο που σχηματιζευται απο τον τραυματισμο. Και σε διαφορες κινησεις που κανω το νοιωθω καθως κινείται ο μυς.
    Αλλα στο αποτέλεσμα της μαγνητικης δεν αναφέρει πουθενα κατι για ουλη! Για την ακριβεια δεν αναφέρει πουθενα κατι για το οτιδήποτε περαν οτι ειχα αιμορραγία στο ενα ωοθυλάκιο (ειχα περιοδο εκεινη την ημέρα). Μου δωσαν και ενα cd βέβαια ισως να λεει για την θλάση εκει, αλλα τωρα αν υπηρχε ουλη δεν θα το ελεγε και το χαρτι; Δεν γινεται να εχουν στα σχολια την αιμορραγία επειδή ήμουν αδιαθετη και να μην αναφερουν την ουλη απο την θλαση που ηταν και ο λόγος που εκανα την μαγνητικη!
    Ξερει μηπως καποιος να μου πει γιατι αργει αρκετα το ραντεβου μου με το γιατρο και εχω περιεργεια; Ο φυσικοθεραπευτης που ειχα παει ειχε πει αν ειναι θλαση θα φανει στην μαγνητική θα αφησει ουλη δεν γινεται.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melene : 12-11-20 στις 15:32
     

  2. 12-11-20 15:43 #47
    Προεπιλογή
    Πρέπει κάποια στιγμή να πιστέψεις ότι σωματικά είσαι υγιής.
    Δεν είναι κακό να είμαστε υγιείς.
    Είναι καλύτερο από το να έχουμε ένα πρόβλημα υγείας.
    Ένα καλό αποτέλεσμα μαγνητικής είναι πάντα ευπρόσδεκτο. Δεν είναι ανάγκη να το αμφισβητήσουμε.
     

  3. 12-11-20 15:55 #48
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα ευχαριστω για την απαντηση. Πλεον εδω και ενα μηνα ειμαι κατα 90% καλα και οπως πριν, βεβαια επαθα πριν λιγες μερες θλαση στο ακριβως αντιθετο ποδι, οι γιατροι μου το παν αυτο και δεν μπορουσα να περπατησω κιολας, εχασα την ελαστικοτητα μου και σε αυτο το ποδι, γενικα εχω ολα τα συμπτωματα της θλασης. Αυτη τη φορα πηγα λιγες μερες αργοτερα στο γιατρο και τωρα παιρνω ενα αντιφλεγμονώδες οποτε θελω να πιστεψω πως θα περασει σε λιγες βδομαδες τουλαχιστον και δεν θα υποφερω τοσους μηνες παλι.

    Ας μιλησουμε ομως για το αλλο ποδι για το οποιο και εκανα την μαγνητικη.
    Δεν αμφισβητώ πως ισως η θλαση μεσα σε 7-8 μηνες περασε αλλα μεχρι και τον Σεπτεμβρη με ποναγε πολυ και ενοιωθα αυτο το ενοχλητικο πραγμα στο σημειο που χα χτυπησει σε ολες τις κινησεις μου, το οποια εδω και κανα μηνα μειωθηκε αρκετα αλλα ακομα υπαρχει. αλλα σιγουρα ειχα θλαση ή εστω καποιον τραυματισμο. Αυτο ρωταω αφου δεν υπαρχει ουλη δεν ηταν θλαση δηλαδη ποτε ή απλα περασε μετα απο τοσους μηνες και δεν αφησε ουλη;
    Και ακομα και τωρα (λιγες μερες πριν δηλαδη ξανα-τραυματιστω αν εκανα δίπλωση πανω στο ποδι μου στο σημειο που υπαρχει η ουλη υπηρχε πονος ενω στο αλλο ποδι δεν υπηρχε κανενας απολυτως πονος ή ενοχληση).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melene : 12-11-20 στις 15:58
     

  4. 12-11-20 16:15 #49
    Προεπιλογή
    Επίσης 2 διευκρινήσεις.
    1ον δεν μου βαλαν σκιαγραφικό μου παν πως δεν χρειαζεται, ελπιζω να μην επηρεάζει αυτο το αποτέλεσμα γιατι αλλιως θα την εχω κανει τζαμπα την μαγνητικη
    2ον οπως ειπα δεν την πηγα ακομα στο γιατρο, αλλα το χαρτι δεν αναφέρει κατι για θλαση ή ουλη, τωρα αν την παω στο γιατρο και δει την ουλη στο cd θα σας το πω
    Αν δεν ειναι θλαση φυσικα και θα χαρω γιατι δεν μου αρεσε η σκεψη να χω μια ουλη απο θλαση και να τρεμω μην ξανατραυματιστω στο ιδιο σημειο. Φυσικα και χαιρομαι και μακαρι να ταν κατι αλλο που δεν θα με ξαναενοχλησει ποτε.
    Απλα οπως ειπα αναρωτιέμαι τι εχει συμβει, αν δεν ηταν θλαση τι μπορει να ηταν; Εγω ειχα χασει μηνες την ελαστικοτητα μου και οπως θυμάστε ειχα επανατραυματιστεί κιολας ασχημα οταν εκανα κατι αλματάκια που εκει ποναγα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ κιολας ακομα και οταν ημουν ακίνητη. Δεν γινεται τοσο σοβαρος τραυματισμος να μην εχει ονομασια.
     

  5. 12-11-20 23:26 #50
    Προεπιλογή
    Είναι ο ακατανομαστος τραυματισμός.
    Νομίζω αυτός ο τραυματισμός σε τραυματισε πιο πολύ ψυχικά.

    Η μαγνητική δε θέλει σκιαγραφικό.
    Δεν έχεις τίποτα , ούτε ουλές ούτε τίποτα.
    Μια τέτοια ουλή που νομίζεις αποκομισες δε φαίνεται σε μια μαγνητική. Ούτε ο γιατρός θα τη δει.
    Πρέπει να ηρεμησεις.
    Και βασικά σταματα να το σκέφτεσαι.
    Πάμε παρακάτω.
    Και τσάμπα έκανες τη μαγνητική.
     

  6. 13-11-20 12:05 #51
    Προεπιλογή
    Καλημέρα.
    Ευχαριστω για το ενδιαφέρον απλα δεν ειναι ετσι οπως τα λες, αν εχεις ιατρικες γνωσεις γιατι δεν μου εξηγεις ολα οσα σου λεω ωστε να καταλαβω και εγω τι συμβαινει; Το να μου λες πως ολα ειναι στο μυαλο μου ενω δεν ειναι δεν ειναι βοηθητικο.
    Εμενα μεχρι και τον Σεπτέμρβη με ποναγε παρα πολυ ακριβως το σημειο αυτο που τραυματιστηκα. Δεν ειναι τιποτα στο μυαλο μου. Μεχρι και αρχες Οκτώβρη αν εκανα διπλωση πανω στο ποδι πονουσα πολυ. Επισης και ο φυσικοθεραπευτης επιασε αυτο το σκληρο πραγμα που χει σχηματιστει στο σημειο αυτο. Με ποναει ακριβως αυτο το σημειο. Τωρα να λεμε οτι ειναι στο μυαλο μου κατι που κρατησε 6 με 7 μηνες λιγο δυσκολο.
    Αφου υπαρχει ολοκληρη ουλη ή κολλαγονο οπως ειπε ο φυσικοθεραπευτης απο τον τραυματισμο και το πιανω μεχρι και με το χερι μου πως γινεται η μαγνητικη να μην το δειχνει; (εκτος αν θα βγαλεις και τον φυσικοθεραπευτη και εμενα τρελους και την μανα μου γιατι και σε εκεινη το πα και πιεσε το ποδι μου και το επιασε). Μου φαινεται απίθανο. Και ακομα και τωρα και εκει που καθομαι με ποναει πολλες φορες! Δεν εχει γινει καλα τουλαχιστον οχι ακομα.
    Δεν πηγα ακομα την μαγνητικη στον γιατρο απλα οπως ειπα το χαρτι δεν αναφερει κατι για ουλη ή θλαση. Ισως αν του παω το cd να το δει εκεινος στις απεικονίσεις.
    Αν ειδες εγραψα και ενα αλλο θελω εδω και ειχα παθει μαλλον θλαση και στην πλατη ΠΕΡΑΣΕ σε κανα μηνα και τελειωσε το θεμα. Δεν εχω λογο να λεω πραγματα απο το μυαλο μου ουτε υπερβαλλω! Ηταν βαρβάτος ο τραυματισμος μου στο ποδι και δεν περασε πανω στον μηνα ομως.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melene : 13-11-20 στις 12:17
     

  7. 13-11-20 16:22 #52
    Προεπιλογή
    Α επισης μιας και μολις τσεκαρα πως εισαι Ο ΕΞΥΠΝΟΣ που με απέτρεψες τοτε να παω στα επείγοντα για θλάση! ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ μου εκανες! Ειχα επανατραυματιστεί ΑΣΧΗΜΑ ποναγα και στον υπνο μου αλλα εσυ ο εξυπνος ειπες πως δεν πρεπει να παω στα επείγοντα. Ακομα το μετανοιώνω που τοτε δεν ειχα παει και σε ακουσα και εκανε μηνες ολοκληρους να περασει η θλαση μου με τις εξυπνάδες σου!
    Αν θες να ξερεις η θλαση ειναι επείγον ! Στα επείγοντα πας και σου δινουν ενα αντιφλεγμονώδες για τις πρωτες μερες της θλασης ή και μυοχαλαρωτικα.
    Το να πας 1,5 μηνα μετα στο γιατρό δεν εχει πλεον νοημα θα πρεπει να σαι εντελως ασχετος για να νομιζεις πως θα σε βοηθησει ο γιατρος μετα απο 1,5 μηνα, άμεσα δίνονται τα φαρμακα αυτα δεν εχει νοημα να τα παρεις όταν θα εχει περασει πλεον η φλεγμονή!
    Εγω πηγα στα επειγόντα πρόσφατα και μια χαρα επείγον θεωρείται και οι γιατροι μια χαρα με ειδαν και μου ειπαν να ξαναπαω σε 15 μερες αν δεν εχει περασει γιατι τους ειπα πως την πατησα την αλλη φορα και μου κρατησε μηνες η θλαση.
    Κακως λοιπον συνεχίζεις να απαντας στο θεμα μου εφόσον εισαι άσχετος απο ιατρική αλλα και παίρνεις κοσμο στο λαιμο σου παίζοντας το ξερόλας και μπαινεις να μας λες οτι η θλαση ειναι "ψυχολογικο" προβλημα, δεν εχεις καμια αλλη δουλεια να κανεις λεω εγω απο το να λες αμπελοφιλοσοφίες; Αφησε καποιον όντως σχετικο με ιατρική ή καποιον σχετικο με άθληση να μας απαντήσει καλύτερα.
    Επισης προφανως και μπορει ο καθε ένας να καταλάβει πως οταν κανεις γιογκα μπορεις να καταλαβεις ποτε εχεις γινει εντελως καλα! Και οχι ποτε απλα μπορεις να περπατησεις χωρις να πονας ή να κανεις βαρη, μιας και στην γιογκα ερχονται σε πλήρη διάταση οι μυες. Αυτο γιατι και ενας γνωστος μου ελεγε πως η θλαση περνάει σε 2-3 μερες, αμφιβάλλω αν θα ταν καν θλαση αυτο κιολας, αλλα και να ηταν αν απλα και εγω παω να κανω βαρη σε 3 βδομαδες μετα τον τραυματισμο πιθανόν να νομιζω πως εγινα καλα, αν παω να κανω δίπλωση πανω στο ποδι μου που πριν τον τραυματισμο εφτανα την μυτη στο γονατο και τωρα παει μεχρι την μιση αποσταση αυτο τι σημαίνει πως ειμαι καλα και εχω επανέλθει πλήρως;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melene : 13-11-20 στις 16:37
     

  8. 13-11-20 20:34 #53
     

  9. 14-11-20 10:00 #54
    Προεπιλογή
    Πολυ αστειο να γελαμε με καποιον που χει τραυματιστει ασχημα, και εγω ξερω να του λεω να παει σε 2 μηνες στο ΕΣΥ ενω ποναει ασχημα τι σε νοιαζει αλλωστε πες το δικο σου ποδι ηταν.
    Αφου δεν ντρεπεσαι λιγακι δεν εχω τι να σου πω! Εδειξες το ποιον σου τωρα βρες καναν αλλον να τρολαρεις και να το παιζεις σχετικος με ιατρικη ενω εσυ δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται ουτε απο κοινή λογικη δεν ξερεις οχι απο ιατρικη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melene : 14-11-20 στις 10:07
     

  10. 14-11-20 20:16 #55
    Προεπιλογή
    Τι τρολακι ειναι αυτο; Κριμα που σου απαντησαν και σοβαρα
     

  11. 14-11-20 23:49 #56
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο melene Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α επισης μιας και μολις τσεκαρα πως εισαι Ο ΕΞΥΠΝΟΣ που με απέτρεψες τοτε να παω στα επείγοντα για θλάση! ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ μου εκανες! Ειχα επανατραυματιστεί ΑΣΧΗΜΑ ποναγα και στον υπνο μου αλλα εσυ ο εξυπνος ειπες πως δεν πρεπει να παω στα επείγοντα. Ακομα το μετανοιώνω που τοτε δεν ειχα παει και σε ακουσα και εκανε μηνες ολοκληρους να περασει η θλαση μου με τις εξυπνάδες σου!
    Αν θες να ξερεις η θλαση ειναι επείγον ! Στα επείγοντα πας και σου δινουν ενα αντιφλεγμονώδες για τις πρωτες μερες της θλασης ή και μυοχαλαρωτικα.
    Το να πας 1,5 μηνα μετα στο γιατρό δεν εχει πλεον νοημα θα πρεπει να σαι εντελως ασχετος για να νομιζεις πως θα σε βοηθησει ο γιατρος μετα απο 1,5 μηνα, άμεσα δίνονται τα φαρμακα αυτα δεν εχει νοημα να τα παρεις όταν θα εχει περασει πλεον η φλεγμονή!
    Εγω πηγα στα επειγόντα πρόσφατα και μια χαρα επείγον θεωρείται και οι γιατροι μια χαρα με ειδαν και μου ειπαν να ξαναπαω σε 15 μερες αν δεν εχει περασει γιατι τους ειπα πως την πατησα την αλλη φορα και μου κρατησε μηνες η θλαση.
    Κακως λοιπον συνεχίζεις να απαντας στο θεμα μου εφόσον εισαι άσχετος απο ιατρική αλλα και παίρνεις κοσμο στο λαιμο σου παίζοντας το ξερόλας και μπαινεις να μας λες οτι η θλαση ειναι "ψυχολογικο" προβλημα, δεν εχεις καμια αλλη δουλεια να κανεις λεω εγω απο το να λες αμπελοφιλοσοφίες; Αφησε καποιον όντως σχετικο με ιατρική ή καποιον σχετικο με άθληση να μας απαντήσει καλύτερα.
    Επισης προφανως και μπορει ο καθε ένας να καταλάβει πως οταν κανεις γιογκα μπορεις να καταλαβεις ποτε εχεις γινει εντελως καλα! Και οχι ποτε απλα μπορεις να περπατησεις χωρις να πονας ή να κανεις βαρη, μιας και στην γιογκα ερχονται σε πλήρη διάταση οι μυες. Αυτο γιατι και ενας γνωστος μου ελεγε πως η θλαση περνάει σε 2-3 μερες, αμφιβάλλω αν θα ταν καν θλαση αυτο κιολας, αλλα και να ηταν αν απλα και εγω παω να κανω βαρη σε 3 βδομαδες μετα τον τραυματισμο πιθανόν να νομιζω πως εγινα καλα, αν παω να κανω δίπλωση πανω στο ποδι μου που πριν τον τραυματισμο εφτανα την μυτη στο γονατο και τωρα παει μεχρι την μιση αποσταση αυτο τι σημαίνει πως ειμαι καλα και εχω επανέλθει πλήρως;
    λοιπόν εδω κάνεις τεράστιο λάθος και τζάμπα έγραψες ολο αυτο το κατεβατό , σε κανένα φόρουμ στον πλανήτη δεν κάνουμε γραπτως ιατρικές γνωματεύσεις απλα λέμε γνώμες εμπειρίες , όπου την τελικη διάγνωση θα την κάνει ο θεράπων Ιατρός , εδω όμως ο άνθρωπος στον οποίο αναφέρεσαι είναι γιατρός και άνθρωπος για να βρίσκεται σ αυτο το φόρουμ που ασχολείτε πολλα χρόνια και με την γυμναστική , απο την μία αμφισβητείς τον άνθρωπο που στα λέει ο οποιος είναι Γιατρός και απο την άλλη δέχεσαι τα λόγια ενός γνωστού που είπε η θλάση περνάει σε 2-3 μέρες , αυτός ο γνωστός δηλαδη τι ήταν κανένας γιατρός η κανενας μεταφορέας πάπιας?
    Εγω 40 χρόνια ασχολούμε με τον αθλητισμό και με τα βάρη , δεν θυμάμαι ποτε να πήγα στα επείγοντα για μία θλάση , οι θλάσεις ανάλογα τον βαθμό που είναι διαφέρει και ο χρόνος ανάρρωσης , αμέσως σε γιατρό (οχι στα επείγοντα νοσοκομείων) πηγαίνουν συνήθως αθλητες και ποδοσφαιριστες προκειμένου να ενταχτούν αγωνιστικα πιο γρήγορα , στα επείγοντα αν κάποιος είναι σοβαρα και δεν μπορεί να περπατήσει μπορεί να το επιδέσουν να δώσουν κανένα φάρμακο να περάσει ο πόνος η η φλεγμονή και οχι πολλα πολλα
    η σε ενα εργατικο ατύχημα που χρειάζεται άμεσα περίδεση η ράψιμο κτλ
    και μετα απο πχ μια βδομαδα δεν θεωρείτε επείγον περιστατικο εφόσον μπορείς να περπατήσεις κανονικα να πας στην δουλειά σου κτλ , το ότι δεν μπορείς να γυμναστείς είναι άλλου παπα ευαγγέλιο και εκεί είναι στην προσωπικη κρίση του καθενα να πάει σε εναν αθλίατρο να πληρώσει για να έχει αυτο το πλεονέκτημα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
     

  12. 14-11-20 23:51 #57
    Προεπιλογή
    Πηγες στα επειγοντα εν μεσω covid για ενα ποναλακι στο ποδι?
     

  13. 17-11-20 11:41 #58
    Προεπιλογή
    Αρχικα δεν ζητησα πουθενα διαγνωση, ειπα τι γραφει το χαρτι που μου έδωσαν για να δω αν αλλα ατομα που εχουν κανει μαγνητικη για θλαση το γραφει πανω στο χαρτι που τους δινουν ή αν μονο στο cd φαινεται.
    Το οτι επανατραυματίστηκα ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΝΕΟΣ τραυματισμος; Εγω στον αρχικο τραυματισμο μια χαρα περπαταγα και δεν σας ειχα πει ΠΟΤΕ να παω στα επείγοντα, οταν επανατραυματιστηκα υπεφερα και ποναγα ακομα και στον υπνο μου και χτυπαγε κιολας απο τον πονο το σημειο αυτο και τοτε ηταν που ειπα να παω στα επείγοντα και μου ειχε πει να μην παω. Ειναι σαν να μου λες οτι ειχα πυρετο 38 ημουν σπιτι με αντιπυρετικα και ανεβασα πυρετο 40 αλλα δεν πρεπει να παω στο νοσοκομειο γιατι οχι ο πυρετος μου ξεκινησε 10 μερες πριν και οχι σημερα αρα δεν ειμαι επείγον. Αν πονας και που καθεσαι απλα δηλαδη δεν ειναι επείγον; Και εφόσον οι γιατροι ειχαν ΑΛΛΗ γνωμη δεν καταλαβαινω τι πειράζει τον Levrone και τον καθε Levrone, ηταν δουλεια των γιατρων εκει να κρίνουν το ΑΝ επείγει ή όχι και οχι του Levrone ή του καθενος. Επίσης, δεν εχει νοημα να πας στον γιατρο για μια θλαση 2 μηνες μετα που σου κλεινουν ραντεβου, αμα ο Levrone ειναι γιατρος και πιστευει κατι τότε ειναι απλά ασχολιαστο. Αυτα ειναι πραγματα που δεν χρειαζεται να σαι γιατρος για να τα καταλαβεις απαιτούν απλα κοινή λογική. Φανηκε απο το αποτέλεσμα εχω βγαλει κ φωτογραφια εγω αν καποιος θελει με την συνταγη που μου εδωσαν και π

    Μα ακριβως αυτο εγραψα αν διαβασατε πως ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ πως ηταν θλαση αυτο που επαθε ο γνωστος μου αφου του περασε σε 2-3 μερες! Αλλα δεν καταλαβατε καν το point και γιατι τον ανεφερα αυτο. Ειπα πουθενα πως ειναι γιατρος ή παπας ή οχι αλλο λετε ; Εσεις εδω βλεπετε το δεντρο και χανετε το δάσος, δεν βγαζει κανενας ακρη μαζι σας! Το ανέφερα για να δειξω πως προφανως αφου αυτος δεν εκανε γιογκα ή καποια πιο δυσκολη άσκηση μπορει ο τραυματισμος του ακομα να μην ειχε περασει αλλα ΑΥΤΟΣ ΝΟΜΙΖΕ πως ειχε περασει στις 3 μερες! Αυτο ηταν το νοημα και για αυτο το ανέφερα.
    Εμενα ΓΙΑΤΡΟΣ μου ειπε καθως και φυσικοθεραπευτης πως αν ειναι θλαση θα φανει στην μαγνητικη ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να μην φανει αυτο μου ειχαν πει. Πως τωρα το συγκεκριμένο μελος αμφισβητεί και εμενα και τον γιατρο που πηγα και τους 2 φυσικοθεραπευτες που με ειδαν και την μανα μου και ολους οταν ανεφερα πως πιανω κατι στο σημειο που χτυπησα; Ολοι ειμαστε ψυχικα διαταραγμένοι συμφωνα με αυτον αλλα αυτο δεν το σχολιάσε κανένας σας, εγω σας πείραξα που ήμουν τρομερά ευγενική, σε αντιθεση με το συγκεκριμένο μελος.
    Καρατρολ ειναι αλλοι εδω μεσα που το παιζουν γιατροι ενω ειναι άσχετοι, εγω δεν μπηκα να το παιξω κατι ουτε να πω σε ανθρωπους που εχουν τραυματιστει οτι ειναι στην φαντασια τους, οτι δεν θα δειξει κατι η μαγνητικη ενω εμενα γιατρος και φυσικοθεραπευτης ειπαν πως θα δειξει, να μην παω στο νοσοκομειο ενω ΤΟΤΕ επανατραυματιστηκα και ποναγα και ακινητη να ημουν τελειως, οτι δεν ειναι υποχρεωμενος κανεις να μου δωσει λεφτα ενω δεν ειδα να του ζηταω λεφτα πουθενα (ΑΝΑΓΩΓΟΣ θα ελεγα να με προσβαλει ετσι λες και του ζητησα εγω λεφτα, απλα ηθελε να με προσβάλει επειδη ειπα μια ξεκαθαρα ρητορική φραση που και ενα παιδι 10 χρονων θα καταλαβαινε τι σήμαινε και βρήκε αφορμή να πει την κακία του), καθως και πως ο τραυματισμος με τραυμάτισε ψυχικα, οταν επαθα αλλους τραυματισμους οπως σπασίματα, μια αλλη θλαση στα πλευρα που την ανεφερα προσφατα ξερω γω οχι αυτα δεν με τραυματισαν ψυχικα οτι απλως ΠΕΡΑΣΑΝ δεν του περναει καν απο το μυαλουδακι του μαλλον. Τρομερή τοξικότητα άνευ λογου αντιμετώπισα απο το συγκεκριμένο μελος αλλα δεν ειδα κανεναν σας να το αναφέρει, τα δικα μου "λαθη" που ναι ανύπαρκτα ειδατε.
    Μαλλον ειστε φιλαρακια εδω μεσα και τον υπερασπίζεστε αλλα αυτο δεν με αφορα.
    Δεν μπορουσα φιλε μου ουτε να περπατησω ουτε να λυγίσω το ποδι μου δεν μπορουσα και το έσερνα αν εσυ αυτο το λες ποναλακι στο ποδι οκ εσυ αν παθεις κατι αναλογο ΜΗΝ ΠΑΣ. Μαλλον εισαι και εσυ γιατρος, ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙΣ εσυ να μην δεχεσαι τους ασθενεις. Εμενα και με δεχτηκαν και μου ειπαν αν δεν περασει να παω 15 μερες μετα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melene : 17-11-20 στις 11:56
     

  14. 17-11-20 19:07 #59
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Νομίζω ότι το θέμα έχει εξαντληθεί.
    Επί της ουσίας προς την topic starter: Το έχουμε πει 1000 φορές, ιατρικές γνωματεύσεις, κλινικές εξετάσεις ,δεν γίνονται μέσω φόρουμ.
    Απαξιώνουμε και το έργο των γιατρών κατ΄αυτόν τον τρόπο αλλά είναι και επικίνδυνο.
    Τα μέλη έχουν όλη την καλή διάθεση, να δώσουν μια συμβουλή, αν και αρκετοί τυγχάνει να είναι ΓΙΑΤΡΟΙ, όπως o Γιώργος Τουλιατος, o ο Levrone, κτλ.
    Eίναι πολυτέλεια για το forum Να συμβάλλουν ,έστω και σε επίπεδο "φιλικών συμβουλώνν"
    Topic locked.
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234