Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 21-05-20 01:41 #1
    Wink Χαλανε τα pre workout?
    Καλησπέρα παιδιά! Τον φεβρουαριο και πριν το κλείσιμο τον γυμναστηρίων ειχα αγοράσει ενα pre workout. Πρόλαβα να το χρησιμοποιήσω λίγες φόρες. Στο site του xtr γράφει καλύτερα να καταναλωθεί σε 4 βδομάδες..Αυτό γενικά αργεί πολύ ακόμα να λήξει. Μπορώ να το ξανά χρησιμοποιήσω ή πάει για πέταμα; Επίσης τόσο καιρό στη προπόνηση στο σπίτι δεν έπαιρνα. Αξίζει να πάρω και στο σπίτι λέτε; Ευχαριστώ πολύ!
    Το pre workout ειναι αυτο Inferno Black 300g (Stacker2).
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-20 03:08 #2
    Προεπιλογή
    Αφού έχει μακρινή ημερομηνία λήξης δεν έχεις κανένα πρόβλημα, κανονικά το προεξασκητικο καλό είναι να μην το βάζεις συνέχεια σε κάθε προπόνηση είτε είναι στο γυμναστήριο είτε είναι στο σπίτι, γιατί μετά από ένα σημείο δεν έχει κανένα αποτέλεσμα επειδή το συνηθίζει ο οργανισμός, καλό είναι να το χρησιμοποιεις της μέρες που έχεις βαριά προπόνηση πχ πόδια, πλάτη η μέρες που νιώθεις κουρασμένος και δεν έχεις ενέργεια για να σου δώσει ένα ανέβασμα, τις μέρες που είσαι καλά ένα espresso και είσαι κομπλέ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-05-20 07:37 #3
    Προεπιλογή
    εφόσον δεν εχει λήξει δεν εχεις κανένα θεμα (προσωπικά εχω πάρει και νιτρικο και 1 μηνά μετα την ημ.λήξης του και δεν έπαθα τπτ, μην σε παρω και στον λαιμό μου ομως ) πρόσεχε οπως μην εχει μαζέψει υγρασια μετα απο τοσο καιρό που εχεις ανοίξει το κουτι, αν το ειχες σε κανα δωμάτιο που τράβαγε υγρασία
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-05-20 09:37 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού έχει μακρινή ημερομηνία λήξης δεν έχεις κανένα πρόβλημα, κανονικά το προεξασκητικο καλό είναι να μην το βάζεις συνέχεια σε κάθε προπόνηση είτε είναι στο γυμναστήριο είτε είναι στο σπίτι, γιατί μετά από ένα σημείο δεν έχει κανένα αποτέλεσμα επειδή το συνηθίζει ο οργανισμός, καλό είναι να το χρησιμοποιεις της μέρες που έχεις βαριά προπόνηση πχ πόδια, πλάτη η μέρες που νιώθεις κουρασμένος και δεν έχεις ενέργεια για να σου δώσει ένα ανέβασμα, τις μέρες που είσαι καλά ένα espresso και είσαι κομπλέ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    εφόσον δεν εχει λήξει δεν εχεις κανένα θεμα (προσωπικά εχω πάρει και νιτρικο και 1 μηνά μετα την ημ.λήξης του και δεν έπαθα τπτ, μην σε παρω και στον λαιμό μου ομως ) πρόσεχε οπως μην εχει μαζέψει υγρασια μετα απο τοσο καιρό που εχεις ανοίξει το κουτι, αν το ειχες σε κανα δωμάτιο που τράβαγε υγρασία

    Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις σας! Η αλήθεια είναι ότι κάνω κροσφιτ αλλά δεν έπαιρνα σε κάθε προπόνηση. Μου ήρθε τώρα γιατί μετά από τόσο καιρό έχω πέσει λίγο και σε δύναμη και ψυχολογικά με την άσκηση στ σπίτι και είπα να πάρω σε καμία προπόνηση να ανέβω λίγο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-05-20 17:36 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Φίλε δεν έχεις κάποιο θέμα.
    Απλα τελευταία σχεδόν σε όλα τα προεξασκητικα, παρατηρείται ένα "πέτρωμα" στην σκόνη, ακόμα και όταν το ανοιγεις, αλλά δεν είναι στοιχείο ότι έχει χαλάσει το προϊόν.
    Go for it!
    Απάντηση με παράθεση