Θέμα: Ξεκίνημα

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 08-06-20 14:24 #1
    Προεπιλογή Ξεκίνημα
    Καλησπέρα σας λέγομαι Γιάννης είμαι 90κιλα 1.85εκ ύψος δεν έχω ασχοληθεί πολύ με την γημναστικη παρόλαυτα δεν έχω πάρα πολύ μεγάλο ποσοστό λίπους.. και έχω κάποια μυϊκή μάζα θέλω να ξεκινήσω γυμναστιριο αρχικά να χάσω το περισευουμαινο λίπος και να χτίσω μύες με τι είδους πρόγραμμα να ξεκινήσω κάποιες συμβουλές Σχετικά με την προπόνηση? (Επίσης σκέφτομαι να πάρω λιποδιαλυτή animalcuts κάποια πρωτεϊνι κάποιες συμβουλές και προτάσεις?) Ευχαριστώ πολύ εκ τών προτέρων..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-06-20 21:09 #2
    Προεπιλογή
    Καλησπερα! οι ερωτησεις σου ειναι πολυ γενικες.. καλυτερα ριξε μια ματια στο φορουμ και αν εχεις αποριες προσπαθησε να κανεις πιο συγκεκριμενες ερωτησεις κατα τη γνωμη μου! οσον αφορα το προγραμμα καλυτερο πιστευω θα ειναι ενα full body ωστε να ανεβεις γρηγορα, ομως μιας και θα ειναι η πρωτη φορα στο γυμναστηριο αυτο που ειναι πιο σημαντικο ειναι να ακολουθησεις ενα ετοιμο προγραμμα , και να επιμεινεις σε αυτο. Να μην κανεις δηλαδη του κεφαλιου σου η να αλλαζει καθε τοσο, να μην το τηρεις κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-06-20 00:48 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες και καλή αρχή!
    Τι έχεις διαβάσει μέχρι τώρα από το φόρουμ?
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-06-20 21:11 #4
    Προεπιλογή
    Καλός ήρθες στην παρέα μας Γιάννη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-06-20 22:07 #5
    Προεπιλογή
    Έψαξα και είδα παρά πολλά προγράμματα και δεν ξέρω ποιο από όλα αυτά είναι για εμένα και πως να το ξεκινήσω.. ποιο μου ταιριάζει.. γι'αυτό θέλω μια βοήθεια με το ποιο πρόγραμμα να διαλέξω και πως να το ξεκινήσω.. αρχικά θέλω να χάσω λίπος και να κόψω.. και σκέφτομαι να πάρω λιποδιαλυτή.. η animalcuts η insta knockout.. (ποιον μου προτείνετε?)
    Τι άλλη πληροφορία χρειάζεστε να ξέρω να γράψω γιατί είμαι πρωτάρης όπως καταλαβαίνεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6.