Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 18-06-20 18:45 #1
    Προεπιλογή Σωστό πρόγραμμα?
    Θέλω να μου πείτε απόψεις. Δευτέρα,Στήθος Τρίτη,χαλαρή αερόβια και ελαστικότητα Τετάρτη,πόδια Πέμπτη,Χέρια Παρασκευή,Πλάτη Σάββατο,Χαλαρή αερόβια και ελαστικότητα Κυριακή,Ώμους
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-06-20 21:54 #2
    Προεπιλογή
    Είναι υπερβολή 7στα 7 ακόμα και αν κάνεις χαλαρή αερόβια άσκηση, χρειάζεται off τουλάχιστον 1μέρα και πάλι λίγο είναι άλλα από το καθόλου είναι προτιμότερο.

    Μια δική μου ιδέα είναι η παρακάτω για προπόνηση μιας μυϊκής ομάδας την εβδομάδα.


    Δευτέρα: Στήθος γάμπες
    Τρίτη.: Πλάτη αεροβιο κοιλιακούς διαστάσεις
    Τετάρτη: Off
    Πέμπτη: Πόδια αν θέλεις βάζεις και γάμπες 2φορά
    Παρασκευή :Ώμους αεροβιο κοιλιακούς διατάσεις
    Σάββατο: χέρια
    Κυριακή: off
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-06-20 00:43 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι υπερβολή 7στα 7 ακόμα και αν κάνεις χαλαρή αερόβια άσκηση, χρειάζεται off τουλάχιστον 1μέρα και πάλι λίγο είναι άλλα από το καθόλου είναι προτιμότερο.

    Μια δική μου ιδέα είναι η παρακάτω για προπόνηση μιας μυϊκής ομάδας την εβδομάδα.


    Δευτέρα: Στήθος γάμπες
    Τρίτη.: Πλάτη αεροβιο κοιλιακούς διαστάσεις
    Τετάρτη: Off
    Πέμπτη: Πόδια αν θέλεις βάζεις και γάμπες 2φορά
    Παρασκευή :Ώμους αεροβιο κοιλιακούς διατάσεις
    Σάββατο: χέρια
    Κυριακή: off
    Φιλε μου Δημητρη δεν ξερω αν ειμαι λαθος αλλα γνωριζω λογο πολεμικων τεχνων πως πρεπει καθε μερα να κρατας το σωμα σου σε ενταση και ναι συμφωνω οτι πρεπει να ξεκουραζεται το σωμα αλλα για αυτο εχω βαλει δυο μερες μονο λιγο αεροβια και ελαστικοτητα για να χαλαρωσουν και οι μυς ωστόσο για το προγραμμα που μου εστειλες ωραιο ειναι και δυνατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-06-20 19:34 #4
    Προεπιλογή
    Δεν υπαρχει "σωστο" ή "λαθος" προγραμμα. Γραψε μας κ το επιπεδο μυικης σου καταστασης.
    Απάντηση με παράθεση