καλησπερα σας θελω παρακαλω μια βοηθεια αν καποιος γνωριζει.λοιπον ειμαι 28 ετων και εχω ξεκινησει εδω και 2 χρονια περιπου γυμναστηριο.ο σκοπος μου ειναι να σφιξω και μ ενδιαφερουν οι γλουτοι ανορθωση και μυικη αυξηση.θεμα βαρους δεν ειχα ποτε και εκ φυσεως εχω σκαρι λεπτου ανθρωπου-νορμαλ.το προβλημα μου ειναι το εξης.ενω εχω παι και σε διατροφολογο και ακολουθω πιστα διατροφη βασισμενη στην πρωτεινη ως επι το πλειστον (ασπραδια,ψαρι,κοτοπουλο,λαδερα,φρουτα κτλ),και ενω γυμναζομαι μερα παρα μερα (βεβαια λογω του οτι ειμαι μητερα και δουλευω οχταωρο πενθημερο,σιγουρα καταλαβαινετε οτι δεν μπορω να ειμαι καθε μερα γυμναστηριο και καποιες φορες ελαχιστες βεβαια μπορει ν παω ανα 2 ημερες.βαρη σηκωνω μεχρι 30 κιλα προς το παρον και κανω και ασκησεις αντιστασης) βλεπω οτι αντι να αυξανω εστω και λιγο τη μυικη μου μαζα ,αντ αυτου εχω αδυνατισει κιολας και μαλιστα αισθητα.αλλαγη εχω δει απειροελαχιστη μονο στην κοιλια που εχει σφιξει.δηλαδη ενω τα κανω αυτα εγω βλεπω αντιθετα πραγματα απ αυτα που θελω.εχω κοψει τηγανιτα γλυκα junk food τα παντα.τρωω μονο οτι οριζει η διατροφη και παλι τιποτα..σιγουρα αντιλαμβανομαι οτι ειναι και θεμα σωματοτυπου του καθενος και ξερω οτι και στις γυναικες ειναι πιο δυσκολο να κανουμε μυς οπως οι αντρες οκ..αλλα τιποτα?????και συγνωμη ολες αυτες που βλπουμε στην tv τι παραπανω κανουν κι εχουν αυτα τα σωματα και τους γλουτους?????????????