Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 28-06-20 16:11 #1
    Προεπιλογή L-Carnitine + Yohimbine + Caffeine
    Καλησπέρα θέλω να χάσω λίγο λίπος χωρίς να κόψω θερμίδες.Θελω να συνδυάσω πρωινή αερόβια περίπου 2 ωρών με τα παραπάνω συμπληρώματα.. Πιστεύετε αξίζει αυτό το stack ?
    Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-06-20 21:16 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Φίλε αν κάνεις 2 ώρες αερόβια, το πιο πιθανό είναι να κάψεις πολύ μυικό ιστό.
    πλην τουτου, για αντοχή θα πρέπει να δουλέψεις και με ηλεκτρολύτες/υδατάνθρακες και όχι μόνο με διεγερτικές ουσίες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-06-20 10:34 #3
    Προεπιλογή
    Οκ θα μειώσω το αερόβιο στην 1 ώρα ..θα δω διάφορα όμως κρατώντας τις θερμίδες συντήρησης? +Ότι έρχομαι από μεγάλο οφφ από τα βάροι και πιστεύω πως θα πάρω πάλι ότι έχω χάσει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-06-20 10:54 #4
    Προεπιλογή
    για να δουλεψει η γιοχιμβινη χρειαζεται να σε νηστικος το ξερεις αυτο ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-06-20 12:12 #5
    Προεπιλογή
    Ναι το γνωρίζω γι'αυτό γράφω πρωινή αερόβια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-07-20 00:00 #6
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Mε πρωινα αεροβια νηστικος τη μυικοτητα που εχεις χασει δυσκολα θα την παρεις...μυικα ειναι ''εγκλημα'' αυτο.

    Απο κει κ περα,η γιοχιμβινη δε θελει αδειο στομαχι για να δουλεψει,θελει χαμηλα την ινσουλινη,κατι για το οποιο μπορεις να εχεις προνοησει απο πριν,τρωγοντας σωστο γευμα καποιες ωρες πριν την παρεις.

    Επισης μπορεις να βαλεις και συμπληρωματα που βελτιωνουν την ευαισθησια στην ινσουλινη,ωστε να εκκρινεις γενικα λιγοτερη ινσουλινη στα γευματα σου.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-07-20 20:54 #7
    Προεπιλογή
    Για πειτε καμιά ιδεα τι μπορει να φαμε ωστε η ινσουλίνη να ειναι χαμηλά ?? Με ενδιαφέρει και έμενα. Ειχα παρει για 5 εβδομάδες γιοχι με υποθερμιδικη βοηθησε αρκετά αλλα επειδη κανω πρωι την γυμναστική μου 9-10 την επερνα νηστικός. Γενικά ποσες διάστημα - εβδομάδες μπορεις να εισαι ON και πόσες OFF μέχρι αν θελει καποιος να ξανα ξεκινήσει ξανα την γιοχιμβινη ?? Επίσης μαζι με Nolvadex XT powder συνδυάζεται η οχι ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-07-20 22:16 #8
    Προεπιλογή
    Συνδιαζεται με nolvadren xt
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-07-20 19:14 #9
    Προεπιλογή
    Παιδιά μου είπε ένας γνωστός μου γυμναστής και διάβασα και το παρακάτω άρθρο του my protein που λέει ότι τα νιτρικά pre workout - αμινοξέα περιέχουν εστερική μορφή κρεατίνης, και προκαλούν κι αυτά κατακράτηση υγρών..

    https://www.myprotein.gr/blog/sympli...RjhSa1VWOEJ6NA..

    Μήπως εννοούν λόγο γεύσεων και γλυκαντικόν?? Ξανά ξεκίνησα σήμερα το Yohimbine HCl μαζί με Black Burn (stacker 2) και το nolvadren XT powder. Για πρώτη μέρα τι να πω είδα διαφορά στην δύναμη στο gym απίστευτο.

    Μπορούμε για μέγιστο αποτέλεσμα στεγνώματος εκτός κρεατίνης να πάρουμε σαν pre workout για έξτρα δύναμη και αντοχή κάτι από όλα τα εξής : κιτρουλινη, αλανινη, ταυρινη, aakg, vitamin B3 - D3 μιας και τα έχω όλα μόνα τους αλλά να μην κάνουν κατακράτηση νερών ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-07-20 01:18 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEOZN8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά μου είπε ένας γνωστός μου γυμναστής και διάβασα και το παρακάτω άρθρο του my protein που λέει ότι τα νιτρικά pre workout - αμινοξέα περιέχουν εστερική μορφή κρεατίνης, και προκαλούν κι αυτά κατακράτηση υγρών..

    https://www.myprotein.gr/blog/sympli...RjhSa1VWOEJ6NA..

    Μήπως εννοούν λόγο γεύσεων και γλυκαντικόν?? Ξανά ξεκίνησα σήμερα το Yohimbine HCl μαζί με Black Burn (stacker 2) και το nolvadren XT powder. Για πρώτη μέρα τι να πω είδα διαφορά στην δύναμη στο gym απίστευτο.

    Μπορούμε για μέγιστο αποτέλεσμα στεγνώματος εκτός κρεατίνης να πάρουμε σαν pre workout για έξτρα δύναμη και αντοχή κάτι από όλα τα εξής : κιτρουλινη, αλανινη, ταυρινη, aakg, vitamin B3 - D3 μιας και τα έχω όλα μόνα τους αλλά να μην κάνουν κατακράτηση νερών ?
    Διορθώνω το λινκ γιατί κάτι πάτησα λάθος.. https://www.myprotein.gr/blog/sympli...e-supplements/ Έπίσης για όποιον ξέρει το Nolvadren XT μαζι με Yohimbine και καφεινη η με διαφορα κάποιας ώρας ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GEOZN8 : 12-07-20 στις 01:28
    Απάντηση με παράθεση