Χαίρετε λοιπόν και καλώς σας βρήκα! Θα μπω κατευθείαν στο θέμα μου..

Είμαι 32 χρονών, μαμά δύο παιδιών ( το ένα σχεδόν 3 χρονών και το μικρό ούτε 10 μηνών ). Οι αναλογίες μου είναι μοντέλου... petite version με 160 ύψος και 50 κιλά . Είμαι στενή κοψιά με φαρδιά μέση και σχεδόν ανύπαρκτους γλουτούς. Να σαι καλά πατέρα!

Δεν ξέρω αν φαίνεται όλο το μήνυμα μου. Γράφω ολόκληρο κατεβατό κ μόλις πατάω υποβολή, εμφανίζει μόνο τις 3-4 πρώτες γραμμές. Πού πάει το υπόλοιπο;;; Το δοκίμασα 2-3 φορές. Πιάστηκαν τα δάχτυλα μου

Χαίρετε λοιπόν και καλώς σας βρήκα! Θα μπω κατευθείαν στο θέμα μου.. ( ελπίζω αυτή την φορά να μην κοπεί το κείμενο μου , διότι είναι η δεύτερη φορά που το ποσταρω

Θα προσπαθήσω να στείλω το κείμενο σε κομμάτια.
Χαίρετε λοιπόν και καλώς σας βρήκα!

Προσπαθώ εδώ κ 3 μήνες να κάνω γυμναστική στο σπίτι για κοιλιά και γλουτούς και έχω περιορίσει αρκετά την διατροφή μου. Δεν τρώω συχνά υδατάνθρακες, ζάχαρη μόνο τις Κυριακές, όχι λιπαρά, κρέμες γάλακτος και τέτοια. Έχω καταφέρει να γραμμωσω σε παρατηρησιμο πλέον σημείο το κορμί μου και να κάνω την κοιλιά μου επίπεδη ξανά. Οι γλουτοί όμως.. τίποτα ακόμα. Απλά είναι πιο σφιχτοί και τονισμενοι. Θέλω να ξεκινήσω γυμναστήριο αλλά από φθινόπωρο. Ζω σε επαρχιακή πόλη και επιλογές μας σε γυμναστήρια και γυμναστές με ενημερωμένη γνώση, είναι μηδαμινές..
Ξεκίνησα στα 53 κιλά και δεν θέλω να χάσω άλλα. Δεν νομίζω να το αποφύγω όμως καθώς βλέπω την ζυγαριά συνεχώς να πέφτει. Γυμνάζομαι μετά τις 8 το βράδυ που είναι και ο σύζυγός σπίτι και δυστυχώς μέχρι να τελειώσω και να κοιμηθώ, συνήθως πίνω μόνο νερό. Δεν μπορώ να τρώω το βράδυ.

Θέλω γραμμωμενο, σφιχτό κορμί και γλουτούς που θα γυρνάνε κεφάλια. Θέλω καμπύλες! Θέλω πολλά;;; Χαχαχα Τα φώτα σας ρε παιδιά. Με πιάνει απογοήτευση και δεν έχω όρεξη ούτε για γυμναστική τις τελευταίες μέρες. Ξέρω , χρειάζονται βάρη και αντίσταση. Έχω βαρακια και ιμάντες για γλουτούς