Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 25-07-20 09:54 #1
    Προεπιλογή Αυξηση ογκου σε ατομο 1.73cm και 68.5κιλα
    καλημερα στην παρεα..ειχα γραψει και παλαιοτερα ωστοσο με νεους υπολογισμους εχω τα εξης..ειμαι 1,73 υψος και 68.5 κιλα θα θελω να βαλω ογκο..ιδανικα θα ηθελα να φτασω τα 73 κιλα χωρις παραλληλα να βαλω παρα πολυ λιπος..εχει κανεις να προτεινει μια διατροφη στα θελω μου?τρωω το εξης..να αυξησω ποσοτητες? να παρω καμια κρεμουλα ετοιμη κτλ για να αυξηση κιλα γρηγοροτερα?

    πρωινο γαλα 3.5% 250μλ
    βρωμη 40 γρ
    μιση μπανανα

    δεκατιανο=1 τοστ γαλοπουλα τυρι

    μεσημεριανο οτι εχει στο σπιτι|

    προπρονητικο= 1 φρουτο

    μεταπροπονητικο=γιαουρτι 200γρ

    βραδινο=κοτοπουλο η αυγα η κιμα με ρυζι η πατατα|
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-07-20 11:44 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλημερα φιλε.
    για τα στατς σου, αν ειχες μια σχετικα καλη μυικοτητα πανω σου θα εδειχνες αρκετα πιο γεματος κ βαρυς..οποτε μαλλον δεν εχεις αρκετη μυικοτητα.
    απο μονη της η διατροφη που εγραψες δεν λεει κ κατι μιας κ δεν αναφερει ουτε θερμιδες..αν μεινεις ισοθερμιδικα κ τρως αυτα που πρεπει να φτασεις εκει που θες, αλλα θελει χρονο αναλογα παντα με το πως αποκρινεται το σωμα σου κ σε τι επιπεδο εισαι τωρα σωματικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-07-20 16:39 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα φίλε μου.Αρχικα πρέπει να βρεις τις ημερήσιες θερμιδικές σου ανάγκες γιατί χωρίς αυτό δεν θα μπορείς να εσείς ένα αξιόπιστο θερμιδικό πλάνο.
    Επίσης στόχευε σε ποιοτικές τροφές και ελαφρώς υπερθερμιδικα σε συνδυασμό με ένα καλό πρόγραμμα εκγύμνασης και 2 φορες την εβδομάδα αερόβιο.
    Ανάλογα την εξέλιξη αυξάνεις η' μειώνεις θερμίδες.
    Καλή επιτυχία στον στόχο σου!
    Απάντηση με παράθεση