Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 19-09-20 16:03 #1
    Προεπιλογή Γράμμωση - αύξηση βάρους
    Καλησπέρα . Θα ήθελα να αυξήσω το βάρος μου παράλληλα όμως να έχω και γράμμωση . Έχω ύψος 1.60 και 44 κιλά . Θα ήθελα να πάω στα 47. Ασκήσεις κάνω μόνο στο σπίτι και είναι απλές (χρησιμοποιώ λάστιχο εκγύμνασης , βαράκια , μπάλα πιλάτες , ρόδα ) κάνω καθισματα κοιλιακούς κλπ .

    Από διατροφή δεν έχω κάποιο πρόγραμμα (αν θέλετε μπορείτε να μου προτείνετε κάποια γεύματα (τόνο δεν τρώω ).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-09-20 19:16 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mmaryy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα . Θα ήθελα να αυξήσω το βάρος μου παράλληλα όμως να έχω και γράμμωση . Έχω ύψος 1.60 και 44 κιλά . Θα ήθελα να πάω στα 47. Ασκήσεις κάνω μόνο στο σπίτι και είναι απλές (χρησιμοποιώ λάστιχο εκγύμνασης , βαράκια , μπάλα πιλάτες , ρόδα ) κάνω καθισματα κοιλιακούς κλπ .

    Από διατροφή δεν έχω κάποιο πρόγραμμα (αν θέλετε μπορείτε να μου προτείνετε κάποια γεύματα (τόνο δεν τρώω ).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ! Για να αυξήσεις το βάρος σου πρέπει να δημιουργήσεις θερμιδικό πλεόνασμα. Που σημαίνει να τρως παραπάνω θερμίδες από αυτές της συντήρησής σου. Επιπλέον, ο εξοπλισμός που αναφέρεις δεν είναι σύμμαχος, καθώς όσο προοδεύεις πρέπει (λαμβάνοντας υπόψη τις προπονητικές αρχές) να αυξάνεται και το βάρος που σηκώνεις. Δεν μπορείς να δημιουργήσεις υπερτροφία με 2 ίδια βαράκια. Για οποιαδήποτε βοήθεια μου στέλνεις.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση