Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 20-11-20 18:28 #1
    Προεπιλογή Νέα στο forum
    Καλησπέρα σε όλους/ες.
    Είμαι 29 χρονών, νέα στον χώρο της γυμναστικής.
    Εχω υποβληθει απο μικρή σε αρκετα μεγαλα χειρουργεια ορθοπεδικά και έχω αρκετα ιδιαίτερη περίπτωση σώματος. Φέτος ξεκινησα πριν 4 μηνες το ταξίδι μου για το body transformation που εχω οραματιστει. Ξερω πως χρειαζομαι πειθαρχεια, συνεπεια, επιμονη , υπομονη και χρηματα για επενδυση σαυτον τον στοχο κι διαθετω ότι προανέφερα. Ο λόγος που εφτιαξα λογαριασμό εδώ είναι για να ζητήσω την γνώμη σας για κάτι.
    Εχω συνεργαστει με αρκετους personal trainers και δεν ειμαι ευχαριστημενη. Ειτε η επιμονη τους ηταν υπερβολικη και με οδηγησε σε τραυματισμο είτε ήταν πολυ συντηριτική έιτε ημιμαθείς και παλιομοδιτικοι.

    Αναζητω εναν personal trainer που θα σταθει συμμαχος μου στην πορέια που θελω να ακολουθήσω για να επιτύχω τον στόχο μου. Είμαι απειρη σε όλο αυτο , διαβάζω καθε μέρα για να μάθω τα πάντα για το σώμα αλλα δεν αρκεί. Χρειαζομαι κάποιον με γνώσεις , συγχρονες προσεγγίσεις , δυναμικό με.κατανόηση και υπομονη για να με βοηθησει να υπερπηδήσω τα εμπόδια που εχει το σωμα μου απο ολα αυτα τα χειρουργεια αλλα ταυτοχρονα να μην φοβαται να με πουσαρει χωρις να τραυματιστω. Απο όσα εχω ψαξει στο ιντερνετ ενας ανθρωπος σαν τον Jeff Cavaliere που εχει το Athlean x μου φαινεται ταιριαστος ( λιγο δυσκολο να τον βρω) φυσικα μπορει να λεω και βλακειες αλλα μαρεσει το οτι προσεγγίζει το σωμα με μηχανικη και ανατομια και δεν ειναι απλά ο τύπος που κοπανιέται στα βάρη.
    Οπότε αναζητώ κάτι που να ταιριάζει σε όλα αυτά που σας είπα στην Αθήνα. Ευχαριστω πολυ για τον χρόνο σας και ελπιζω να περνατε υπεροχα, με υγιεία δύναμη και δημιουργικότητα καθε λεπτο της ζωής σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-11-20 18:59 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Kαλώς ήρθες στην παρέα, όλα γίνονται,όπως ανέφερες με υπομονή, συνέπεια και σωστές επιλογές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-11-20 19:09 #3
    Προεπιλογή
    Καλώς όρισες στην παρέα μας!!!!
    Υπομονή, διάβασμα και δουλειά θα σε οδηγήσουν στον στόχο σου.
    Τι αναζητάς; απώλεια κιλών; αύξηση μυϊκού ιστού;
    Όντως, υπάρχουν αρκετά αξιόλογα κανάλια στο YouTube.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-11-20 19:28 #4
    Προεπιλογή
    Καλωσηρθες! Καλή αρχή!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-11-20 20:05 #5
    Προεπιλογή
    Καλός ήρθες στην παρέα μας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-11-20 22:43 #6
    Προεπιλογή
    Καλως σας βρήκα. Στόχος μου είναι μειωση λιπους αυξηση μυικης μαζας φυσικα. να γινω ντουκι με κοιλιακους φυσικα τι αλλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-11-20 22:55 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polftp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλως σας βρήκα. Στόχος μου είναι μειωση λιπους αυξηση μυικης μαζας φυσικα. να γινω ντουκι με κοιλιακους φυσικα τι αλλο
    Α, οκ.
    Καλά το κατάλαβα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-11-20 11:45 #8
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση