Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Μυϊκότητα με κλειστά γυμναστήρια

Ψήφισαν
14. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ίδια

    6 42,86%
  • Καλύτερη

    3 21,43%
  • Χειρότερη

    5 35,71%
Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 34

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 07-12-20 10:06 #1
    Προεπιλογή καραντινα και μυικοτητα σας
    ΣΕ ποια κατασταση εινα το σωμα σας ενα μηνα μετα το κλεισιμο γυμναστηριων>? * γυμνζεστε σπιτι η οχι
    1. στην δια
    2.καλυτερη
    3 χειροτερη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-12-20 16:49 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Από το 2ο Lockdown ,είναι λίγο το διάστημα , αλλά δεν θεωρώ ότι η μυικότητα μπορεί να ελαττωθεί τόσο εύκολα και γρήγορα, για καποιον που γυμνάζεται 20 χρόνια.
    Το γενικότερο physique, όμως σίγουρα προς τα κάτω (δεν κάνω βάρη, μόνο αερόβια)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-12-20 18:00 #3
    Προεπιλογή
    Κατ Αρχας απο βιασυνη εχω λαθη γραφης σε λεξεις αλλα δεν μπορω να διορθωσω .....ειναι σαφες ομως το ερωτημα του poll....Εγω εχω αλτηρες μπαρα και 20 κιλα βαρη και ροδα κοιλιακων και μονοζυγο αλλα μου λειπει η διαθεση και ελαχιστα πραγματα κανω σπιτι ..κατι που δεν ισχυε με ανοικτα γυμναστηρια συν το γεγονος οτι δεν κανω και aqua aerobic λογω και κλειστης πισινας..... κανω περπατημα 2 φορες παραλια για να μην τρελαθω με κλεισουρα δεν εχω παρει κιλα αλλα σαφως εχω χασει μυικη μαζα το βλεπω καθρεπτη το νιωθω μυες.Επισης εχω σταματησει εν μερη συμπληρωματα τυπου πρωτεινη και κιτρουλινη kai zma και εχω μεινει σε χρηση ginseng ,vitc kai maca Αναμενω και αλλαμελη να εκφραστουν αληθως .
    φωτο1 μεσα οκτωβρη, φωτο 2 προχτες και προφανως οπως εχω πει και κειμενο προφιλ Μου δεν γυμναζομουν .... παρα τα τελευταια 2 χρονια...που εκανα στροφη σε επιλογες τροπου ζωης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-12-20 19:04 #4
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Ως προς το θέμα γυμναστηρίου μια ζωή καραντίνα είμαι, επομένως δεν με επηρέασε κάπου όλο αυτό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-12-20 13:49 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeorgeMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι σαφες ομως το ερωτημα του poll....
    οχι φιλε δεν ειναι σαφες.
    γιατι κανεις 2 ερωτησεις.
    η πρωτη ειναι σε τι κατασταση εισαι μετα το κλεισιμο του γυμναστηριου σωματικα κ η δευτερη ερωτηση ειναι αν γυμναζεσαι σπιτι.
    δυο διαφορετικες ερωτησεις δλδ, με διαφορετικες απαντησεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-12-20 14:16 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι φιλε δεν ειναι σαφες.
    γιατι κανεις 2 ερωτησεις.
    η πρωτη ειναι σε τι κατασταση εισαι μετα το κλεισιμο του γυμναστηριου σωματικα κ η δευτερη ερωτηση ειναι αν γυμναζεσαι σπιτι.
    δυο διαφορετικες ερωτησεις δλδ, με διαφορετικες απαντησεις.
    ειναι...αφορα τη κατασταση σωματοδομης..... το ερωτημα περι σπιτι απλα φανταζωμαι παιζει ρολο στην κατασταση ...το ερωτημα ειναι καραντινα και κατασταση σωματος 1 μηνα μετα...και προφανως κυριως αφορα οσους πηγαιναν γυμναστηριο...για βαρη η αλλου τυπου εκγυμναση
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GeorgeMan : 08-12-20 στις 14:20
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-12-20 14:52 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Ποιος κιορατάς έγραψε καλύτερη και μας trollάρει; Nα βγεί να το πεί !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-12-20 15:23 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος κιορατάς έγραψε καλύτερη και μας trollάρει; Nα βγεί να το πεί !!
    lol ελα ντε και δεν ερωτω περι υγειας η ξεκουραστο σωμα αλλα μυικης καταστασης.....εκτος αν εχει ενα καλο home gym και λογω ισως και πιο ελευθερου χρονου κανει πιο συστηματικα....χαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-12-20 07:42 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος κιορατάς έγραψε καλύτερη και μας trollάρει; Nα βγεί να το πεί !!
    Ντιν νταν ντιν νταν ντιν νταν!!!

    Και κάτι σχετικά με αυτο που έγραψε ο κουμπάρος.
    Προσωπικά πλέον , και πριν την καραντίνα γυμνάζομαι στο σπίτι. Έχω ξαναπεί ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος.
    Είναι όμως σαφές ότι η επιλογή είναι μια επιλογή ανάγκης.
    Από την άποψη ότι σίγουρα σε ένα γυμναστήριο θα έχεις άλλες δυνατότητες. Θα αλλάξεις παραστάσεις.
    Σ' εμένα είναι απλά επιλογή ανάγκης η οποία όμως έχει αποδώσει πολύ ωραία.
    Προς το παρόν δε σκέφτομαι να την αλλάξω. Ξέρω όμως ότι δε με παίρνει κιόλας να πάω τώρα σε ένα γυμναστήριο.
    Προφανώς δεν έχει να κάνει με τον κορονοιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-12-20 18:47 #10
    Προεπιλογή
    και τωρα θυμηθηκα και παρα5....μασ κοψανε το ενα το αλλο.....αντε καλε κοβεται το σεξ....χαχα...κοβεται κοβεται))
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-12-20 18:42 #11
    Προεπιλογή
    ναι πλακα κανω ... απλα επιμενω ενα νεο παιδι.κυριως ουτε 500 δεν εχει για ατομικο εξοπλισμο.......οχι οτι τα εχω και εγω ο γερος...-))))ασε που ναι μεν βρηκα δανεικα μπαρα αλτηρες και 20 κιλα πλακες αλλα ....δεν εχω κεφι εντος σπιτιου ....οτι κανω το κανω γιατι λυπαμαι να παει χαμενο οτι <,εκτισα>> 1,5 χρονια τωρα που μηρα το σωμα μου ...ταλαιπωρηγμενο και απο χειρουργεια στα 84 κιλα ..λαπας,,,και το πηγα στα 69 και πιστευω για ηλικια μου χωιρς να <<ξεχειλωσω>> με ραγαδες με προγουλια...και χωρις βοτοξ χαχα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GeorgeMan : 12-12-20 στις 18:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-12-20 09:27 #12
    Προεπιλογή home restart finally!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeorgeMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ Αρχας απο βιασυνη εχω λαθη γραφης σε λεξεις αλλα δεν μπορω να διορθωσω .....ειναι σαφες ομως το ερωτημα του poll....Εγω εχω αλτηρες μπαρα και 20 κιλα βαρη και ροδα κοιλιακων και μονοζυγο αλλα μου λειπει η διαθεση και ελαχιστα πραγματα κανω σπιτι ..κατι που δεν ισχυε με ανοικτα γυμναστηρια συν το γεγονος οτι δεν κανω και aqua aerobic λογω και κλειστης πισινας..... κανω περπατημα 2 φορες παραλια για να μην τρελαθω με κλεισουρα δεν εχω παρει κιλα αλλα σαφως εχω χασει μυικη μαζα το βλεπω καθρεπτη το νιωθω μυες.Επισης εχω σταματησει εν μερη συμπληρωματα τυπου πρωτεινη και κιτρουλινη kai zma και εχω μεινει σε χρηση ginseng ,vitc kai maca Αναμενω και αλλαμελη να εκφραστουν αληθως .
    φωτο1 μεσα οκτωβρη, φωτο 2 προχτες και προφανως οπως εχω πει και κειμενο προφιλ Μου δεν γυμναζομουν .... παρα τα τελευταια 2 χρονια...που εκανα στροφη σε επιλογες τροπου ζωης.
    εδω 2 συγκρισιμες πριν -μετα οσο και αν φαινεται παραξενο στην 2 ειμαι ελαχιστα πιο παχυς
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GeorgeMan : 09-12-20 στις 09:38
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-12-20 08:53 #13
    Προεπιλογή
    thats why levrone said λογοι ανωτερας βιας? χαχα γυμναζεται και με περσοναλ μιστρες? λολ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-12-20 21:17 #14
    Προεπιλογή
    Ε πραγματικά δεν παλευεσαι ρε κουμπάρε!!!
    Απίστευτος!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-12-20 19:50 #15
    Προεπιλογή
    Απο οτι ειδα εννοεις σπιτι.... ειναιμια επιλογη ....αν αποδιδει οκ-)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία