Θέμα: outdoor today

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 24 από 24
  1. 12-12-20 18:24 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο XristosMp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Doc την τελευταια φορα που ειχα περασει τα ειχανε ξεγιβεντισει.
    Και γιατί όχι ρε Χρήστο?
    Γι αυτό δεν τα βάλε ο δήμος? Για να τα διαλύσει ο μαλακας ο Έλληνας.

    Γιατί τι είναι οι άλλοι? Πιο ηλίθιοι από μας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-12-20 18:36 #17
    Προεπιλογή
    παντα υπαρχουν ταινιες βγαλμενες απο τη ζωη...ιδε...ο ηλιθιος και ο πανηλιθιος........ τελος παντως ολα αυτα πρεπει να εινα ανακυκλωσιμα.... αλλιως η ανεργια στα υψη....... οι μιζες στο μηδεν και τα λοιπα και τα λοιπα--))))
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-12-20 17:25 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατί όχι ρε Χρήστο?
    Γι αυτό δεν τα βάλε ο δήμος? Για να τα διαλύσει ο μαλακας ο Έλληνας.

    Γιατί τι είναι οι άλλοι? Πιο ηλίθιοι από μας?

    Αστα να πανε γιατρε εδω το Παρκο που φτιαξανε απο την αρχη αμα το δεις ..ταξε πως ειναι χοιροστασιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-12-20 18:20 #19
    Προεπιλογή
    Ποιο πάρκο? Του Γεωργιάδη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-12-20 20:46 #20
    Προεπιλογή ΩΡΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ,,,,singing mode.
    Σε ενα φορουμ διαδραστικοτητας με ΚΥΡΙΟ θεμα τη σωματοδομη αληθινων καθημερινων ανθρωπων και οχι απλα την αναγνωση μελετων που ευκολως βρισκεις παντου ....( σχεδον <<νεκρο>> ομως) με επιλογες πεδιων για θεματολογια και ευρυτερη ... αυτο δεκτο και ευχαριστο συμβαν και λογικο ... //,,,, π.χ ( ναι π.χ δεν ειναι αυτο η κεντρικη αιτια επλογης μου) σε ενα Ατομικο θεμα-αναρτησης με επιλογες ασκησεων και εφαρμογης τους ...χρηστες με προφιλ χωρις ιχνος δικων τους φωτογραφιων δικων τους δεδομενων για να δωσουν στιγμα δικης τους προσπαθειας γραφουν π.χ για αισθητικη παρκων ,αλλοι ρωτουν για συμπληρωματα και δινουν μονοι τους την απαντηση αλλοι τι γυμναστικη να κανουν αφου εχουν αναλυσει πληρως οτι ΔΗΘΕΝ εκαναν αλλοι ρωτουν τι σορτακι ινα παρουν με 100 ευρω αλλα τους φαινοται πολλα τα 80 ευρω ετησια συνδρομη αλλοι τι να κανουν με το σωμα τους ενω ειναι φανερο οτι δεν κανουν τιποτα και ουτε προκειται ...αλλοι μιλουν για σιωπη γιατρων και παγκοσμια συνωμοσια η εστω συνομολογια συνενοχης ενω δηλωνουν οι ιδιοι ιατροι αλλοι ασκουν κριτικη αν γραψεις μια αγγλοφωνη λεξη την διια στιγμη που δινεις υπερπαντων αγωνα να βρεις μια σωστα γραμμενη στις αναρτησεις τους αλλοι με σπουδες θεωρουν οτι το φρικτη ειναι σωστο ως φριχτη .,, προφιλ φαντασματα προφιλ ψευτικα περα πασας αμφιβολιας.......προφιλ σιωπηλα που κανουν μια αναρτηση χρηστη με ατομικη φωτο να εχει 500 views...σε μια μερα.....ε ωρα να την κανω ...in any case be all healthy and good and lets try ..try...each one be YOU ,BE ME...BE...REAL.IN OTHER WORDS-)) ΓΙΑ τα ελαχιστα αληθινα -ενεργα προφιλ που δινουν εδω ροη αληθειας ...ελαχιστα μα ελαχιστα....αυτα τα συμπερασματα Μου δεν τα αφορουν προφανως. Παρακαλω -ΖΗΤΩ τη διαγραφη του προφιλ μου διοτι ειδα οτι δεν εχω εγω αυτη τη δυνατοτητα. one way or another be as much happy -healthy as you can all of you και οσοι οντως ασχολουνται με σωματοδομη καλες προπονησεις καλη πορεια σε στοχο και για ολους που σκεφτονται το <<ΟΛΟ>> ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ προς την ολοκληρωση τους ως πολιτες.
    p.s η υπαρξη του φορουμ σαφως εχει νοημα μπορει εν δυναμει να δωσει ωθηση σε πολιτες που θενε να γυμναστουν να μαθουν για οτι βοηθαει σε αυτο ....απλα εγω δεν..εχω να πω η να δω κατι αλλο εδω ITS SO SIMPLE.-)) BAYA PEOPLE AND THE ONE THAT CAN DELETE ME-)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GeorgeMan : 13-12-20 στις 20:49
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-12-20 20:52 #21
    Προεπιλογή
    Κάτσε ρε , περίμενε.
    Θέλει συζήτηση το θέμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-12-20 15:42 #22
    Προεπιλογή
    Georgeman είσαι πολύ σκληρός. Καταιγιστικός προς πάσα κατεύθυνση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-12-20 11:31 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeorgeMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    απλα εγω δεν..εχω να πω η να δω κατι αλλο εδω ITS SO SIMPLE.-)) BAYA PEOPLE AND THE ONE THAT CAN DELETE ME-)
    Θεε μου εγωκεντρισμος. Δεν χρειαζονται εξηγησεις, θα κανουμε την καρδια μας πετρα και ισως στο μελλον το ξεπερασουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-12-20 14:26 #24
    Προεπιλογή
    Ασε μρε τη ρακι κατω. Σωνει δαααα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12