Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 26-12-20 20:26 #1
    Προεπιλογή Online γυμναστική;
    Σκεφτόμουν ότι θα μπορούσα να δοκιμάσω αυτές τις ατέλειωτες μέρες τη καραντίνας να κάνω online personal και οι υπόλοιπες προπονήσεις να ναι απλά τρέξιμο με μερικές ασκησούλες ακόμα. Έχει νόημα να βρω κάποιον να μου κάνει online μαθήματα; Να κάνω κάποια μαθήματα δλδ και μετά βλέπουμε. Ξέρω γενικά ασκήσεις από το κροσφιτ αλλα νομίζω θα μου ήταν πιο εύκολο να με κατευθύνει κάποιος. Τι τιμές παίζουν; Και που μπορώ να βρω κάποιον για προπόνηση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-12-20 17:17 #2
    Προεπιλογή
    Χάσιμο χρημάτων κατά τη γνώμη μου.. βρες τι είδος προπόνησης θα προτιμούσες για το σπίτι πχ tabata training, bodyweight training etc ανάλογα και με τον εξοπλισμό που διαθέτεις, βάλτα στο youtube και ακολούθησέ τα κατά γράμμα. Τα λεφτά είναι αρκετά για online coaching και οι καλοί προπονητές μετρημένοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-12-20 13:20 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Christopherquad Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χάσιμο χρημάτων κατά τη γνώμη μου.. βρες τι είδος προπόνησης θα προτιμούσες για το σπίτι πχ tabata training, bodyweight training etc ανάλογα και με τον εξοπλισμό που διαθέτεις, βάλτα στο youtube και ακολούθησέ τα κατά γράμμα. Τα λεφτά είναι αρκετά για online coaching και οι καλοί προπονητές μετρημένοι.
    Ίσως να χεις δίκιο.. σκεφτόμουν θα με βοηθούσε να κάνω γυμναστική γιατί σπίτι μόνος μου νιώθω δεν έχει καμία ένταση η προπόνηση σε αντίθεση με αυτή που είχα στο functional.. και ισως και να ναι λιγο αμηχναο να με βλεπει ένας άγνωστος από κάμερα
    Απάντηση με παράθεση