Στις 12-14 Νοεμβρίου 2021, για 4η συνεχόμενη χρονιά πραγματοποιείται το Romania Muscle Fest από την IFBB Pro League για ερασιτέχνες που θα δοθούν 8 επαγγελματικές κάρτες αλλά και για επαγγελματίες IFBB Pro!
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
-
13-02-21 18:25 #1IFBB Professional League Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro-Am 2021 (12-14 Νοεμβρίου, Ρουμανία)
-
05-10-21 18:55 #2
Παντελής Σταυρουλάκης , 6 εβδομάδες πριν την συμμετοχή του στο Romania Muscle Fest (12-14 Νοεμβρίου) δείχνει "On Fire"!!
-
05-10-21 19:38 #3
O Παναγιώτης Κωνσταντάκος, παίρνει το "βάπτισμα του πυρός" σε διεθνείς αγώνες, σε 6 εβδομάδες στην Ρουμανία στο IFBB Pro League Romania Muscle Fest!
Μετά από 4 συμμετοχές στον Ελλαδικό χώρο με ισάριθμες νίκες στην κατηγορία του, έχοντας δίπλα του σε αυτή την προετοιμασία ως coach τον Χρήστο Πιστόλα , θα συμμετάσχει στην κατηγορία -90κ. και δείχνει ότι είναι σε πολύ καλή φόρμα!
-
12-11-21 14:29 #4IFBB Professional League Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro-Am 2021 (12-14 Νοεμβρίου, Ρουμανία)
IFBB Professional League Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro-Am 2021 (12-14 Νοεμβρίου, Ρουμανία)
Αυτό το ΣαββατοΚύριακο, το ενδιαφέρον στρέφεται στην Ρουμανία.
Για 4η συνεχόμενη χρονιά πραγματοποιείται το Romania Muscle Fest από την IFBB Pro League Pro Qualifier για ερασιτέχνες καθώς δοθούν 8 επαγγελματικές κάρτες
Παράλληλα, γίνεται επαγγελματικός αγώνας για τους IFBB Pro!
H λίστα για την Open
-
13-11-21 08:36 #5
Παντελής Σταυρουλάκης - Παναγιώτης Κωνσταντάκος στο registration του Romania Muscle Fest Pro-Qualifier, αγωνίζονται σήμερα!
-
14-11-21 13:07 #6Παντελής Σταυρουλάκης - 4η θέση στην Heavyweight
Παντελής Σταυρουλάκης - 4η θέση στην Heavyweight
Σε μια δύσκολη κατηγορία με πάνω από 20 αθλητές αγωνίστηκε χθες ο Παντελής Σταυρουλάκης και κατετάχθη 4ος.
Έχοντας υψηλές προσδοκίες -καθώς ο στόχος ήταν η νίκη για το κυνήγι της IFBB Pro κάρτας - δήλωσε ότι δεν είναι ικανοποιημένος αν και παραδέχθηκε ότι ο νικήτης της κατηγορίας ήταν ανώτερος.
Το βράδυ ήταν καλύτερος και πιο γεμάτος από τα προκριματικά, αλλά πιθανολογεί όπως αναφέρει ότι οι θέσεις κρίθηκαν στα προκριματικά, καθώς στα τελικά δεν έγιναν Comparisons για τo Top-5 όπου θα μπορούσε να αναρριχηθεί στο πλασάρισμα.
-
14-11-21 14:24 #7
Η Μαγδαλένα Βαϊου αγωνίστηκε στην Ρουμανία στην κατηγορία Physique, κερδίζοντας την 1η θέση κατακτώντας την επαγγελματική κάρτα IFBB Professional League!
Επίσης αγωνίστηκε στην κατηγορία Women Bodybuilding και κατέκτησε την 3η θέση.
Μπράβο Μαγδαλένα!
-
14-11-21 20:08 #8
2021 Romania Muscle Fest Amateur Men’s Bodybuilding Overall
Νικητής και νέος IFBB Professional o Artur Kovalev !
-
14-11-21 22:24 #92021 Romania Muscle Fest Pro
2021 Romania Muscle Fest Pro: All Division Winners
Men’s Open: Rafael Brandao
Men’s 212: Angel Calderon
Classic Physique: Jose Maria Mete Bueriberi
Men’s Physique: Alessandro Cavagnola
Women’s Bodybuilding: Nadia Capotosto
Figure: Jennifer Zienert
Bikini: Ashley Kaltwasser
Women’s Physique: Anne Lorraine Mohn
Wellness: Anna Mroczkowska
Men’s Open
First Place – Rafael Brandao
Second Place – Samson Dauda
Third Place – Behrooz Tabani
Fourth Place – Emir Omeragic
Fifth Place – Quinton Eriya
Sixth Place – Milan Sadek
Men’s 212
First Place – Angel Calderon
Second Place – Ahmad Ashkanani
Third Place – Jafar Ghafarnezhad
Fourth Place – Radoslav Angelov
Fifth Place – Naser Mohamed
Sixth Place – Babak Akbarniya
Classic Physique
First Place – Jose Maria Mete Bueriberi
Second Place – Peter Molnar
Third Place – Jesus Rodriguez Sendra
Fourth Place – Vahid Badpey
Fifth Place – Hassan Mahdi Abdulreda
Sixth Place – Carlo Michellini
Men’s Physique
First Place – Alessandro Cavagnola
Second Place – Furkan Er
Third Place – Andrei Deiu’
Fourth Place – Daniel Leone
Fifth Place – Nemeth Balint
Sixth Place – Emile Walker
Bikini
First Place – Ashley Kaltwasser
Second Place – Allison Testu
Third Place – Gessica Brun
Fourth Place – Tatiana Lanovenko
Fifth Place – Matilde Biagini
Sixth Place – Stine Hansen
Wellness
First Place – Anna Mroczkowska
Second Place – Leonida Ciobu
Third Place – Maria Paulette
Fourth Place – Aysegul Besli
Fifth Place – Michalle Capponi
Sixth Place – Charline Mas
Figure
First Place – Jennifer Zienert
Second Place – Tereza Linhartova
Third Place – Maryam Bamdad
Fourth Place – Gabriela Linhartova
Fifth Place – Zulfiya Bitiyeva
Sixth Place – Elena Kirshchina
Women’s Physique
First Place – Anne Lorraine Mohn
Second Place – Carol Alves
Third Place – Penpraghai Tiangngok
Fourth Place – Ilaria Armeni
Fifth Place – Mirea Henriquez
Sixth Place – Jeannine Grob
Women’s Bodybuilding
First Place – Nadia Capotosto
Second Place – Branka Njegovec
Third Place – Mayla Ash
Fourth Place – Anastasia Korableva
Fifth Place – Tiana Flex
Sixth Place – Claudia Mocciaro
-
15-11-21 11:33 #10
Men’s Open - TOP4
First Place – Rafael Brandao
Second Place – Samson Dauda
Third Place – Behrooz Tabani
Fourth Place – Emir Omeragic
-
18-11-21 08:24 #11
Φωτογραφίες από την συμμετοχή του Παντελή Σταυρουλάκη στην Ηeavyweight.
Kατετάχθη 4ος σε κατηγορία 21 αθλητών.
HEAVYWEIGHT
1. ARTEM PAKHNIUK
2. AHMED JURAYBI
3. MOHAMMED AL BAQSHI
4. PANTELIS STAVROULAKIS
5. PETER ZEMBJAK
6. CHI CHUN SU
7. NIKOLAY PENCHEV
8. FLORIN DOGARU
9. VALENTIN IGNATOV
10. AMIR HOSSEIN NEKOUKAR
11. SHUAIB ALRASHEED
12. TOMMASO ROSSI
13. CRISTIAN CALVO SANCHEZ
14. PITIAN PAUL
15. TAUFIC MASRI
16. ARMIN GHANIZADEH
16. FULVIO COMOLI
16. HAMIDREZA SHOJASAFFAR
16. LEVENT KARAGENGEL
16. LORIS WIRTH
16. WISSEM CHOUCHANE
-
18-11-21 23:20 #12
Φωτογραφίες από την συμμετοχή του Παναγιώτη Κωνσταντάκου στην Light-Ηeavyweight.
Kατετάχθη 11ος σε κατηγορία 18 αθλητών.
LIGHT HEAVYWEIGHT
1. MATESAN BOGDAN
2. GENADI LYAEV
3. VASILICA DANIEL
4. MAHDI NAFARICH
5. YU-BIN CHEN
6. AHMAD JARKHI
7. HUSSAIN ALBAQSHEE
8. RAZVAN CRAIA
9. RUSLAN KHALETSKII
10. TIMUR SEFEROV
11. PANAGIOTIS KONSTANTAKOS
-
18-11-21 23:22 #13
Φωτογραφίες από την συμμετοχή του Δημήτρη Ψωμιάδη στην κατηγορία Masters 45+.
Kατετάχθη 3oς!