Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 16-01-23 13:36 #1
    Προεπιλογή Γνωμες και συμβουλες για τον λιποδιαλυτη fat burner της warriorlab
    Καλημερα, ο λιποδιαλυτης που γραφω στον τιτλο εχει καθολου αποτελεσματα με λιγο ποδηλατο (στατικο) και περπατημα; ποσες καψουλες πρεπει να παιρνω την ημερα και ποτε; πριν την γυμναστικη με αδειο στομαχι πριν το φαγητο; εχει καθολου παρενεργειες; τον εχω ηδη αγορασει αυτο με τις 60 καψουλες μπας και ξεκολλησει η ζυγαρια γιατι οπως εχω ξαναγραψει ημουν 142 κιλα εφτασα με το ζορι 124,5 αλλα το θεμα ειναι πως εδω και 3 μηνες εχω κολλησει εκει για τα καλα. Θα με βοηθησει καθολου; ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-01-23 00:36 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    καλησπέρα

    Δυστηχώς τα μονα ωφέλη που θα σου δώσει ειναι αυξημένη εφίδρωση,παραπανω ενεργεια ενδεχομένως ,και ίσως μειωση όρεξης για φαγητο

    με αυτα τα εφόδια και με μια πολυ καλα μετρημενη δίαιτα για απώλεια θα προχωρήσεις

    διαφορετικά απο μονο του ειναι ενα απλο συμπλήρωμα που δεν ε χει μαγικα αποτελεσματα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-01-23 13:06 #3
    Προεπιλογή
    Κλεάνθη καλησπέρα,

    συνέχισε να κάνεις ότι έκανες για να χάσεις τα πρώτα κιλά.

    Αυτό το "μαγικό χαπάκι" δεν θα κάνει τίποτα αν δεν συνεχίσεις άσκηση και σωστή διατροφή.
    Απάντηση με παράθεση