Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 260 από 260
  1. 05-07-14 10:55 #256
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gymele Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ δυσευρετη η συγκεκριμενη αν και εχω ακουσει τα καλυτερα.

    Μπορει καποιος σε pm να μου πει που 8α την βρω?
    πιο κοντα απο οσο νομιζεις..

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-07-14 13:55 #257
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    [QUOTE=gymele;796895]το σκεφτηκα αλλα μου φανηκε υποπτα χαμηλη η τιμη της και δεν ξερω και την Allmax σαν brand ...[/QUOTE

    περιεργο ξερεις την reflex και δεν ξερεις την allmax η οποια αντικειμενικα ειναι πιο μεγαλη εταιρεια παγκοσμιος,ισως μαλλον γιατι η allmax ειναι αμερικανικη ενω η reflex ευρωπαικη.Η τιμη της παντος κυμαινεται στα επιπεδα της κρεατινης της on, και της reflex ειναι στα ιδια επιπεδα αλλα τα γραμμαρια ειναι λιγοτερα 250 και 500 γραμμαρια.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-07-14 14:30 #258
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    [QUOTE=zisis.z;797028]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gymele Εμφάνιση μηνυμάτων
    το σκεφτηκα αλλα μου φανηκε υποπτα χαμηλη η τιμη της και δεν ξερω και την Allmax σαν brand ...[/QUOTE

    περιεργο ξερεις την reflex και δεν ξερεις την allmax η οποια αντικειμενικα ειναι πιο μεγαλη εταιρεια παγκοσμιος,ισως μαλλον γιατι η allmax ειναι αμερικανικη ενω η reflex ευρωπαικη.Η τιμη της παντος κυμαινεται στα επιπεδα της κρεατινης της on, και της reflex ειναι στα ιδια επιπεδα αλλα τα γραμμαρια ειναι λιγοτερα 250 και 500 γραμμαρια.....
    zisis cool man. Δεν νομίζω εσύ να έμαθες την allmax πριν από την Reflex. όταν ανέβαζα εγώ εδώ μέσα τέτοιες εταιρίες, πολλοί δεν την είχατε καν ακούσει. Επειδή την έφερε τώρα 1 χρόνο η γνωστή αλυσίδα, δεν έγινε ξαφνικά δημοφιλής εταιρία για όλους. Επίσης μάθε πως δεν είναι αμερικάνικη αλλά καναδέζικη. Και σε αυτές ειδικά, εγώ σας άνοιξα τα μάτια γιατί με Καναδά δεν ασχολιόταν κανείς.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-07-14 14:37 #259
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    [QUOTE=sobral;797036]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων

    zisis cool man. Δεν νομίζω εσύ να έμαθες την allmax πριν από την Reflex. όταν ανέβαζα εγώ εδώ μέσα τέτοιες εταιρίες, πολλοί δεν την είχατε καν ακούσει. Επειδή την έφερε τώρα 1 χρόνο η γνωστή αλυσίδα, δεν έγινε ξαφνικά δημοφιλής εταιρία για όλους. Επίσης μάθε πως δεν είναι αμερικάνικη αλλά καναδέζικη. Και σε αυτές ειδικά, εγώ σας άνοιξα τα μάτια γιατί με Καναδά δεν ασχολιόταν κανείς.
    Μια χαρα ειναι η reflex και ειδικα η κρεατινη της,Ναι εγω την ξερω αρκετα χρονια πριν την allmax την εχω αγορασει παμπολες φορες απο αμερικη..........(η οποια ειναι πολυ γνωστη εκει για την πρωτεινη της την Isoflex πολυ καλη),πηγαινω πολυ συχνα για δουλειες εχω και σπιτι εκει.Την reflex εμαθα απο το φορουμ.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 05-07-14 στις 14:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-11-14 14:23 #260
    Προεπιλογή
    έχω πάρει για post_w/ο την onestop extreme από reflex που περιέχει μέσα creapure. Σκεφτόμουνα και θέλω να ρωτήσω τους εμπειρότερους, να πάρω και μια σκέτη για πριν την προπόνηση?
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 18 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718