Σελίδα 15 από 67 ΠρώτηΠρώτη ... 513141516172565 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 1003
  1. 12-11-09 01:33 #211
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Νομίζω ότι αυτές οι τελευταίες φώτο δείχνουν οτι ο Καραμανλάκης εκτός από το επαγγελματικό κορμί έχει πλέον και επαγγελαμτικό "attitude" κατι το οποίο είναι πολύ σημαντικό στην προώθηση στα μέσα και στις δημόσιες σχέσεις ενός επαγγελματία. Το έχει πιάσει το νόημα

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-11-09 08:53 #212
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι αυτές οι τελευταίες φώτο δείχνουν οτι ο Καραμανλάκης εκτός από το επαγγελματικό κορμί έχει πλέον και επαγγελαμτικό "attitude" κατι το οποίο είναι πολύ σημαντικό στην προώθηση στα μέσα και στις δημόσιες σχέσεις ενός επαγγελματία.
    Εκτός του τσιγάρου. Όχι μόνο σαν εικόνα αλλά και σαν επιβάρυνση ειδικά για την καρδιά και τις αρτηρίες που είναι ήδη επιβαρυμένα από τα "διάφορα".
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-11-09 11:33 #213
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    ^ σε αυτο δεν έχεις άδικο... εγώ αρχικά νόμισα οτι το τσιγάρο ήταν μέρος του styling...

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-11-09 14:57 #214
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kutsup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκτός του τσιγάρου. Όχι μόνο σαν εικόνα αλλά και σαν επιβάρυνση ειδικά για την καρδιά και τις αρτηρίες που είναι ήδη επιβαρυμένα από τα "διάφορα".
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^ σε αυτο δεν έχεις άδικο... εγώ αρχικά νόμισα οτι το τσιγάρο ήταν μέρος του styling...

    MB

    Παιδια μεχρι 5 τσιγαρα την ημερα δεν ειναι πολλα... Στις φωτο ειναι μερος styling, ο Μανωλης εχει πολυ χιουμορ

    Λιγες ακομα φωτο...







    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-11-09 15:42 #215
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Φοβερος ο Μανωλης..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-11-09 15:48 #216
    Προεπιλογή
    Πω πω πω πω πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-11-09 17:16 #217
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια μεχρι 5 τσιγαρα την ημερα δεν ειναι πολλα... Στις φωτο ειναι μερος styling, ο Μανωλης εχει πολυ χιουμορ
    Είναι προτιμότερο από τα 6 αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.
    Όχι τίποτε άλλο αλλά είναι ίσως ο μοναδικός έλληνας bodybuilder που μου αρέσει σαν κατασκευή. Μπορεί να ακούγεται υπερβολή αλλά έχει κατά τη γνώμη μου τις σωστές αναλογίες χωρίς υπερβολές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-11-09 03:46 #218
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Μια φωτο απο ενα μελος του φορουμ!!!




    Η φωτο ειναι απο το ποζαρισμα και σεμηναριο που εγινε στη Λαρισα μετα το πρωτο επαγγελματικο αγωνα. Αισθητη η διαφορα βελτιωσης απο τοτε αλλα δεν παει να αρεσει ο Μανωλης σε καθε του εμφανιση.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-11-09 12:41 #219
    Up and coming
    Εγγραφή
    22-02-2007
    Περ.
    l.a
    Μηνύματα
    152
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια φωτο απο ενα μελος του φορουμ!!!




    Η φωτο ειναι απο το ποζαρισμα και σεμηναριο που εγινε στη Λαρισα μετα το πρωτο επαγγελματικο αγωνα. Αισθητη η διαφορα βελτιωσης απο τοτε αλλα δεν παει να αρεσει ο Μανωλης σε καθε του εμφανιση.
    Ο φωτογραφος πρεπει να ειχε εμπνευση εκεινη τη στιγμη...!

    Νασσερ υπαρχουν παρα πολλες επαγγελματικες φωτο, υψηλης αναλυσης απ τον ιδιο τον φωτογραφο της εκδηλωσης τοτε. Να δουμε αν καταφερω και του τις παρω καμια μερα, γιατι ειχε γεμισει καλα ο Μανωλης τοτε, ηταν κ μετα τους αγωνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-11-09 05:12 #220
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    O Mανωλης 28 Νοεμβριου στην Αθηνα πριν εμφανιστει στο guest του Πανελληνιου Κυπελλου 2009!





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-11-09 11:56 #221
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο Σ!!!

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-11-09 02:43 #222
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Ανεβαινει ακομα περισσοτερο! Κριμα που η Αθηνα ειναι μακρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-12-09 00:52 #223
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Να ποσταρω μερικες φωτογραφίες από τα αποδυτηρια του 15ο Πανελλήνιου Κυπελλου που εγινε στις 28.11.2009 της IFBB-ΕΟΣΔ οπου ο Μανωλης έκανε ένα φοβερο guest posing !!
    Ό Μανωλης είχε την υπομονη και την ευγενεια να φωτογραφηθει με όλα τα μελη της παρεας αλλά και απλους φίλους του αθλήματος.
    Πολυ ενδιαφερουσα ήταν η συζητηση που εγινε και ο Μανωλης αναφέρθηκε στις εμπειριες τους από τους επαγγελματικους αγωνες που συμμετείχε πρόσφατα,τους αθλητες που αντιμετωπισε και πολλα άλλα που θα αναλύσουμε σε αλλη στιγμη...












    Ενα συνειρμος που μου ήρθε ποστάρωντας αυτες τις φωτο..
    Πριν από 10 χρόνια ακριβως διαβαζα σε ένα περιοδικό, το Βodybuilding and Fitness που εκδίσει ο Αθλητης το ρεπορταζ του Πανελληνιου Κυπελλου της Πεσδ που εγινε το 1999.
    Ολοι τοτε μιλανε για έναν νεαρό αθλητη από τον Βόλο,τον Μανωλη Καραμανλακη που κατεπληξε τους παντες κερδίζοντας την κατηγορία +90 κιλων και χανοντας για λίγο τον Γενικό Τίτλο από τον ήδη φτασμενο πρωταθλητη Βασίλη Γρίβα.....
    Μετα από ακριβως 10 χρόνια αυτός ο ταλαντουχος αθλητης έφτασε να είναι επαγγελματίας σε Αμερικανικους Επαγγελματικους Αγωνες και εγω αυτός που εβλεπα φωτογραφίες του εχω την τυχη να έχω φωτογραφηθει μαζί του...
    Τελικα το αθλημα μας είναι συναρπαστικό είτε το βιωνεις σαν επαγγελματίας αθλητης είτε σαν απλός φίλαθλος .....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες     
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-12-09 15:58 #224
    Το avatar του χρήστη spirospros

    Εγγραφή
    30-12-2007
    Περ.
    PERISTERI
    Μηνύματα
    248
    Προεπιλογή
    απιστευτη παρουσιαση με φοβερες φωτογραφιες

    μπραβο nasser γιατην παρουσιαση κ συγχαρητηρια στον Μανωλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-12-09 17:40 #225
    Up and coming
    Εγγραφή
    22-02-2007
    Περ.
    l.a
    Μηνύματα
    152
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ποσταρω μερικες φωτογραφίες από τα αποδυτηρια του 15ο Πανελλήνιου Κυπελλου που εγινε στις 28.11.2009 της IFBB-ΕΟΣΔ οπου ο Μανωλης έκανε ένα φοβερο guest posing !!
    Ό Μανωλης είχε την υπομονη και την ευγενεια να φωτογραφηθει με όλα τα μελη της παρεας αλλά και απλους φίλους του αθλήματος.
    Πολυ ενδιαφερουσα ήταν η συζητηση που εγινε και ο Μανωλης αναφέρθηκε στις εμπειριες τους από τους επαγγελματικους αγωνες που συμμετείχε πρόσφατα,τους αθλητες που αντιμετωπισε και πολλα άλλα που θα αναλύσουμε σε αλλη στιγμη...












    Ενα συνειρμος που μου ήρθε ποστάρωντας αυτες τις φωτο..
    Πριν από 10 χρόνια ακριβως διαβαζα σε ένα περιοδικό, το Βodybuilding and Fitness που εκδίσει ο Αθλητης το ρεπορταζ του Πανελληνιου Κυπελλου της Πεσδ που εγινε το 1999.
    Ολοι τοτε μιλανε για έναν νεαρό αθλητη από τον Βόλο,τον Μανωλη Καραμανλακη που κατεπληξε τους παντες κερδίζοντας την κατηγορία +90 κιλων και χανοντας για λίγο τον Γενικό Τίτλο από τον ήδη φτασμενο πρωταθλητη Βασίλη Γρίβα.....
    Μετα από ακριβως 10 χρόνια αυτός ο ταλαντουχος αθλητης έφτασε να είναι επαγγελματίας σε Αμερικανικους Επαγγελματικους Αγωνες και εγω αυτός που εβλεπα φωτογραφίες του εχω την τυχη να έχω φωτογραφηθει μαζί του...
    Τελικα το αθλημα μας είναι συναρπαστικό είτε το βιωνεις σαν επαγγελματίας αθλητης είτε σαν απλός φίλαθλος .....
    Tον ειχε "γονατισει" (τον Β.Γριβα) οπως μ ειπε καποτε χαρακτηριστικα γνωστος μου, που ηταν παρων σαν θεατης στον αγωνα εκεινο.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 67 ΠρώτηΠρώτη ... 513141516172565 ... ΤελευταίαΤελευταία