Σελίδα 2 από 21 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 308
  1. 30-03-09 23:41 #16
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ενταξη κωσταντινα, αφου εχεις προγραμμα, αλλα απο τη στεναχωρια μου θα φαω τωρα δυο αυγα και ενα γιαουρτι

    σε αλλο αγωνα, θα βρεθουμε που θα παει
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-03-09 00:00 #17
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tezaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα την συνοδέψω εγώ Φώτη την Κωνσταντίνα!! αποκλείεται να αρνηθεί!
    τεζα παλιολαμογιο αμεσως να ορμιξεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-03-09 00:05 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τεζα παλιολαμογιο αμεσως να ορμιξεις
    Με εκβιαζει katerini μου λεει αν με αφησεις να σε βαψω στους αγωνες θα σου φτιάξω πανό!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-03-09 00:46 #19
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    του εστειλα πμ (#*!@#@#$%^) κτλπ





    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-03-09 04:37 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    αντε γιάννη να σε δούμε στη σκηνή θα σε ανεβάσουμε ψυχολογικά , κριμα που δεν θα μπορέσει η κωσταντίνα να έρθει , εγω δεν θα μπορέσω να δω άλλον αγώνα σε αυτήν την ημερομηνία , αλλά στην wabba στην αθήνα θα πάω όπωσδήποτε θελω πολύ να δω τα φιλαρακια μου όπως τον νίκο τον σιγάλα και πολλά απο τα παιδιά του φόρουμ , αλλά και την τρέλα την κωσταντίνα στη σκηνή , υγεία να υπάρχει και αυτό δεν θελω να το χάσω με τίποτε.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-03-09 04:45 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    GIA SOU ILIA,
    THA TA POUME APO KONTA EKEI OPOS PERSI,OLA KALA.
    IGIA & DINAMI.
    DIONYSIS
    γειά σου ρε διονύση θα τα πούμε απο κοντα , μακάρι να είναι και ο τρελός ο μινήδης , αυτά είναι στα συν των αγώνων βλέπεις και φιλαρακια που γουστάρεις .

    κάποτε χαιρόμουνα την στιγμή που ήμουν στη σκηνή και τα έδινα , τώρα απολαμβάνω και το θέαμα απο τους αθλητές και αθλήτριες , ακόμη και τα παιδιά απο το φίτνες με τα ωραία ποζαρίσματα γιατί αυτό θεωρώ είναι το ββ μια γιορτή με σόου και χαρά και αν όλοι το δούν έτσι θα έχουμε περισσότερους και αθλητές και θεατές.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-04-09 00:08 #22
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    θα προσπαθησω να ερθω κ εγω... Ηλια εχεις σταματησει να κατεβενεις? η μηπως μας ετοιμαζεις καμια εκπληξη κ θα κατεβεις;
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-04-09 00:11 #23
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    ο Ηλίας κατεβαίνει στην κατηγορία... κριτών

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-04-09 02:59 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα προσπαθησω να ερθω κ εγω... Ηλια εχεις σταματησει να κατεβενεις? η μηπως μας ετοιμαζεις καμια εκπληξη κ θα κατεβεις;

    λεο σταμάτησα αλλα και λογω σοβαρων προβληματων με το ποδι , αλλα τωρα τοσο καιρο ξεκουραση δεν ποναει και μπορεί αργότερα να αντεξει μια προετοιμασια ασε που εγω αν παρω αποφαση όπως την τελευταια φορα σε 2 μηνες ορμάω σε αγώνες, είναι τρελα της στιγμης που μετα δεν κανω πίσω ,αλλα εγω στο επίπεδο που κατεβαινω δεν λέει να είμαι σαν το κουτσο άλογο ασε που δεν είμαι για τετοια προς το παρόν ,γιατι θα πάρω τα γόνατα στα χέρια.

    αλλα εγω είτε κατεβαίνω είτε όχι μ αρέσει, στηρίζω και θα στηρίζω το ββ και τα παιδια που συμετέχουν στους αγώνες και πάντα ελπίζω στην καλύτερη μοίρα και αναγνώριση του ββ απο το ευρύ κοινό , τώρα απλα βοηθάω όσο μπορω σε διοργανώσεις και σαν κριτής που ομολογω αγχώνομε μήπως και αδικήσω κάποιον η στεναχωριέμε αν κάποιος ενώ θα μπορούσε να είναι καλύτερος δεν του βγήκε στη σκηνή , ενω θα έπρεπε να είμαι πιό ψυχρός όπως οι κριτές στους μεγαλους επαγγελματικούς αγώνες.
    στα ελληνικα πρωταθλήματα καμία φορα είναι δύσκολα γιατί υπάρχει ανομοιογένεια στους αθλητές που παρατηρείτε καμια φορα κάποιος να είναι πολύ καλός επάνω και να χάνει στα πόδια και το αντίθετο η ο καθένας να είναι πολύ καλός σε ακριβως ίσα και διαφορετικά σημεία όπως και να χάνει.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-04-09 22:13 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    γειά σου ρε διονύση θα τα πούμε απο κοντα , μακάρι να είναι και ο τρελός ο μινήδης , αυτά είναι στα συν των αγώνων βλέπεις και φιλαρακια που γουστάρεις .

    κάποτε χαιρόμουνα την στιγμή που ήμουν στη σκηνή και τα έδινα , τώρα απολαμβάνω και το θέαμα απο τους αθλητές και αθλήτριες , ακόμη και τα παιδιά απο το φίτνες με τα ωραία ποζαρίσματα γιατί αυτό θεωρώ είναι το ββ μια γιορτή με σόου και χαρά και αν όλοι το δούν έτσι θα έχουμε περισσότερους και αθλητές και θεατές.
    ..Φυσικα και θαμαι εκει, αν και θαθελα,ναμουν,στη σκηνη...Λιακο κανε χωρο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-04-09 02:18 #26
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    αντε θα μετράω μέρες τασούλη μου ωραία είναι σε τέτοιες γιορτές γιατί σαν μια γιορτή είναι οι αγώνες να βλέπεις και φίλους που δεν βλέπεις συχνά.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-04-09 12:46 #27
    Προεπιλογή
    καλη επιτυχια παιδια στους διαγωνιζομενους!δυστηχως ο ελευθερος χρονος μου ειναι περιορισμενος και δεν μπορω να κανω το ταξιδι,αν και θα το ηθελα παρα πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-04-09 23:55 #28
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Προβλεπεται οι συμμετοχες στο πανελληνιο της ΝΑΒΒΑ να ειναι πολλες απο αθλητες της Β. Ελλαδας.
    Κα επειδη οπως λεει και ο Ηλιας, ο αγωνας ειναι μια εκδηλωση γιορτης του αθληματος, καλο ειναι να ειμαστε ολοι εκει να υποστηριξουμε την προσπαθεια των αθλητων και θα ειναι ευκαιρια να βρεθουμε ολοι οι γνωστοι και φιλοι σαν μια μεγαλη παρεα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-04-09 12:12 #29
    Το avatar του χρήστη Tani Mc'Roth

    Εγγραφή
    05-11-2008
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    296
    Προεπιλογή
    Πιθανοτατα θα ειμαι κι εγω εκει!!
    Να δω και να στηριξω τους αθλητες αλλα και να γνωρισω ατομα απο το forum!!!!!
    Dj Tinaki on your heavy digital decks!
    http://24ori.com/
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-05-09 09:04 #30
    Προεπιλογή
    Παιδιά καλή επιτυχία σας εύχομαι αν και θα σας δω από κοντά διότι έχω κανονίσει να έρθω… (και φυσικά θα είμαι ο παπαράτσι σας ..χάχα)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 21 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία