Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 31-03-09 22:25 #1
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή Ultra Gainer (Performance)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε νομιζω να ειναι τοσο κακο :ο εγω σημερα ανακαλυψα το φορουμ..!
    Καλως σας βρηκα...
    Κακό είναι που εχεις καταλαβει πως με μια σκόνη ορου γαλακτος (προφανώς whey είναι το συμπληρωμα που πηρες , βαριεμαι να κοιταξω καν τη ειναι) θα εχεις πρηξίματα θα πάρεις κιλα και θα βαλεις μυες πανω σου,
    Δεν είναι ετσι, αν έπινες απαχο γαλα σχεδον τα ιδια αποτελέσματα με μια whey θα ειχες,
    Τεσπα διαβασε πεντε πραγματα από αυτά που σου ειπε ο yasou κανε και τις ερωτησεις σου φτιαξε τη διατροφη σου και την προπόνηση σου,
    Και θα γινεις όπως θελεις αρκει να τα κανεις σωστά, και με τη σωστη σειρα……………………………..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-03-09 22:28 #2
    Προεπιλογή Ultra Gainer (Performance)
    Γεια σας.. Ποια η γνωμη σας για την PERFORMANCE ULTRA GAINER? Το μονο που θελω ειναι να παρω λιγα κιλα και τιποτα παραπανω.. Ουτε γραμμωση ουτε τπτ... Ειναι πρωτη φορα που περνω τετοιου ειδους συμπληρωμα και θα ηθελα να μαθω καποια περισσοτερα απο αυτα π μ ειπαν απο εκει π την πηρα. Μ ειπε 3 κουταλιες το πρωι και 3 μετα τ προπονηση.. Ειμαι λιγο ασχετος..

    Maltodextrin, dextrose, calcium caseinate, flavour, Contains a source of phenylalanine.


    Το ερωτημα ειναι το εξης. Να συνεχισω να το παιρνω το συμπληρωμα η οχι;; Θελω απλα να επιταχυνω το πρηξιμο. Ειμαι 1.72 και 70 κιλα.!!! Μια βοηθεια ρε παιδια...

    ΥΓ: Εχει τελεια γευση!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwstas19 : 31-03-09 στις 22:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-03-09 22:31 #3
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    δε μας βοηθάς και πολύ
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=485

    παράδειγμα:
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4064
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-04-09 00:31 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το συμπληρωμα που πηρες ειναι gainer αι απο τη φωτο σου μπορω να κρνω πως δεν ειναι οτι καλυτερο για σενα.
    ΚΑλο ειναι να διαβασεις λιγο τρο φορουμ για τα συμπληρωματα και τη διατροφη και θα καταλαβεις τι εννοω.

    Καλως ηρθες στο φορουμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-04-09 09:25 #5
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    κατά την γνώμη μου εγώ θα σου πρότεινα να μην πάρεις κανένα Gainer γιατί αυτά τα gainer θα έλεγα είναι περισσότερο fat gainers waste of money gainers etc
    πάρε μια καθαρή προτείνει και ότι υδατάνθρακες έχεις σε έλλειμμα τους βάζεις με το φαγητό πολύ καλύτερα και ποιότητα από σκέτη ζάχαρη !!
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-04-09 09:27 #6
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    CLA?

    μόλις μου ήρθε στο μυαλό μια πρωτεΐνη που είχε κάνει κάποιος upload πριν μερικούς μήνες η οποια έλεγε ότι ήταν και λιποδιαλυτής θυμάστε?
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-04-09 21:14 #7
    Προεπιλογή
    τελοσπαντων, αφου την εχεις Παρτην φιλε οπως σου ειπε αυτος που την πηρες ,πρωι και μετα την προπονηση για μεταπροπονητικο γευμα οχι το βραδυ,για να βαλεις το λιγοτερο δυνατο λιπος για τι ειναι gainer συμπληρωμα.
    Απάντηση με παράθεση