Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 52
  1. 09-04-09 02:48 #16
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για την ιδιαιτερα κατατοπιστικη αναλυση BRaWNy, στρωνομαι στην μελετη..

    Και παιδια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια..

    KATERINI 144 αυτο θα ηταν το ιδανικο να φτασω στα 70 και να τα στρωσω χανοντας.. απλα πιστεψε με επειδη ακομα μ εχουν μεινει εικονες απο +35 κιλα πριν δεν μου παει η καρδια να ξαναβαλω λιπος και να το ξανακαψω , προτιμω να βαλω αργα αργα μυικο ογκο με την βοηθεια μιας καλη προτεινης και καλης διατροφης, και ασ παρει κ 2 χρονια να βαλω 3-4 κιλα ...

    Επειδη ειμαι καινουριος στο φορουμ, που μπορω να αναλυσω το προγραμα γυμναστικης μου ωστε να σχολιασετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-04-09 05:38 #17
    Προεπιλογή
    Μπραβο φιλε πολυ καλος!
    Ειμαι σιγουρος οτι αμα αρχισεις γυμναστηριο αντι για τις ασκισεις που κανεις τωρα σπιτι, σε ενα χρονο θα εισαι κομματια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-04-09 08:35 #18
    Banned
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περ.
    Drama, Greece
    Μηνύματα
    1.446
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ste Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη ειμαι καινουριος στο φορουμ, που μπορω να αναλυσω το προγραμα γυμναστικης μου ωστε να σχολιασετε?
    Σε μια απο τις παρακάτω ενότητες:

    http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=36
    http://forum.bodybuilding.gr/forumdisplay.php?f=31
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-04-09 08:50 #19
    Προεπιλογή
    Πολλά μπράβο σου αξίζουν…. Θα συμφωνήσω με τη Κωνσταντίνα δεν υπαρχή το δεν μπορώ αλλά γα αυτούς που δεν είναι σαν εσένα να προσπαθήσουν για κάτι καλύτερο η λέξη που τους αρμόζει είναι το δεν θέλω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-04-09 12:40 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγχαρητήρια και εύχομαι να συνεχίσεις τον αθλητικό τροπο ζώης

    ΜΒ
    +1 Εκανες φοβερη δουλεια ... μπραβο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-04-09 13:07 #21
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    ΩΡΑΙΟΣ...
    και μην παρεις 50αρα πρωτεινη - εχουν ζαχαρες μεσα - παρε μια καθαρη..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-04-09 14:08 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΩΡΑΙΟΣ...
    και μην παρεις 50αρα πρωτεινη - εχουν ζαχαρες μεσα - παρε μια καθαρη..!
    Μαλιστα.. παιζει ενα μαγαζι με συμπληρωματα στην αγια παρασκευη στην πανω πλατεια , το ξερει κανεις να μου δωσει feedback..?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-04-09 19:03 #23
    Προεπιλογή
    Φοβερος man, εκανες ουσιαστικη αλλαγη και φαινεται... Φροντισε απο το Σεπτεμβεη να βαλεις μαζα ομως
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-04-09 18:54 #24
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ste Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος! Τα μπυρονια πανω στο ψυγειο ελπιζω να ειναι αναμνηστικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-04-09 11:42 #25
    Προεπιλογή
    Τι να πω ρε φιλαρακι...

    Συγχαρητηρια...πρωτη φορα βλεπω φωτογραφιες καθε μηνα, κ ΤΟΣΟ πολυ αλλαγμενες....
    το σεπτεμπβριο του 2008 εισαι οκ, κ τον Οκτωμβρη καθαρος κ στεγνος....
    Μακαρι να μπορουσα κ γω να το πετυχω αυτο μιας κ εγω εχω περισσοτερους μυς σε πλατη, στηθος, χερια αλλα εκεινο το μαμημενο λιπος στην κοιλια δεν λεει να εξαφανιστει...φετος ομως ανεβασα ψηλα τον πηχη....
    μετα της 19 απριλιου, θα γινει χαμος.... !!!!!!!!!!!
    Μπρος τα καλλη, τι ειναι ο πονος..... !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-04-09 13:31 #26
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια αρχηγέ μου, η γνώση είναι το πάν γιαυτό στρώσου και διάβαζε το φόρουμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-04-09 15:25 #27
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    ΤΡΕΛΗ αλλαγη σε μικρο χρονικο διαστημα!!!

    συνεχισε με τον ιδιο ζηλο κ συνεπεια και θα αλλαξει ολη η ψυχοσυνθεση σου!!
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-04-09 16:04 #28
    Προεπιλογή
    ρε φιλε τι να πω??μονο μπραβο??? αλαγη 180 μοιρων συγνωμη αλλα στην πρωτη φωτο εισαι χαλι μαυρο.... συγνωμη αλλα ετσι το αντιλιφθικα οταν σε ειδα... τωρα πραγματικα δεν εχεις να ζηλεψεις τιποτα απο κανεναν... εχω περασει και εγω απο το σταδιο να εχω παραπανισια κιλα και ξερω ποσο δυσκολο ειναι απο παρα πολλες αποψεις... ακομα και στο σεξ..
    αυτο που εχεις να το διατηρισεις και σιγα σιγα να το χτιζεις με οσους περισσοτερους μυς μπορεις.. αργα και προοδευτικα... το πρωτο σου τωρα συμπληρομα σου προτινω να ειναι μια whey protein..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-04-09 12:13 #29
    Προεπιλογή
    ΡΕΣΠΕΚΤ!
    "Be formless... shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle; it becomes the bottle. You put it into a teapot; it becomes the teapot. Water can flow, and it can crash. Be water, my friend..."
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-04-09 17:19 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε τι να πω??μονο μπραβο??? αλαγη 180 μοιρων συγνωμη αλλα στην πρωτη φωτο εισαι χαλι μαυρο.... συγνωμη αλλα ετσι το αντιλιφθικα οταν σε ειδα... τωρα πραγματικα δεν εχεις να ζηλεψεις τιποτα απο κανεναν... εχω περασει και εγω απο το σταδιο να εχω παραπανισια κιλα και ξερω ποσο δυσκολο ειναι απο παρα πολλες αποψεις... ακομα και στο σεξ..
    αυτο που εχεις να το διατηρισεις και σιγα σιγα να το χτιζεις με οσους περισσοτερους μυς μπορεις.. αργα και προοδευτικα... το πρωτο σου τωρα συμπληρομα σου προτινω να ειναι μια whey protein..


    Kωστακη χαλι μαυρο ειναι λιγο , αμορφη μαζα θα ηταν πιο κατατοπιστικο...
    Δεν υπαρχει χειροτερο απο το να νιωθεις τον εαυτο σου σε τετοια παρακμη.. η κυρια δυσκολια ειναι ψυχολογικη κ οχι τοσο σωματικη..

    Ακολουθισα την συμβουλη που δωσατε οι περισοτεροι πηρα δοκιμαστικα 10 φακελακια της mutlipower τα οποια ειναι 70-30 με μια μικρη δοση κρεατινης σε καθε φακελακι.. για να δοκιμασω να δω τι γινεται κ αν εχω καμια παρενεργεια κ βλεπω στην πορεια για κουβα.. το ξερω πως εχει κ λιγη ζαχαρη η συγκεκριμενη αλλα απο γευση ειναι απιστευτη κ με τοσο προσεκτικη διατροφη που κανω αυτο ειναι το λιγοτερο.. ειχα να φαω οτιδιποτε γλυκο (εξαιρω το μελι) απο τοτε που αρχισα την αλλαγη μου.. κ τρωω χωρις cheat day κοινως ποτε σουβλακια πιτσες κ σαβουρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία