Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 23
  1. 14-04-09 14:54 #1
    Smile γινετε λιποδιαλυση βαζοντας καθαρους μυς??
    καλησπερα παρεα ειμαι γυρω στα 82κιλα 1.80 υψος κ 25.πιστευω μετρια ποσοστα λοιπους πανω μου.(αν μου ζητησετε μπορω να προσθεσω κ φοτο)αν αυτο βοηθαει.θα ηθελα να ρωτησω ενας γυμναστεις μου ειπε οτι πολλα ατομα για να καψουν λοιπος βαζουν το καταδυναμη μυεις ως αποτελεσμα να μεγαλωνει ο μυς κ να καει το λοιπος.στεκει αυτο??εγω με τα στοιχεια που εδωσα τι θα ειχε ποιο ωραιο αποτελεσμα να κανω??να αδυνατυσω κιαλλο με ρισκο να χασω αυτα τα λιγα που καταφερα χειμωνα η να παω για ογκο με διατροφη γραμμωσεις η κ ισως ελαφρια υπερθερμιδικη διατροφη??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2.  

  3. 14-04-09 15:49 #3
    Smile
    εσυ τι λες φιλε gpol να κανω να μπω σε ογκο με μικρη υπερθερμιδικη διατροφη??ἕισαι απο κερκυρα??κ εγω.χαχαχ ξεκαρφωτο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη morales : 14-04-09 στις 15:55
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-04-09 23:12 #4
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    Γεια σου πατριωτη! Ναι, για να πας για γραμμωση, πρεπει πρωτα να αποκτησεις μυς. Προτεινω να διαβασεις πρωτα τα παρακατω και στη συνεχεια σιγα σιγα διαφορα προπονητικα logs αλλων μελων για να μπεις στην 'φιλοσοφια'.
    Να μου πεις ποιος ειναι αυτος ο γυμναστης για να ξερω ποιο θα ειναι το επομενο μου γυμναστηριο


    Προπόνηση με επίπεδα (Levels), by BRaWNy
    http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1493

    Διατροφή αύξησης βάρους και μυϊκής μάζας (Διατροφή όγκου)
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=107

    Μεταπροπονητική διατροφή
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=74


    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gpol : 14-04-09 στις 23:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-04-09 23:40 #5
    Smile
    φιλε πατριοτη να σου πω την αληθεια το εκανα αυτο μεχρι πριν 2 μηνες που ημουν στην προπονηση ογκου,,οχι βεβαια με τετοια ποσοστα λιπους χαμηλα...θα ελεγα υψηλοτερα εκανα το συστημα βουρ στο φαι καταλαβαινεις.ειχα φτασει 93κιλα τωρα κατεβηκα στα 82 με περιπου 22% λιπους κ μου ειπαν σαν γνωμη να κανω μια ελαφρια υπερθερμιδικη διατροφη κ λιγοτερους υδατανθρακες κ φυσικα παραπανω πρωτεινη 100αρα κ προπονηση ογκου ωστε να βαλω μυεις κ παραλληλα να καψω κ λιπος.το ολο θεμα ειναι η διατροφη το ξερω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-04-09 23:49 #6
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    Προπονηση στα ποδια κανεις ;;;

    Διαβασες αυτο το αρθρο;;


    Διατροφή Γράμμωσης
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=1050

    Παντως απο την φωτο δεν ξερω αν ειναι καλο να πας για γραμμωση απο τωρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-04-09 23:59 #7
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    κι εγώ πιστεύω ότι πρέπει να προσπαθήσεις να αυξήσεις τη μυική σου μάζα πρώτα. και εννοείται με όσο το δυνατόν λιγότερο λίπος, κάτι που όμως είναιδ εδομένο να ξέρεις έστω και λίγο. από την άλλη αν εσύ δε νιώθεις καλά έτσι και θες οπωσδήποτε να χάσεις τότε κάνε ότι σε ευχαριστεί. απλά να ξέριες ότι το "τίμημα" είναι να χάσεις και μυική μάζα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-04-09 00:15 #8
    Smile
    απλά να ξέριες ότι το "τίμημα" είναι να χάσεις και μυική μάζα[/QUOTE]


    φιλε σλειν σε αυτο εχεισ δικιο κ διστυχως το καταλαβα κ το επαθα επεσα 11κιλα κ καποιο ποσοστο μυεις αυτο το λιγο τελοςπαντον που ειχα καταφερει να βαλω κ τωρα θελω απλα να κανω ενα φλατ στομαχι χωρις τετραγωνα κοιλοιακων αλλα να βαλω ογκο σε χερια ομους κ στηθος θα ελεγα παλι μια μειωσει λιπους.δεν περιμενω απο 1 χρονια να γινω φετες απλα να δειξω λιγο στον ευατο μου οτι κανω γυμναστηριο που λενε κ αυτα τα αποτελεσματα να σου πο την αληθεια θα με κανουν ευτυχησμενο γιατι παντα ημουν χοντρουλης κοινος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-04-09 00:55 #9
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    εγώ πιστεύω ότι αν τρώς καθαρά στα επίπεδα που είσαι και προπονείσαι όπως πρέπει θα κάνεις και τα 2 ή έστω θα βάλεις μάζα με πολύ λίγο λίπος και θα φαίνεσαι καλύτερα στο σύνολο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-04-09 14:08 #10
    Smile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πιστεύω ότι αν τρώς καθαρά στα επίπεδα που είσαι και προπονείσαι όπως πρέπει θα κάνεις και τα 2 ή έστω θα βάλεις μάζα με πολύ λίγο λίπος και θα φαίνεσαι καλύτερα στο σύνολο.
    φιλε σλειν εισαι μες το μυαλο μου απλα θελω να ρωτησω ρε παιδια αν εχετε να μου προτεινετε ενα γερω προγραμμα 4ημερων ασκησεων με μια εξηγηση αν σας ειναι ευκολο παω για λιγες επαναληψεις κ οσο παει κιλα δηλαδη 70-90% ενταση??κ η διατροφη θα ειναι σε επιπεδα συντυρησης η ελαφρος υπερθερμιδικη κ ενοειτε λιγοτερους υδατανθρακες κ περισοτερη πρωτεινη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-04-09 16:51 #11
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    απο την μερια μου θα προτεινα καποιο πλανο του Brawny, ειναι δοκιμασμενα και αποτελεσματικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-04-09 17:06 #12
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    βασικές ασκήσεις. πολυαρθρικές πιο λίγες επαναλήψεις στις απομονωτικές περισσότερες. όχι πάνω από 12 επαναλήψεις. αυτά με πολύ πολύ λίγα λόγια.

    ρίξε και μία ματιά εδώ:
    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3873
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-04-09 17:07 #13
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gpol Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο την μερια μου θα προτεινα καποιο πλανο του Brawny, ειναι δοκιμασμενα και αποτελεσματικα
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-04-09 17:57 #14
    Smile
    το μπραουνι μπορω να πω οτι θα ναι καλο σε μενα αλλα σε τι επιπεδο για μετα την τεχνικη η λιγο προχωρημενο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-04-09 19:27 #15
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    Ποσο καιρο περιπου πας gym? Τα κιλα που σηκωνεις σε βασικες ασκησεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread