Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 73 από 73
  1. 21-05-09 22:04 #61
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα τη γνωμη μου παντως με τοσο υδατανθρακα και θερμιδες,η απωλεια λιπους δε θα ειναι η μεγιστη που νομιζω οτι επιζητας.

    ημερισιες θερμιδες συντηρησης = 2770

    διετες=2200-2400

    ποιο κατω πιστευω οτι θα χασω μυικοτητα ..

    περνω της τwinlab kai tis cytosport απλα με λιπαρα αφωμιονεται ποιο αργα και το γιαουρτι= καζεινη..

    προς το παρον χανω 600-800 γραμμ σταθερα καθε εβδομαδα..δεν ειναι η πρωτη φορα που κανω διετα..απο αυγουστο εχω ξεκινησει...
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-09 22:15 #62
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    δουλευω και 10 ωρες παω gym καθε μερα ..κανω αεροβιο καθε μερα εκτος απο μερα ποδια..και + εχω καλο μεταβολισμο..κοβω σε χρονο μηδεν..θα ποσταρω φωτο να δεις γιατι τωρα ξεκινησα σοβαρα..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-09 19:00 #63
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    πειτε μου την γνωμη σας για αυτη την διατροφη γραμμωσης για τισ επομενες εβδομαδες του κυκλου μου


    πρωι

    1 αυγο
    40γρ πρωτεινη ρεφλεχ
    40 γρμ quaker
    1 φισ
    1 β κομπλεχ
    1πολυβηταμινη
    5 γρ αμινο

    προγευμα
    1 ξινομυλο
    30γρ whey
    1 φισ

    μεσημεριανο
    1 φιλετο κοτοπουλο 150γρ
    ι πατατα 150 γρ

    πριν τιν προπονηση
    5γρ αμινο λιποδιαλυτης ι ξινομηλο

    μετα την προπονηση
    5γρ αμινο
    30γρ δεξτροζη
    40γρ πρωτεινη
    1gr c
    1 polybitaminh

    μια ωρα και κατι

    150γρ κοτοπουλο
    1 πατατα 150γρ
    φισ οιλ

    βραδυνο

    6 ασπραδια αυγου
    μια σαλατα μαρουλι
    αμινο 5γρ
    gabba

    2018 θερμιδες με 300 γρ πρωτεινη 133 γρμ υδαταθρανκα και 20 γρμ λιπαρα

    χρειαζεται να αλλαξω κατι μιας και που χρησιμοποιω και χυμικη υποστιριξη?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blackgym : 02-06-09 στις 19:54
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-06-09 01:33 #64
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    κανεις δεν απανταει?
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-06-09 23:22 #65
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι κυκλο με αναβολικα θα κανεις?


    Παλι μεσα επεσα

    και κατι αλλο..αφου οι ποιο πολυ ειναι ασχετοι βαρανε και δεκα βελονες και γινονται τουμπανο..και κανουν διατροφη και καλα...ετσι ξερω και εγω να γραμμωνω..!!




    Τελος παντων αλλα βλακγυμ σε παραδεχομε που το λες ανοιχτα
    χρειαζεται να αλλαξω κατι μιας και που χρησιμοποιω και χυμικη υποστιριξη?
    και δεν κρυβεσε σαν κατι αλλους φως φαναρι

    +1 απο μενα

    Καλη ειναι η διατροφη σου βαλε στο τελευταιο γευμα γιαουρτι 2% στραγγηστο 300-400 γραμ μαζι με αμυγδαλα(μην ακουσω την βλακεια με τα νερα και γαλακτοκομικα μονο το κεφαλι μαζευουν νερα αυτοι που τα λενε οσο περισσοτερο τα ψαχνω εκει καταληγω) σε γραμωνει το γιαουρτι χανεις 60+περισοτερο λιπος απο κοιλια ετσι λενε τουλαχηστον.
    Αγωρασε ασβεστειο 2 γραμ την ημερα πρωι 1 νυχτα 1γραν και 6 χαπια ψαρολαδω ωμεγα 3 ανα μερα αν εχεις καλο ελοιμα θα γραμμωσεις ευκολα +αυτα που σου ειπα.
    +δοκημασε τρεξιμο joking η hit αν θελεις να επιταχυνεις την καυση λιπους αφου περνεις υποστηρηξη δεν εχεις να φοβασε τον καταβολισμο τοσο


    κανεις δεν απανταει?
    Κατσε τωρα θα απαντηση ο lain αφου τελιωσει το 5ο edit στο τοπικ του
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-06-09 23:32 #66
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Βασικα RUHL δεν ειμαι σιγουρος αν εννοουσε αυτου του ειδους χημικη υποστηριξη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-06-09 15:29 #67
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα RUHL δεν ειμαι σιγουρος αν εννοουσε αυτου του ειδους χημικη υποστηριξη..
    κανω ενα ελαφρι κυκλο προσ το παρων εχω δει τεραστια αποτελεσματα και ειμαι στην δευτερη εβδομαδα..

    τελευταιο γευμα αν δεις καλητερα το θεμα αποψη για την διατροφη γραμμωσης μου θα δεις τν πληρη κατασταση γευματος..

    ξερω οτι οτι σκληρενουν οι μυς σου τραβαει τα υγρα (χημικη υποστοριξη) αλλα οχι οτι γραμμωνεις με τις βελονες.. κανω τρελη αεροβια το πρωι και τρελη προπονηση το πρωι... δες μια την διατροφη μου στο αλλο ποστ και απαντα εκει να δουμε αν και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο εκει προς το παρον δεν λημοκτονω..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-06-09 15:48 #68
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα RUHL δεν ειμαι σιγουρος αν εννοουσε αυτου του ειδους χημικη υποστηριξη..
    Ρε ποτε δεν λεω πραγματα στην τυχη μαλον δεν εχεις προσβαση στο αας υποφορουμ για να δεις τα ποστ

    χημικη υποστηριξη=αας ναι αρχησε αν και επρεπε να περιμενει να το κανει μερικες φορες χωρις φαρμακο για να γνωρησει καλυτερα το σωμα του πως αντιδραει στο νατουραλ και μετα τα αας περιπατος θα ηταν
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-06-09 15:53 #69
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανω ενα ελαφρι κυκλο προσ το παρων εχω δει τεραστια αποτελεσματα και ειμαι στην δευτερη εβδομαδα..


    ξερω οτι οτι σκληρενουν οι μυς σου τραβαει τα υγρα (χημικη υποστοριξη) αλλα οχι οτι γραμμωνεις με τις βελονες.. κανω τρελη αεροβια το πρωι και τρελη προπονηση το πρωι... δες μια την διατροφη μου στο αλλο ποστ και απαντα εκει να δουμε αν και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο εκει προς το παρον δεν λημοκτονω..
    Νωρις ειναι ακομα

    Και κατι ακομα σε μενα τουλαχιστον δεν χρειαζετε να λες το κοματι για προπονηση και αεροβια και πεινα αυτα ειναι αυτονοητα και με αας μπορεις να βαρας και ποιο σκληρες προπονησης λογω ορμονων που δεν επιτρεποντε σε νατουραλ οποτε σε κανενα που δεν ξερει απο αυτα τιποτα και με βελονα τρυπας και καθεσε στο καναπε και γραμονεις εκει ναι πεστα.
    Αλλα ειναι γεγονος οτι με αας ειναι πολυ ποιο ευκολα και γρηγορα απο οτι νατουραλ



    ΥΓ μην ξεχνας να κανεις καποιο cheat meal η να ανεβαζεις υδατανθρακα(για 1-2 μερες) μολις βλεπεις οτι γηνεσε επιπεδος-flat

    τελευταιο γευμα αν δεις καλητερα το θεμα αποψη για την διατροφη γραμμωσης μου θα δεις τν πληρη κατασταση γευματος..
    Eγω σου ειπα αν χωσεις γιαουρτι+λαδι η αμυγδαλα σε εκεινο το γευμα και να μην αλαξουν οι θερμηδες σου σε συνολο θα γραμμωσεις καλυτερα βαση ερευνων και εμπειριας απο εκει και περα οτι θελεις κανεις
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη RUHL : 06-06-09 στις 16:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-06-09 16:52 #70
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νωρις ειναι ακομα

    Και κατι ακομα σε μενα τουλαχιστον δεν χρειαζετε να λες το κοματι για προπονηση και αεροβια και πεινα αυτα ειναι αυτονοητα και με αας μπορεις να βαρας και ποιο σκληρες προπονησης λογω ορμονων που δεν επιτρεποντε σε νατουραλ οποτε σε κανενα που δεν ξερει απο αυτα τιποτα και με βελονα τρυπας και καθεσε στο καναπε και γραμονεις εκει ναι πεστα.
    Αλλα ειναι γεγονος οτι με αας ειναι πολυ ποιο ευκολα και γρηγορα απο οτι νατουραλ



    ΥΓ μην ξεχνας να κανεις καποιο cheat meal η να ανεβαζεις υδατανθρακα(για 1-2 μερες) μολις βλεπεις οτι γηνεσε επιπεδος-flat


    Eγω σου ειπα αν χωσεις γιαουρτι+λαδι η αμυγδαλα σε εκεινο το γευμα και να μην αλαξουν οι θερμηδες σου σε συνολο θα γραμμωσεις καλυτερα βαση ερευνων και εμπειριας απο εκει και περα οτι θελεις κανεις
    το εχω παρατηρισεις το φλατ ιδιως το πρωι ..τι ειδους υδαταθρανκα προτινεις για 1-2 μερες και τι ειδους cheta meal κυριακη? της μερες χωρις προπονηση οπως σαββατο κυριακη σοτ μεταπρονητικο να πινω wheyκαι να τροω και 100γρ βρασμενου καφε ρυζιου? λες να βγαλω τον τονο και να φαω γιαουρτι με αμυγδαλα? και φισ οιλ βεβαια?
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-06-09 21:53 #71
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παλι μεσα επεσα






    Τελος παντων αλλα βλακγυμ σε παραδεχομε που το λες ανοιχτα

    και δεν κρυβεσε σαν κατι αλλους φως φαναρι

    +1 απο μενα

    Καλη ειναι η διατροφη σου βαλε στο τελευταιο γευμα γιαουρτι 2% στραγγηστο 300-400 γραμ μαζι με αμυγδαλα(μην ακουσω την βλακεια με τα νερα και γαλακτοκομικα μονο το κεφαλι μαζευουν νερα αυτοι που τα λενε οσο περισσοτερο τα ψαχνω εκει καταληγω) σε γραμωνει το γιαουρτι χανεις 60+περισοτερο λιπος απο κοιλια ετσι λενε τουλαχηστον.
    Αγωρασε ασβεστειο 2 γραμ την ημερα πρωι 1 νυχτα 1γραν και 6 χαπια ψαρολαδω ωμεγα 3 ανα μερα αν εχεις καλο ελοιμα θα γραμμωσεις ευκολα +αυτα που σου ειπα.
    +δοκημασε τρεξιμο joking η hit αν θελεις να επιταχυνεις την καυση λιπους αφου περνεις υποστηρηξη δεν εχεις να φοβασε τον καταβολισμο τοσο



    Κατσε τωρα θα απαντηση ο lain αφου τελιωσει το 5ο edit στο τοπικ του
    220 θερμιδες βγενουν απο τα 400γρ γιαουρτια 2% ολα μαζι λιπη και υδαταθρανκες και πρωτεινες ποσα αμυγδαλα να βαλω 80 θερμιδες να φτασω 300? εγω εχω μονο 180 + ελαιολαδο μιση κουταλια τι προτινεις

    να σε ρωτησω κατι αλλο περνω whey της reflex θα με θωλοσει ? αλατι να βαζω? προτινεις καμια πρωτεινη καλη και μηπως της τελευταιες 2 εβdomadew να βγαλω quaker kai γιαουρτια απο την διετα για να γραμμωσω ?
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-09 18:55 #72
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    τα οφ μηνύματα διαγράφτηκαν οπως σωστά ζήτησε ο yannis88
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-06-09 20:21 #73
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα οφ μηνύματα διαγράφτηκαν οπως σωστά ζήτ
    ησε ο yannis88
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345