Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 18 από 18
  1. 16-04-09 12:53 #16
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απορια προς τον ΜΒ που κατεβασε γιώργο λογικα?και θα τον ειδε και απο κοντα τον αγωνα εχασε λογω κακης φορμας-σωματικης καταστασης σε σχεση με τους αλλους η λογω "κακης ψηφοφοριας" δεν χρειαζετε να αναλησεις αν δεν θελεις επελεξε ενα απο τα 2

    σε κείνον τον αγωνα του γιώργου, ήμουν φαντάρος και δεν μπόρσεσα να πάρω άδεια, από το τηλέφωνο τα λέγαμε. αν ήμουν εκεί μπορέι να ήταν πιο πάνω. η φόρμα του θα μπορούσε να ήταν λίγο καλύτερη, αλλα και οι δύο άλλοι αθλητές είχαν "ιστορία" σε αυτή την ομοσπονδία και όταν σε γνωρίζουν οι κριτές έχεις πάντα κάποιο προβάδισμα...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-04-09 16:32 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    εγω έχω να πώ πως το έχω ξαναπεί απο τις φωτο δεν θα έβγαζα ασφαλή συμπεράσματα για την καταταξη του γιώργου εμένα μου φαίνετε πιό γραμωμένος και ολοκληρωμένος απο τους άλλους και επειδή σαν κριτής αγχώνομε πάρα πολύ θα τους έβγαζα σε κομπάριζον ξεχωριστά για πιο σιγουριά γιατί μπορεί να υστερούσε σε όγκο σε σχέση με τους πρώτους αλλα δεν ήταν και λίγος είχε καλή γράμωση και συμμετρία.

    ο νασερ αν ήταν πιό γραμωμένος θα χτυπούσε πρωτιά έχει το καλούπι απλά χρειάζετε λίγο περισότερο γράμωση για να αναδειχτεί το λέω γιατί τον έχω δεί λάιβ σε πολλούς αγώνες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-04-09 16:49 #18
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Νάσσερ-Γιώργος

    τον Καγγελάρη τον έχω δει σε πολλούς αγωνες και όσο περναέι ο καιρός γίνεται όλο και καλύτερος.

    στη Μυτιλήνη κάναμε μαζί προπόνηση με Φώτη Γκαρνακέλη (και όχι Γκαργκανέλης νομίζω) και Νατζμι Μιχαλη, μας προπονούσε ο Φώτης στο γυμναστήριο του. (πιο παλιά πηγαίναμε στο συγχωρεμένο Δουβαλέτα Θοδωρή που επίσης είχε πολλές διακρίσεις και τεράστιες γνώσεις) πολύ καλά παιδιά και οι 2, θέλω να πω για το Φώτη ότι με βοήθησε πάρα πολύ και εκτός γυμναστηρίου και τον ευχαριστώ πολύ και γι'αυτό. οι γνώσεις του είναι σε άλλο επίπεδο και η δύναμή του το ίδιο. δυστυχώς με τον τραυματισμό στο στήθος "χάνει" κάποια πράγματα γιατί έχει τρέλα και αν δείτε προπόνησή που κάνει θα καταλάβετε.


    Στο γυμναστήριο που δουλεύω και προπονούμαι τώρα έρχονται οι:
    -Λουκαϊτης Σωτηρης
    -Μανωλης Γεωργιος (κάποια λάθη τη μέρα του αγώνα τον "χάλασαν" πολύ κατ'εμέ)
    -Στεφανοπούλου Μαρία
    -Κατσένης Βασιλης

    ο Κατσένης πάει πολύ καλά, οι υπόλοιποι δε θα κατέβουν (τουλάχιστον τώρα κοντά)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12