Σελίδα 3 από 49 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 726
  1. 19-01-10 16:11 #31
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Το παλικάρι είναι καλός ποζέρ ! Μπράβο του !
    [YOUTUBE="alex"]
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_OAkILhJpCs&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_OAkILhJpCs&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-01-10 22:07 #32
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    τα εσπασε το ποζαρισμα!!

    καποιος ειπε κατι για το στηθος... κι εμενα μου φαινεται κατι περιεργο........
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-01-10 22:40 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NewBuilder Εμφάνιση μηνυμάτων
    18 χρονων !!!!!

    [YOUTUBE="alexesky"]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xOAxziPZ9bk&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/xOAxziPZ9bk&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]

    &


    [YOUTUBE="alexesky2"]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/qUDjiV5eFhQ&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/qUDjiV5eFhQ&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]

    πιστευω σε λιγα χρωνια θα ακουμε συχνα το ονομα του
    γτ μ φαινεται λες και εχει τραβικσει πολες ενεσεις^^
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-01-10 22:48 #34
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Eνταξει δεν λεω ωραιο αποτελεσμα εντυπωσιακο για την ηλικια του αλλα δεν νομιζω οτι πρεπει να τον θαυμαζουμε αλλα να τον κατακρινουμε...
    Προφανως το παιδι δεν επεσε στη χυτρα με τον μαγικο ζωμο οταν ήταν μικρος και το αποτελεσμα αυτο ξερουμε ολοι μας απο τι εχει προελθει... Για τετοια ηλικια το θεωρω απαραδεκτο . Μην ξεχναμε οτι στο φορουμ μας υπαρχουν αρκετα ατομα που ειναι στην ηλικια του και μπορει να παραδειγματιστουν...
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-01-10 22:59 #35
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Ενώ απ' τον Cutler που είναι 35, όχι? Το ίδιο μου κάνει....
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-01-10 23:06 #36
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Πολυ καλος ποζερ,και σιγουρα θα ακουστει πολυ στο μελον το ονομα του.

    Γιατι υπαρχει κανονας και οριο στην ηλικια για χρηση αασ;
    Παιζει μεγαλο ρολο στο αν θα πουμε αυτος ο εικοσαρης παιρνει φαρμακο,και για εναν τριανταρη να πουμε ουαου φοβερο σωμα;
    Εδω εχει θεοποιηθει ο αρνολντ που στην αυτοβιογραφια του γραφει οτι παιρνει απο τα 15.Η τουλαχιστον ετσι εχω ακουσει απο εδω και απο εκει,δεν την εχω διαβασει.
    Πολλα θρεντς καταληγουν σε τετοια συζητηση,κακως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-01-10 23:08 #37
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενώ απ' τον Cutler που είναι 35, όχι? Το ίδιο μου κάνει....
    Εμενα δεν μου κανει το ιδιο. Αν αποφασιζα να ασχοληθω επαγγελματικα με το ββ θα το κανα μετα τα 30 μου και αφου εχω κανει και κανα 2 κουτσουβελα.
    @ ΚΑΤΕΡΙΝΙ "τωρα τη να πουμε, μπραβο για το αποτελεσμα?! μπραβο αλλα

    απο περσι ηθελε σφαλιαρες ο πατερας του και κλωτσιες η μανα του, και για φετος ησχιει το ιδιο φυσικα με περισσοτερη ενταση, ο νοων νοητο................................"
    +23214213535234543523453245234523455145353453645
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-01-10 23:11 #38
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα δεν μου κανει το ιδιο. Αν αποφασιζα να ασχοληθω επαγγελματικα με το ββ θα το κανα μετα τα 30 μου και αφου εχω κανει και κανα 2 κουτσουβελα.
    @ ΚΑΤΕΡΙΝΙ "τωρα τη να πουμε, μπραβο για το αποτελεσμα?! μπραβο αλλα

    απο περσι ηθελε σφαλιαρες ο πατερας του και κλωτσιες η μανα του, και για φετος ησχιει το ιδιο φυσικα με περισσοτερη ενταση, ο νοων νοητο................................"
    +23214213535234543523453245234523455145353453645

    Εγώ διαφωνώ με αυτό, αν κάποιος θέλει να πετύχει πρέπει να ξεκινήσει από μικρός. Σε οτιδήποτε. Παίρνεις τέτοια ρίσκα αν έχεις δυό παιδιά και γυναίκα? Εγώ όχι.
    Ενώ αν είσαι μόνος σου δε σε νοιάζει και πολύ πολύ.. Εντάξει, διαφορετική αντίληψη έχει ο καθένας
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-01-10 23:15 #39
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ διαφωνώ με αυτό, αν κάποιος θέλει να πετύχει πρέπει να ξεκινήσει από μικρός. Σε οτιδήποτε. Παίρνεις τέτοια ρίσκα αν έχεις δυό παιδιά και γυναίκα? Εγώ όχι.
    Ενώ αν είσαι μόνος σου δε σε νοιάζει και πολύ πολύ.. Εντάξει, διαφορετική αντίληψη έχει ο καθένας
    Και γω συμφωνω να ξεκινησεις απο μικρος αλλα με διατροφες , πολυ σωστη γυμναστικη και συμπληρωματα. Οταν αργοτερα περασουν τα χρονια κανεις και τα αλλα απαραιτητα.
    Βγενουμε οφφ τοπικ και θα μας κραξουν
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-01-10 23:39 #40
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    σιγουρα εχει κανει τρελο αγωνιστικο σωμα για την ηλικια του αλλα δεν ειναι καθολου αξιος θαυμασμου για μενα.... πολυ απλα γιατι τα φαρμακα τα αρχισε πολυ νωρις, και μαλλον πριν καν αρχισει να μαθει πως να κανει διατροφη και να γυμναζεται
    Κριμα ειναι...ναι φταινε οι δικοι του, γιατι στην ηλικια των 18-17 δεν εχεις την ωριμοτητα να καταλαβεις τι ειναι τα φαρμακα αυτα και τι συνεπειες μπορει να εχουν, απλα ειναι ο "ευκολοτερος" και "γρηγοροτερος" δρομος και γι αυτο το διαλεγει χωρις 2η σκεψη....
    Οχι δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει... προτιμω να θαυμασω τη δουλεια καποιου που ναι μεν αρχησε σε μικρη ηλικια αλλα χωρις φαρμακα και με τη παροδο του χρονου εφτασε σε καποιο επιπεδο.
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-01-10 23:55 #41
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα φαρμακα τα αρχισε πολυ νωρις, και μαλλον πριν καν αρχισει να μαθει πως να κανει διατροφη και να γυμναζεται
    Εχω την αμυδρη εντυπωση οτι οσο φαρμακο και να παρεις αν εισαι αγυμναστος και χωρις διατροφη ετσι δεν γινεσαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-01-10 01:17 #42
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω την αμυδρη εντυπωση οτι οσο φαρμακο και να παρεις αν εισαι αγυμναστος και χωρις διατροφη ετσι δεν γινεσαι.
    χωρις καμια προσπαθεια σιγουρα δεν γινεσαι....αλλα απο την αλλη δεν θελει και την ιδια προσπαθεια με καποιον που δεν παιρνει....μη γελιομαστε
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-01-10 02:00 #43
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρις καμια προσπαθεια σιγουρα δεν γινεσαι....αλλα απο την αλλη δεν θελει και την ιδια προσπαθεια με καποιον που δεν παιρνει....μη γελιομαστε
    Οι φαρμακομένοι κάνουν πολύ σκληρότερες προπονήσεις από τους natural .
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-01-10 02:41 #44

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενώ απ' τον Cutler που είναι 35, όχι? Το ίδιο μου κάνει....
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-01-10 02:41 #45

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων



    απο περσι ηθελε σφαλιαρες ο πατερας του και κλωτσιες η μανα του, και για φετος ησχιει το ιδιο φυσικα με περισσοτερη ενταση, ο νοων νοητο................................


    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 49 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία