Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 86 από 86
  1. 21-04-12 22:54 #76
    Προεπιλογή
    νομιζω οτι ειστε πολυ αδικοι
    ναι μοιαζει γελοιος ναι ισως εχει ψυχολογικα προβληματα και το ξερει και ο ιδιος
    ξερετε κανεναν που να ηταν ετσι στην ηλικια των 20?

    http://www.bodybuilding.com/fun/totw_40_kill_abig.jpg
    Όνομα: totw_40_kill_abig.jpg Εμφανίσεις: 1152 Μέγεθος: 25,3 KB

    η μηπως θελετε να μου πειτε οτι υπαρχει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ bodybuilder που να ανεβηκε στη σκηνη νατουραλ?
    η μηπως ξερετε ποσοι πρωταθλητες απο αυτους που αναφετετε χρησιμοποιησαν το λαδι?ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΟΙ!(απλα ο γκρεγκ το εχεσε λολ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-04-12 23:37 #77
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salonica Εμφάνιση μηνυμάτων
    ξερετε κανεναν που να ηταν ετσι στην ηλικια των 20?

    http://www.bodybuilding.com/fun/totw_40_kill_abig.jpg

    η μηπως θελετε να μου πειτε οτι υπαρχει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ bodybuilder που να ανεβηκε στη σκηνη νατουραλ?
    Lee Priest. Καλύτερος και 3 χρόνια μικρότερος, μόλις 17.




    Όσο για τους άλλους bbers και τα λάδια, πραγματικά αδιαφορώ. Απ' τη στιγμή που δε γίνονται γελωτοποιοί, εγώ δεν έχω πρόβλημα.





    ^^Όχι να τον υπερασπιστούμε κιόλας..
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-04-12 01:22 #78
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salonica Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζω οτι ειστε πολυ αδικοι
    ναι μοιαζει γελοιος ναι ισως εχει ψυχολογικα προβληματα και το ξερει και ο ιδιος
    ξερετε κανεναν που να ηταν ετσι στην ηλικια των 20?

    http://www.bodybuilding.com/fun/totw_40_kill_abig.jpg
    το οτι εσυ δεν γνωριζεις αλλους 20αρηδες καλυτερους απο αυτον στα 20 του δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν.Σαφως και υπαρχουν.Στο Αμέρικα γινεται χαμος
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-04-12 12:16 #79
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή


    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5.  

  6. 22-04-12 17:43 #81
    Προεπιλογή
    Μπορει καποια στιγμη να απαλαχθει απο αυτην την δυστυχια;
    Aμα σταματησει να βαζει λαδι ,σιγα σιγα το υπαρχον θα αποροφηθη μονο του; H θα πρεπει να το αφερεσει με αναροφηση;
    Eιναι πραγματικα για λυπηση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-04-12 18:36 #82
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    μητσε,περαν της εικονας που δινει κ τον δικων του ψυχικων θεματων,εγω τον γουσταρω πολυ περισοτερο απο ολους τους υπολοιπους..
    τον παρακολουθω χρονια,κ διαβαζω-α κ την στηλη του στο MD(πλεον δεν το περνω γιατι η αλαγη που εχει κανει δεν μου αρεσει),κ ειναι απο τα ατομα που με εχουν κανει να κατσω κ να σκεφτω 2-3 πραγματα..εχει γραψει κατι στηλες απλα απιστευτες που ακομα κ συγγραφεις δεν καταφερνουν να φτασουν σε επιπεδο εκφρασης..
    εχει χιουμορ,κ μπορει να αυτοσαρκαζεται χωρις κομπλεξ..αυτο κ μονο λεει πολλα..οι περισοτεροι στον χωρο ειναι "μη μου απτου",κ την βλεπουν βαρια πεπονια..αυτος τους δουλευει ολους..

    σιγουρα δεν ειναι προτυπο για κανενα οσον αφορα τις μαλακιες που εκανε με το σωμα του,αλλα κ μετα παλι,ποιος μπορει να θεωρηθει κατι τετοιο?

    δεν ξερω...εγω παντα τον γουσταρα,κ παντα μου αρεσε ο τροπος που τα λεγε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-04-12 14:47 #83
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Δειτε τι εγραφε η wikipedia για τον βαλεντινο. Αν ειναι δυνατον. Στεροειδη λεει επαιρνε και απο κει επαθε αιματωμα στο χερι του... Καποιοι παρατηρητες λεει ειπαν οτι ΜΠΟΡΕΙ να εχει χρησιμοποιησει synthol αλλα εκεινος αρνηθηκε οτι ισχυει. Και το χειροτερο ειναι οτι υπαρχει κοσμος που τα πιστευει αυτα

    "he recalls his misuse of steroids, namely, not taking precautions necessary to prevent infection. Consequently, he eventually suffered a very serious infection of his right bicep. After failed attempts to drain the hematoma himself, using the same needles he had used to inject steroids, and "filling two glasses with blood and pus". Many bodybuilding observers have stated that Valentino may have used Synthol which would be accurate as is the only way too achieve such size and shape although Valentino himself has denied the charge in interviews"

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-01-13 17:30 #84

    Εγγραφή
    15-01-2013
    Περ.
    South of Heaven
    Μηνύματα
    189
    Προεπιλογή
    Δεν νομίζω ότι άλλοι pros είναι καλύτεροι.
    Βέβαια δεν είμαι εγω αυτόν που θα το κρίνω, αλλά είναι παράδοξο να θεωρούμε το cutler ας πούμε παράδειγμα και να μιλάμε έτσι Γι αυτόν.
    Μην τα βλέπουμε μόνο από τη μια μεριά!!!
    Artificial Inteligence is nothing compared to natural stupidity.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-01-13 17:35 #85
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο HACKERWALLK3R Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω ότι άλλοι pros είναι καλύτεροι.
    Βέβαια δεν είμαι εγω αυτόν που θα το κρίνω, αλλά είναι παράδοξο να θεωρούμε το cutler ας πούμε παράδειγμα και να μιλάμε έτσι Γι αυτόν.
    Μην τα βλέπουμε μόνο από τη μια μεριά!!!
    Καλα μας δουλευεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    Ο Cutler ο,τι εχτισε το εχτισε με γυμναστικη+ τα φαρμακα.. ο Greg δεν εχει γυμναστει ποτε!!!!
    Ειναι ολη μερα σπιτι του και τραβαει synthol
    Πως μπορεις και λες κατι τετοιο;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-01-13 17:36 #86
    Προεπιλογή
    Παλια βεβαια γυμναζοτανε και ειχε πολυ ωραιο σωμα...μετα αστο
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456