Σελίδα 2 από 38 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 564
  1. 04-05-09 01:43 #16
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_big_litho Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστος ο παλαιος, ας μενουμε on topic, τα υπολοιπα ξερεται που γινεται η μαχη..
    εχε χαρη που δεν ειναι ο νασσερ μεσα............................................
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-05-09 09:57 #17
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....σλουρπ ωραια συνταγη εδωσες leangains !!!
    Η (καθαρη)πρωτεινη μου εχει γευση σοκολατας! αρα θα το δοκιμασω κι αυτο..χεχε ...

    Αχ αυτη η ακατονομαστη !! και δεν λεει να πλακωνομαι περισσοτερο στα σκουοτ κλπ γιατι θα γινουν πιο τουμπανο τα ποδια και δεν λεει!! ..αλλα απο την αλλη οταν δημιουργεις μυς καις περισσοτερο λιπος..

    ας κανω τα νερα 2.5-3λιτρα την ημερα, και τα τυχον γλυκα ναναι φρουτα...και σε κανα μηνα μηπως δω διαφορα....μια λεπτη γραμμωμενη γαμπα θελω..πολλα ζηταω?? πλησιαζει και καλοκαιρι ..παραλιες..σορτσακια...μαγιο...

    ωω χ νυσταξα και εγω Κατερινη παω για υπνο..καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολουυυς!!
    Να πω και εγω τις παρατηρησεις μου... επι του θεματος....

    Βανεσσα ο ανω κορμος σου δειχνει να κανει καλη βελτιωση με τον χρονο. Τα ποδια σου ομως υποθετω πως μενουν στασημα και αυτο επειδη ή εσενα κατι σου διαφευγει ή επειδη αυτη ειναι η σωματοδομη σου.
    Οι λιποαποθηκες σου ειναι βασικα τα ποδια σου, ενω δεν μαζευεις καθολου στον ανω κορμο.
    Επειτα θελει να κανεις πιο εντονη προπονηση ποδιων, με λιγες και πολλες επαναλληψεις στα σετ με το μεγιστο των δυνατοτητων σου σε δυναμη, καθως θα πρεπει να προσθεσεις και την αεροβικη στο προγραμμα σου.
    Οσο για τη διατροφη επιβαλεται να αυξησεις την ληψη νερου, να ελεγχεις το αλατι κι να αποφευγεις τα γλυκα. Ισως τα φρουτα ειναι η καλυτερη επιλογη αλλα με μετρο. Ενα με δυο την ημερα φρουτα, οχι κιλα!
    Επισης καλο θα ηταν να διαβασεις οτι εχει σχεση με διατροφη στα αρθρα και στην εισαγωγη του site. Ειναι πολυ χρισημα και ετσι θα κατανοησεις τη σημασια της αυστηρης διατροφης.
    Πιστευω δεν εχεις δωσει το μεγιστο των δυνατοτητων σου, εχειπεριθωρια για βελτιωση.

    Προς το παρον εχεις κανει αρκετα καλη δουλεια με το σωμα σου. Συνεχισε ακομα πιο δυναμικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-09 11:22 #18
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    nasser ευχαριστω για τις συμβουλες σου...αλλα με το να κανω λιγες επαναληψεις με πολυ βαρος στα ποδια δεν θα γινουν ακομα πιο τουμπανο? αυτο δεν το θελω..
    θελω να χασω το λιπος και την κυτταριτιδα που εχει εκει...

    Ευχομαι με το να πινω πολυ περισσοτερο νερο να δω καποια διαφορα..
    Η διατροφη μου ειναι υγεινη δεν τρωω παχυντικα ουτε λιπη (πολλες χρησημες πληροφοριες τις βρηκα στο site , και γλυκα δεν τρωω καθε μερα...αντε 2-3 φορεσ την εβδομαδα το πολυ. Μονο μου συμπληρωμα μια καθαρη 100% whey ...

    χαχα λεω να παω στα bodyline υυυστατη λυση. ...εμ..οχι ...υστατη θαναι να μαζεψω χρηματα για λιποανναροφηση (τουλαχιστον εκει θαχω σιγουρο αποτελεσμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-05-09 11:33 #19
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    κατι που ξεχασα να πω και πιστευω εχει την σημασια του

    Τα τελευταια 3-4 χρονια εχασα 12 κιλα, οχι καποια συγκεκριμενη διαιτα...απλα ετρωγα απ'ολα αλλα μικροτερη ποσοτητα, (αποφευγοντας τα παχυντικα) και εντασσοντας την γυμναστικη στη ζωη μου ( πριν 3 χρονια αρχισα kickboxing και γυμναστηριο.
    ---> αποτελεσμα αυτο που ειδατε στις φωτο, ο κορμος και τα χερια μια χαρα,
    απλα τα ποδια εχασαν πολυ λιπος, αλλα οχι ολο...και εσφιξαν.



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-05-09 12:04 #20
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    καμια μα καμια σχεση οι πρωτες φωτο με αυτες, μπραβο και πάλι, κάτι πηρε καποτε το αυτι μου πως το ποδηλατο αδυνατιζει τα ποδια, ψαξτω λιγο, ισως σε βοηθησει.

    μην ακουω για λιποαναρρόφηση και ιστοριες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-05-09 12:32 #21
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Αριστη αλλαγη, μπραβο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-05-09 12:47 #22
    Το avatar του χρήστη ovelix

    Εγγραφή
    21-10-2008
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    370
    Προεπιλογή
    ^^x2
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-05-09 14:33 #23
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    nasser ευχαριστω για τις συμβουλες σου...αλλα με το να κανω λιγες επαναληψεις με πολυ βαρος στα ποδια δεν θα γινουν ακομα πιο τουμπανο? αυτο δεν το θελω..
    θελω να χασω το λιπος και την κυτταριτιδα που εχει εκει...

    Ευχομαι με το να πινω πολυ περισσοτερο νερο να δω καποια διαφορα..
    Η διατροφη μου ειναι υγεινη δεν τρωω παχυντικα ουτε λιπη (πολλες χρησημες πληροφοριες τις βρηκα στο site , και γλυκα δεν τρωω καθε μερα...αντε 2-3 φορεσ την εβδομαδα το πολυ. Μονο μου συμπληρωμα μια καθαρη 100% whey ...

    χαχα λεω να παω στα bodyline υυυστατη λυση. ...εμ..οχι ...υστατη θαναι να μαζεψω χρηματα για λιποανναροφηση (τουλαχιστον εκει θαχω σιγουρο αποτελεσμα
    Βανεσσα δεν εχει ετσι η κατασταση με τα ποδια. Πρεπει να κανεις βαρια προπονηση στα ποδια για να τσιτωσεις το μυικο σου και σε συνδιασμο με την αεροβικη να γινεται καλυτερη λιποδιαλυση.
    Σου επαναλαμβανω λιγες αλλα και πολλες επαναλληψεις στα σετ ποδιων!! Χριαζονται να υπαρχουν και οι δυο τακτικες, με το μεγιστο των δυνατοτητων σου σε αυτα.
    Φυσιολογικα επιτρεπεται να φας μια φορα την εβδομαδα οτι ειναι της αρεσκιας σου ειτε ειναι γλυκο ειτε φαι. Με το να τρως 3 φορες δεν πετυχαινουμε τη διαφορα στα δυσκολα σημεια σου (ποδια), καθως η αεροβικη δεν θα ειναι αποτελεσματικη.
    Την ολη διαφορα με το παρελθον τη εφερε
    Α. η μειωση της ποσοτητας θερμιδων στο μισο
    Β. Η ασκηση στο γυμναστηριο και η αεροβικη της πολεμικης τεχνης που επελεξες
    Γ. Η επιλογη πιο στεγνης διατροφης απο κορεσμενα λιπαρα.

    Απο αεροβικη καλο θα ηταν να ενταξεις το τροχαδι 2-3 φορες την εβδομαδα. ΘΑ βοηθησει πολυ στη βελτιωση των ποδιων. Ολα φυσικα θελουν τον χρονο τους. Σε ενα χρονο αμα πιεστεις ελαχιστα θα δεις πολυ διαφορα!

    Οσο για συμπληρωματα, καλη ειναι η πρωτεινη 100%. Επιπλεον θα μπορουσες να παρεις πρασινο τσαι ή καρνιτινη που βοηθανε στη λιποδιαλυση και την αποβολη υγρων απο το σωμα. Τιποτα περισσοτερο απο την στιγμη που κανεις σωστη διατροφη.
    Αμα νιωσεις αδυναμια σε καποια χρονικη περιοδο,καλο ειναι να συμπεριλαβεις και μια πολυβιταμινη.

    Οσο εισαι στο χωρο του γυμναστηριου δεν χριαζεσαι κανενα ινστιτουτο αισθητικης. Κανενα δεν συναγωνιζεται την φυσικη ασκηση!

    Προσπαθησε να εφαρμοσεις οσα σου ειπα και θα δεις διαφορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-05-09 16:20 #24
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Συμφωνω 100% με τον nasser
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-05-09 16:37 #25
    Προεπιλογή
    Παρα πολυ καλη .... συνεχισε ετσι !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-05-09 17:43 #26
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    οκ Nasser να'σαι καλα για τις συμβουλες
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-05-09 19:04 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    να πώ και γω την γνώμη μου έχεις πολύ καλές αναλογίες και καλή ποιότητα , έχεις κάνει σημαντική δουλειά στο σώμα σου και τα πόδια που λεςδεν υπάρχει περίπτωση να μην φτασουν στο επίπεδο που θέλεις , μόνο του σπανού τα γενια δεν γίνονται τα προπονείς κανονικά όπως όλο το σώμα με περισσότερες επαναλήψεις και με σωστή διατροφή θα τα φέρεις εκεί που θες , γιατί αν κάνεις αυστηρή δίαιτα θα χάσεις απο κει που δεν θέλεις και δεν θα είναι καλό το αποτέλεσμα .

    πιστεύω και με την βοήθεια του φόρουμ θα έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-05-09 19:50 #28
    Προεπιλογή
    Βανέσσα!!!!! το διάβασα για τα γλυκά αααααχ !!! κ μου το εκρυψες!!
    Οπως βλέπεις κ ο Νάσσερ κ ο Ηλίας κ εγω σου είπαμε ακριβώς τα ιδια!!

    Είναι στο χέρι σου κ μόνο!!
    Οτι βοήθεια χρειαστεις είμαστε δίπλα σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-05-09 20:20 #29
    Προεπιλογή
    Νομιζω εισαι παραδειγμα προς μιμιση.
    Καμία σχέση με αυτό που ήσουν, αν και δεν είχες πολα κιλά πανο σου παλια, τωρα δεν παίζεσαι..
    ΑΞΙΑ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-05-09 21:31 #30
    Προεπιλογή
    ΜπραβοVany Εισαι σε πολυ καλη φορμα συνεχισαι ετσι Α..!!! και μην ξεχνας.....
    Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΤΑΙ...nicolas
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 38 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία