Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Επηρεάζει την προπονηση σας το σεξ?

Ψήφισαν
312. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ναι

    147 47,12%
  • οχι

    165 52,88%
Σελίδα 22 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 122021222324 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 316 έως 330 από 468
  1. 10-01-12 18:29 #316
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανονιζετε ακομη και το ποτε θα συνουσιαστειτε με βαση την προπονηση?

    τι να πω...μιλαμε και για πολυ hardcore καταστασεις...
    καλα τα λές Ελένη , ένα πράγμα που πρέπει να υποδηλώνει έκφραση συναισθημάτων και αυθορμητισμό και είπα και πιο πάνω δεν πρέπει να σκευτόμαστε αλλα να αισθανόμαστε , θα καταντήσουμε να βάλουμε και πρόγραμμα σ αυτό ωράριο λειτουργίας , ε αν είναι αυτό να με κάνει να κάνω μύς και σώμα , να μη κάνω καμια φορα τότε να το βράσω το σώμα , γι αυτό γυμναζόμαστε και θέλουμε να έχουμε καλή φυσική κατάσταση , όχι για να εκπαιδευτούμε για χαμάληδες αλλα να έχουμε καλύτερη ποιότητα ζωής , με ότι αυτό συνεπάγεται , δηλαδή και αντοχές στο τσαλάκωμα και χωρίς πρακτική αυτό δεν αποδεικνύετε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-12 18:40 #317
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oάου..πρέπει να σαι πολύ φοβερός τύπος για να χεις διαθέσιμες γκόμενες και πριν και μετά την προπόνηση, και τις μέρες που χεις ΚΑΙ τις μέρες που δεν έχεις.....αλλά ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ πότε και άν!
    βγαινουν και σε συμπληρωμα ειτε pre ειτε post...αλλα το κακο ειναι οτι ειναι σε blend.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-12 18:41 #318
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    επίσης επειδη αναφέρθηκε ότι οι ββερ είναι κάγκουρες η ανεγκέφαλοι , εδω έχω να πώ αυτό δεν έχει να κάνει με το ββ σαν άθλημα , αλλα με τον χαρακτήρα και ψυχοσύνθεση του καθένα , δηλαδή αν κάποιος είναι τενεκές και ανεγκέφαλος και ββ να κάνει ενας τενεκές με μυς θα είναι , αλλα μπορεί και έχοντας περισσότερο αυτοπεποίθηση να αλλάξει και σαν χαρακτήρας πρός το καλύτερο , άλλος μπορεί και να παραμείνει ίδιος

    και σε τέτοιες περιπτώσεις αυτοι μπορεί να κερδίσουν τις πρώτες εντυπώσεις λόγω εμφάνησης και οι γυναίκες να σκίζουν το βρακί τους , αλλα σε διάρκεια να ξενερώσουν και να την κάνουν με ελαφρα

    αλλα δεν σημαίνει πως όσοι γυμνάζονται και κάνουν ββ που είναι ενας τρόπος ζωής είναι ανεγκέφαλοι και κάγκουρες , γιατι το ββ και η γυμναστική γενικότερα βελτιώνει την ποιότητα ζωής και την ευεξία και αυτοπεποίθηση και αυτοί που βαριούνται , σχολιάζουν αρνητικά και κατακρίνουν

    όπως κάποτε μετα απο μια πολύ επίπονη προπόνηση που έκανα με βλέπει ενας χοντρός που ερχόταν στο γυμναστήριο και με λέει τρελός είσαι εγώ δεν θα θυσίαζα την ζωή μου για την γυμναστική , λέω ρε κεφτέ ανάποδα τα είπες την γυμναστική αφιερώνεις να επενδύσεις για την υγεία σου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-12 19:33 #319
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλα το κακο ειναι οτι ειναι σε blend.

    αν το blend σημαινει πολλα "συστατικα"* μαζι τη φορα....τοτε μονο κακο δεν ειναι....
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-01-12 11:04 #320
    Το avatar του χρήστη alaniaris_g7

    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περ.
    Λαμία Φθ/δας
    Μηνύματα
    248
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε το ποστ μου απο πανω,το ειδες?

    πρεπει να δλδ να αρχισω να σβηνω ποστ,για να "δουλεψει" το συστημα?
    Εντάξει ρε beef sorry αν παραφέρθηκα....!!!!
    Αλλά δεν το έκανα κακοπροαίρετα!!!!!
    Και πάλι συγνώμη!!!!
    Οι αξιόλογοι σχολιάζουν ιδέες,οι μέτριοι γεγονότα και οι ηλίθιοι τους άλλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-01-12 11:36 #321
    Το avatar του χρήστη mikrasiatis

    Εγγραφή
    14-11-2011
    Περ.
    Διονυσος city
    Μηνύματα
    59
    Cool Φιλοι μου....
    Αφου εκοψα το τσιγαρο,κ εδω κ 6 μηνες εχω λιωσει πραγματικα!!!!!οι επιδοσεις εχουν ανεβει!!!!κ επειδη ειμαι κ μονογαμικος τυπος η κοπελα μου εχει αρχισει να αναρωτιετε αν την χρησιμοποιω ως 2ο γυμναστηριο χεεχεχεεεεχεχ......
    παιδια ολα καλα τρελα κ με ενταση!!!!!!!!μην με κραξετε αλλα ετσι ειναι ....Κ το καλο τερμα οι ζηλιες του στυλ''τι ΚΑΝΕι΅Σ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ''χχεχεχεεχε
    πολ ωραιο τοπικ χεχε..
    Μαγκιτεςς///..Είναι η ώρα να χτίσω το γιόφυρι.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-01-12 12:26 #322
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Μπραβο φιλε,ωραιος!!Συνεχισε να δινεις πονο με την ιδια ενταση!

    Εισαι σε αλλο level λεμε
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-01-12 13:00 #323
    Το avatar του χρήστη mikrasiatis

    Εγγραφή
    14-11-2011
    Περ.
    Διονυσος city
    Μηνύματα
    59
    Thumbs up ----
    Ειμαι σιγουρος πως ολοι ειμαστε σε αλλο level!!!!
    εφοσον δινουμε πονο στο gym κ γενικα γυμναζομαστε!!!!!!!
    Μαγκιτεςς///..Είναι η ώρα να χτίσω το γιόφυρι.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-01-12 04:43 #324
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mikrasiatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου εκοψα το τσιγαρο,κ εδω κ 6 μηνες εχω λιωσει πραγματικα!!!!!οι επιδοσεις εχουν ανεβει!!!!κ επειδη ειμαι κ μονογαμικος τυπος η κοπελα μου εχει αρχισει να αναρωτιετε αν την χρησιμοποιω ως 2ο γυμναστηριο χεεχεχεεεεχεχ......
    παιδια ολα καλα τρελα κ με ενταση!!!!!!!!μην με κραξετε αλλα ετσι ειναι ....Κ το καλο τερμα οι ζηλιες του στυλ''τι ΚΑΝΕι΅Σ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ''χχεχεχεεχε
    πολ ωραιο τοπικ χεχε..
    συμφωνώ απόλυτα και επιβεβαιώνουν αυτά που είχα γράψει πάνω απ όλα η διάθεση και ψυχολογία και να πώ κάτι πολύ σημαντικό , ότι αυτός που είναι με κάποια που γουστάρει πολύ και δεν κάνει κρυφοτσαλακώματα , τσαλάκώνει πιο τακτικά και σε συχνότητα και ποιότητα αε σχέση με κάποιον που πάει απο δώ κι απο κεί , μπορεί να έχει το πλεονέκτημα της ποσότητας αλλα όχι της ποιότητας και συχνότητας .

    γιατι άμα τόχεις δίπλα σου πάντα υπάρχει χρόνος αν υπάρχει επιθυμία να γίνει και πρίν την προπόνηση η μετα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-01-12 09:02 #325
    Το avatar του χρήστη mikrasiatis

    Εγγραφή
    14-11-2011
    Περ.
    Διονυσος city
    Μηνύματα
    59
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ απόλυτα και επιβεβαιώνουν αυτά που είχα γράψει πάνω απ όλα η διάθεση και ψυχολογία και να πώ κάτι πολύ σημαντικό , ότι αυτός που είναι με κάποια που γουστάρει πολύ και δεν κάνει κρυφοτσαλακώματα , τσαλάκώνει πιο τακτικά και σε συχνότητα και ποιότητα αε σχέση με κάποιον που πάει απο δώ κι απο κεί , μπορεί να έχει το πλεονέκτημα της ποσότητας αλλα όχι της ποιότητας και συχνότητας .

    γιατι άμα τόχεις δίπλα σου πάντα υπάρχει χρόνος αν υπάρχει επιθυμία να γίνει και πρίν την προπόνηση η μετα

    Ποσο ισχυει!!!!!!
    Μαγκιτεςς///..Είναι η ώρα να χτίσω το γιόφυρι.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-01-12 18:20 #326
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Ένα από τους μεγαλύτερους θρύλους το ποδοσφαίρου, ίσως ο μοναδικός άνθρωπος που πέρασε στον πλανήτη που θα μπορούσε να εκθρονίσει τους Πελέ και Μαραντόνα και να κάνει τον Μέσσι να ζηλεύει, αν δεν σταμάταγε επαγγελματικά στην ουσία (όταν παραιτήθηκε από τη Μάντσεστερ λόγω προβλημάτων αλκοολισμού κ.τ.λ.) στην ηλικία των 26χρόνων του, ο γνωστός σε όλους τους γνώστες George Best, τον καλύτερο αγώνα της ζωής του τον έκανε ενώ δευτερόλεπτα ακριβώς πριν αρχίσει ο αγώνας... έκανε σεξ στις τουαλέτες με μια νεαρή καθαρίστρια! O θρυλικός αυτός μεσο-επιθετικός, μετά το γκολ που έβαλε στην καθαρίστρια, έβαλε σε εκείνο τον δύσκολο υποθετικά αγώνα, έδωσε διαστάσεις θριάμβου στην Μάντσεστερ βάζοντας... 6 γκολ!!!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-01-12 09:53 #327
    Το avatar του χρήστη mikrasiatis

    Εγγραφή
    14-11-2011
    Περ.
    Διονυσος city
    Μηνύματα
    59
    Προεπιλογή ---
    Ωραιος ο παικτης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝ κ ειμαι ασχετος απο μπαλα!!!!,ποιος ξερει τι εκρυβε η καθαρηστρια κ τον ελουσε με δυναμη!!!!
    Μαγκιτεςς///..Είναι η ώρα να χτίσω το γιόφυρι.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-01-12 17:54 #328
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    η πλακα ειναι οτι οχι μονο δε κουραζει.αλλα συνηθως μετα το σεξ παω κ μαμιεμαι κ με τα βαρη μια γυρα κ σαμ ταιμς ακολουθει κ η κοπελια πλεον...
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-01-12 23:35 #329
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Το σεξ σε κάνει να ανεβάζεις και κιλά. Ρωτήστε και εμένα που κάθε βδομάδα σπάω τα ρεκόρ

    Η ερώτηση θα ήταν κατά πόσο Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ επιρεάζει το SEX, γιατί το αερόβιο έχει αρνητικά αποτελέσματα πολλές φορές.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-01-12 00:16 #330
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπραβο φιλε,ωραιος!!Συνεχισε να δινεις πονο με την ιδια ενταση!

    Εισαι σε αλλο level λεμε
    Ετσι gonzo καταστάσεις (δωσε πόνο)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σεξ σε κάνει να ανεβάζεις και κιλά. Ρωτήστε και εμένα που κάθε βδομάδα σπάω τα ρεκόρ

    Η ερώτηση θα ήταν κατά πόσο Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ επιρεάζει το SEX, γιατί το αερόβιο έχει αρνητικά αποτελέσματα πολλές φορές.
    Ναι άμα την έχεις δει μαραθωνοδρόμος




    Λοιπόν να πω και εγώ την γνώμη μου..
    Μετά από ένα ρωμαικό όργιο είναι φυσικό και επόμενο να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου

    Το σίγουρο όμως είναι ότι μετά από προπόνηση (βάρη, πολεμικές τέχνες και κάθε τι HIIT) στο σώμα κυλλάει καλύτερα το αίμα λόγο άσκησης
    άρα και το επίμαχο σημείο είναι έτοιμο ανα πάσα στιγμή να μπει στην μάχη ξανά και ξάνα χωρίς να παραδίδει τα όπλα
    © We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 22 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 122021222324 ... ΤελευταίαΤελευταία