Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Επηρεάζει την προπονηση σας το σεξ?

Ψήφισαν
312. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ναι

    147 47,12%
  • οχι

    165 52,88%
Σελίδα 3 από 32 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 468
  1. 07-05-09 21:16 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oντως ειναι γνωστο αυτο που λεει ο ισις, αλλα κατ'εμε αν πεις στην κοπελα "sorry εχω προπονηση αυριο και χρειαζομαι την τεστο μου", ε τοτε..
    υπάρχει και άλλος τρόπος μάγκες , για να μαθαίνετε σιγά σιγά τα μυστικά της δουλειάς : κάνετε τη δουλειά σας με το θηλυκό , αλλά φροντίστε να μη κάνετε "πλιτς" , τότε η τεστοστερόνη που έχει εκλυθεί στο αίμα θα παραμείνει , τα ερυθρά θα έχουν καλώς , τους ηλεκρολύτες θα τους αναπληρώσετε και θα μπορέσετε να αξιοποιήσετε τη τέστο στο έπακρο κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Όπως επίσης και μετά τη προπόνηση που ο οργανισμός πρέπει να αναρρώσει , φροντίστε να κάνετε το ίδιο πράγμα. Το ακολουθώ με απόλυτη επιτυχία.

    P.S: Σε μερικές κουλτούρες , οι άνδρες που δεν εκσπερματώνουν , θεωρούνται πολύ τυχεροί και αρκετά δυνατοί και αυτό δεν είναι τυχαίο!

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-05-09 23:35 #32
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    ηρθε η ωρα για το πειραμα....
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-05-09 23:40 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει και άλλος τρόπος μάγκες , για να μαθαίνετε σιγά σιγά τα μυστικά της δουλειάς : κάνετε τη δουλειά σας με το θηλυκό , αλλά φροντίστε να μη κάνετε "πλιτς" , τότε η τεστοστερόνη που έχει εκλυθεί στο αίμα θα παραμείνει , τα ερυθρά θα έχουν καλώς , τους ηλεκρολύτες θα τους αναπληρώσετε και θα μπορέσετε να αξιοποιήσετε τη τέστο στο έπακρο κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Όπως επίσης και μετά τη προπόνηση που ο οργανισμός πρέπει να αναρρώσει , φροντίστε να κάνετε το ίδιο πράγμα. Το ακολουθώ με απόλυτη επιτυχία.

    P.S: Σε μερικές κουλτούρες , οι άνδρες που δεν εκσπερματώνουν , θεωρούνται πολύ τυχεροί και αρκετά δυνατοί και αυτό δεν είναι τυχαίο!
    Εν τω μεταξυ θελω να πω κατι τωρα αλλα φοβαμαι μην ειναι τεραστια κοτσανα..Παρ'ολα αυτα θα την πω..απο αυτο που ειπες..δηλαδη το να μην κανεις πλιτς ξερεις τι ζημια μπορεις να παθεις;Προστατη!Δεν κανει ο ανδρας να ερχεται σε στ*ση μετα συγχωρησεως και να μην ολοκληρωνει..Δεν κανει!Και οσο και να εχω αμφιβολιες για αυτο που λεω..ε δεν νομιζω να πεφτω τοσο εξω..Απλως το λεω..γιατι αντε καποια πραγματα τα κανουμε εμεις και κανουμε κακο στον εαυτο μας,αλλα ας μην τα λεμε και σαν συμβουλες σε αλλους και παιρνουμε ατομα στο λαιμο μας..Και αν ειναι ετσι οπως τα λες τοτε γιατι η ερωτικη πραξη δεν τερματιζεται με την ολοκληρωση την γυναικας μονο;Ανεκαθεν τη ληξη σημανε η ολοκληρωση του ανδρα..Ε τωρα αν πεταξα μεγαλη βλακεια..σορρυ κιολας..
    Δυο ατομα εμπιστευομαι..το ενα ειμαι εγω και το αλλο δεν εισαι εσυ!

    Μπορει να μην με ξερω καλα..αλλα με ξερω καλυτερα απο οποιονδηποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-05-09 00:09 #34
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο veronica Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κανει ο ανδρας να ερχεται σε στ*ση μετα συγχωρησεως και να μην ολοκληρωνει..Δεν κανει!
    Σοβαρά..?...Τότε θα πρεπε να ολοκληρώνω καμια εικοσαριά φορές τη μέρα...
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-05-09 00:14 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geo84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σοβαρά..?...Τότε θα πρεπε να ολοκληρώνω καμια εικοσαριά φορές τη μέρα...
    Μην ειστε των ακρων..εννοω κατα τη διαρκεια της πραξης..ή για τους μοναχικους καβαλαρηδες να μην αφηνουν τα πραγματα στη μεση..αυτο που λες εσυ ενταξει απο ενα σημειο και μετα δεν το ελεγχεις απολυτα εσυ..Και σαφως δεν μπορεις να ολοκληρωνεις συνεχεια..Αλλα οπου μπορεις..αν το καταπιεζεις την εκατσες..
    Αυτο για τον προστατη το λενε και για οταν τραβιεστε..Εξ ου και γιατι καλυτερα ειναι να χρησιμοποιεις προφυλαξη και να ολοκληρωνεις..παρα να εισαι χωρις και να πεις θα τραβηχτω..Σορρυ για την τροπη που πηρε η κουβεντα..ελπιζω το περιεχομενο να μην ενοχλει..
    Δυο ατομα εμπιστευομαι..το ενα ειμαι εγω και το αλλο δεν εισαι εσυ!

    Μπορει να μην με ξερω καλα..αλλα με ξερω καλυτερα απο οποιονδηποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-05-09 00:45 #36
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Έλα πλάκα έκανα κατάλαβα τι εννοούσες και έχεις δίκιο


    εδιτ: διαφωνώ..καλύτερα να μη φοράς προφύλαξη και να τραβηχτείς παρά να φοράς και να επαναπαυτείς και κρρααααακ...να τος ο απογονος...ξέρεις πόσα έχουν σπάσει??...βέβαια το ιδανικό είναι συνδυασμός και των δυο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo84 : 08-05-09 στις 00:47
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-05-09 01:07 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    σωστή η άποψη της βερόνικα είναι νόμος της φυσικής να υπάρχει εκτόνωση , όπως και η ενέργεια του ηφαιστείου όταν αυξάνετε και δεν υπάρχει εκτόνωση τότε γίνετε η ζημια ενώ αν υπήρχε μια βαλβίδα ανακουφήσεως θα εκτονωνόταν η κατάσταση .

    καλά όλα αυτα που λέτε για ορμόνες κτλ για το σεχ πριν την προπόνηση αλλα το μονάδικό πράγμα που πρεπει να είναι αυθόρμητο πρέπει να το βάλουμε σε πρόγραμμα ? και να σκευτόμαστε εκεί που δεν πρέπει ? γιατί στο σεχ δεν πρέπει να σκεύτεσε αλλά να αισθάνεσε όλα τα άλλα είναι παραμύθια .

    εγώ δηλαδή με τις ιδέες μου που εφαρμοζα τόσα χρόνια δεν θα έπρεπε να είχα φτάσει τα 130 κιλά και τώρα που δεν κάνω τίποτε να είμαι στα 120 αλλά στα 80 , τώρα θα μου πείτε αν δεν τά έκανα αυτα θα έφτανα στα 150 , ε και εγω θα πώ μπρός στα κάλη τι είναι ο πόνος .

    και ξαναλέω είναι υποκειμενικό και σύμφωνα με τα στάνταρ και την επιθυμία του καθενός , απλά μην προσπαθείτε να βάλετε πρόγραμμα σε κάτι που αν γίνει θα χασει την ουσία του
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-05-09 08:18 #38
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παιδια αυτό το δημοψήφισμα μόνο ως χιουμοριστικο μπορω να το εκλαβω , ή για λόγους καταγραφής. Δεν θα μπορουσα να σκεφτω ότι σοβαρολογουμε,αν υπάρχει διάθεση για σεξ από εμας ή από τον σύντροφο μας ,δεν τίθεται θεμα,όσα δεν φέρνει ο χρόνος ,τα φερνει η στιγμη,μην τρελλαινόμστε,με αυτη την νοοτροπία θα μας βγει κ καμια ταμπέλα,ότι οι bbers είμαστε τζούφιοι,δεν μπορουμε να ολοκληρωσουμε κτλ.,μην δώσουμε και κανενα δικαιωμα να ψαχνει ο σύντροφος και αλλου πορτοκαλιες που βγαζουν πορτοκαλια και εμεις μείνουμε με τον αλτήρα στο χέρι(το πιάσατε το υποννουμενο !! ) For God shake !!
    Εξάλλου η καλή φυσική κατάσταση βγαίνει παντού,οπότε δεν τίθεται ζήτημα,όπως λεει και ο λαος καλη η λαλακία αλλά με το sex κάνεις και γνωριμίες !!
    Αυτό αλίμονο αν το προγραμματίζουμε ή να το περιορίζουμε σα καλουπια του στυλ "Α πα,πα , σήμερα έχω πόδια,βαζω superset κοκ",θα μας παρουν στο ψιλο,εκτός αν τίθεται θεμα αγωνιστικης προετοιμασίας όπου εκεί μπαίνουν και άλλοι παραμετροι,δίαιτα,κόπωση,νευρα,ίσως σε καποιους κ έλλειψη διάθεσης.
    Αλλα επειδη τωρα μιλαμε για bbing καθαρα ψυχαγωγικου χαρακτηρα ψηφίζω ΝΑΙ,και πριν και μετα και ΟΣΟ ΒΑΣΤΑΝΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΜΑΣ !!Το πολύ πολύ όταν θα παμε μετα γυμναστηριο να μην κανουμε προθερμανση κ κοιλιακους,θα έχουν ήδη γίνει. Άσε που αμα γίνει άξαφνα και την τελευταια στιγμη πριν το γυμναστηριο και έχουμε πάρει και τα "ενεργειακα" μας θα περασουμε και οι δυο καλα,μπορεί να βγει και καμια ωραία εμπειρια !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-05-09 08:36 #39
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Πω πω δεν είπε κανένας ρε παιδιά να κόψουμε το σεξ ή να το βάλουμε σε αυστηρο προγραμμα του στυλ...τι ώρα είναι α ναι ώρα σεξ...

    Βέβαια για επαγγελματίες αθλητές σίγουρα θα υπάρχει κάποιος προγραματισμός καθώς βάζω στοίχημα ότι πριν από μεγάλες διοργανώσεις στυλ ολύμπια για ββ εν τη προκειμένη περίπτωση δε θα βγάζουν τα μάτια τους.Τώρα για μας που το κάνουμε από χόμπυ τι να προσέξεις μη χάσεις τη πρωτιά στο περιφεριακό πρωτάθλημα γυμναστηρίων?

    Το μόνο που είπα και επαληθεύτικα είναι ότι καλό είναι όταν τύχει και σου κάτσει κανα γκομενάκι 2 ώρες πριν την προγραμματισμένη σου προπόνηση καλό θα είναι να μη τρέξεις να πας αμέσως μετά που τελειώσεις (ειδικά για αερόβια) απλά να το αφήσεις για άλλη μέρα.Όχι να αφήσουμε τη φάση για το γυμναστήριο.

    Εγώ προσωπικά για τη δική μου περίπτωση μπορώ να πω ότι δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου στο powerplate εκείνη τη μέρα (ποτέ δε το χω πάθει) και με έπιασε και τρομερή ταχυκαρδία.Και όταν ρωτήθηκα τι έχω και είμαι έτσι και το είπα με πέταξε έξω από το gym (είναι γνωστοί μου εκεί).

    Και μη πει κανας "ανεξάντλητος" καμιά πονηριά γιατί είναι κάτι το φυσιολογικό όπως παρέθεσε ο isis και από όλα αυτά που λέτε το 1/4 πιστεύω
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-05-09 10:20 #40
    Προεπιλογή
    Είτε θέλουμε είτε δε θέλουμε , έτσι είναι η βιοχημεία του οργανισμού μας , για κάθε πράξη υπάρχει και ένα τίμημα. Οπωσδήποτε το σεξ είναι απόλαυση. Από εκεί και πέρα είναι όλα θέμα επιλογών του καθένος!

    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-05-09 10:24 #41
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει και άλλος τρόπος μάγκες , για να μαθαίνετε σιγά σιγά τα μυστικά της δουλειάς : κάνετε τη δουλειά σας με το θηλυκό , αλλά φροντίστε να μη κάνετε "πλιτς" , τότε η τεστοστερόνη που έχει εκλυθεί στο αίμα θα παραμείνει , τα ερυθρά θα έχουν καλώς , τους ηλεκρολύτες θα τους αναπληρώσετε και θα μπορέσετε να αξιοποιήσετε τη τέστο στο έπακρο κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Όπως επίσης και μετά τη προπόνηση που ο οργανισμός πρέπει να αναρρώσει , φροντίστε να κάνετε το ίδιο πράγμα. Το ακολουθώ με απόλυτη επιτυχία.

    P.S: Σε μερικές κουλτούρες , οι άνδρες που δεν εκσπερματώνουν , θεωρούνται πολύ τυχεροί και αρκετά δυνατοί και αυτό δεν είναι τυχαίο!
    isis, καλο φίλε το σκεπτικό, αλλα στην πράξη δεν αντιλαμβάνομαι πως γινεται να ''γαργαλας'' τη σκανδαλη και να μη πυροβολισεις





    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-05-09 10:26 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    isis, καλο φίλε το σκεπτικό, αλλα στην πράξη δεν αντιλαμβάνομαι πως γινεται να ''γαργαλας'' τη σκανδαλη και να μη πυροβολισεις
    βρέχεις το μπαρούτι!

    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-05-09 13:21 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geo84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μη πει κανας "ανεξάντλητος" καμιά πονηριά γιατί είναι κάτι το φυσιολογικό όπως παρέθεσε ο isis και από όλα αυτά που λέτε το 1/4 πιστεύω
    να μην πιστευεις τιποτε απ'οσα ακους και τα μισα απ'οσα βλεπεις..
    Δυο ατομα εμπιστευομαι..το ενα ειμαι εγω και το αλλο δεν εισαι εσυ!

    Μπορει να μην με ξερω καλα..αλλα με ξερω καλυτερα απο οποιονδηποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-05-09 13:27 #44
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    αυτα τωρα είναι αοριστολογίες σε ενα συγκεκριμενο ζήτημα ,ο καθενας έχει τις απόψεις του κ τις παραστασεις του.Και εγω μπορεί να δυσκολευομαι να δεχτω καποια πραγματα ή να τα πιστεψω αλλα τα δέχομαι..Τι να μην πιστεψουμε δηλαδη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-05-09 13:32 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτα τωρα είναι αοριστολογίες σε ενα συγκεκριμενο ζήτημα ,ο καθενας έχει τις απόψεις του κ τις παραστασεις του.Και εγω μπορεί να δυσκολευομαι να δεχτω καποια πραγματα ή να τα πιστεψω αλλα τα δέχομαι..Τι να μην πιστεψουμε δηλαδη;
    Εγω προσωπικα δεν αναφερομουν για το συγκεκριμενο ζητημα..απλως ειπα να πεταξω την "εξυπναδα" της μερας..
    Το να μην πιστευεις τιποτε απ'οσα ακους και τα μισα απ'οσα βλεπεις ειναι κατι που το ελεγε συχνα η γιαγια μου..
    Και τελοσπαντων εχουμε καταληξει οι περισσοτεροι οτι ειναι καθαρα θεμα διαθεσης και ειναι λαθος να το βλεπουμε σαν κατι που πρεπει να γινει βασει προγραμματος..
    Απλως οπως ειπε και το παλικαρι παραπανω..μερικοι υπερβαλλουν..οσο να πεις κουραζει..ναι μεν αναζωογονει..αλλα και εξαντλει..
    That's all!
    Δυο ατομα εμπιστευομαι..το ενα ειμαι εγω και το αλλο δεν εισαι εσυ!

    Μπορει να μην με ξερω καλα..αλλα με ξερω καλυτερα απο οποιονδηποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 32 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία