Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Επηρεάζει την προπονηση σας το σεξ?

Ψήφισαν
312. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ναι

    147 47,12%
  • οχι

    165 52,88%
Σελίδα 30 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 202829303132 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 436 έως 450 από 468
  1. 17-07-12 20:53 #436
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    οποιος ειναι του πενταλεπτου καλα ειναι να μαθει τη γλωσσα που κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζειπριν το πενταλεπτο και μετα το πενταλεπτο σπατουλαριστο...απλα λιγοι αντρες ειναι διατεθειμενοι να κανουν την βρωμικη δουλεια
    όποιος δεν είναι διατεθημένος να κάνει την βρώμικη δουλεια , είναι προτιμώτερο να μην την κάνει , γιατι άλλο να την κάνει κάποιος με όρεξη και μεράκι και άλλο μόνο και μόνο επειδή πρέπει , εκεί οι γυναίκες το διαισθάνονται και λειτουργεί αρνητικά αυτο και όταν σκεύτετε και δεν αφήνετε μόνο στο να αισθάνετε η δουλειά πάει χαμένη

    όπως και μείς όταν κάνει κάποια αγκαρία μπορούμε να καταλάβουμε ότι δεν τό χει με την φιλαρμονική , έτσι κι αυτες και ακόμα περισσότερο

    και την δουλεια αυτη όταν την κάνουμε με όποια νάναι μπορεί να θεωρηθεί βρώμικη δουλειά , όταν όμως γίνετε με τον δικό μας άνθρωπο τότε δεν την κάνουμε επειδη αρέσει σ αυτην , κάθε άλλο , αλλα επειδή αρέσει και πρέπει να αρέσει σε μάς , γι αυτο λέμε μας αρέσει να την νιώθουμε με όλες τις αισθήσεις και η γεύση αίσθηση είναι

    το ίσχυρότερο αφροδισιακό τι αρώματα και χαζά ,η φύση τα έχει κάνει έτσι η μυρωδιά που εκπέμπει να λειτουργεί σαν διεγερτικό , αλλα εμείς μάθαμε στα πατσουλια , θυμάμε όταν με έλεγε αν μ αρέσει το άρωμα της έλεγα καλό είναι μωρε αλλα θα κάνεις κανα μπάνιο και θα φύγει , τι να το κάνω εγω το άρωμα , αν το βάλει δηλαδή κι ό φίλος μου το ίδιο θα είναι?
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-07-12 22:11 #437
    Προεπιλογή
    αποφασιστε ομως.....αν επηρεαζει τελικα ή οχι γιατι ειμαστε 50-50!!!...
    μεγαλη μαχη λεμε!!!!
    "You don't get what you wish for, you get what you work for....!!!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-07-12 22:23 #438
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dorita Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποφασιστε ομως.....αν επηρεαζει τελικα ή οχι γιατι ειμαστε 50-50!!!...
    μεγαλη μαχη λεμε!!!!
    μάλλον το θέμα πρέπει να λήξει , η έπρεπε να έχει λήξει ήδη , έχει απαντηθεί και είναι απο τα πιο σοβαρα θέματα που απασχολούν έναν η μια αθλούμενη , που σημαίνει σεξουαλικά ενεργά άτομα , απο δω και πέρα το ξεφτυλίζουμε το θέμα και χάνετε το νόημα και η ουσία.

    είπαμε όλα τα δάχτυλα δεν είναι το ίδιο και ούτε όλες οι μέλισσες κάνουν μέλι , έχει να κάνει με τα θέλω την ψυχοσύνθεση και τις ιδιαιτερότητες του καθένα , άλλος αν το κάνει τον χαλάει και άλλος αν δεν τον κάνει τον χαλάει και δεν μπορεί ούτε προπόνηση να βγάλει

    αν κάποιος το πιάσει απο την αρχή το θέμα στο τόπικ αυτο θα καταλάβει , ένα πράγμα που πρέπει να το χαρακτηρίζει ο αυθορμητισμός εμείς πάμε να το δούμε απο επιστημονικής πλευράς , πόσο κακομοίρηδες θα μπορούσαμε να είμαστε , δηλαδή αν εγω έχω όρεξη και μου βγεί αυθόρμητα να το κάνω έστω και πρίν η μετα η και κατα την διάρκεια της προπόνησης , θα ψάξω τις έρευνες να δώ αν πρέπει ?

    αν δεν μ αρέσει η μετα το μετάνιωσα δεν θα το ξανακάνω , αν με έκοψε λίγο στην προπόνηση και τι έγινε? μήπως στούς ολυμπιακούς θα πάω? σημασία έχει πως αν το θες και υπάρχει επιθυμία πιο καλή προπόνηση βγαίνει μετα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-07-12 22:59 #439
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια όμως όποιος τελειώνει το έργο σε 5 λεπτά , γρήγορα η θα βγεί απο την παράσταση γιατι θα είναι ελειπής στο ρόλο του η θα υπάρχει κασκαντέρ να ολοκληρώνει το έργο .

    όλα είναι στο μυαλό εκεί είναι το κέντρο ελέγχου και μπορεί αν θέλει κανείς να μην κάνει μισές δουλειές , να προετοιμάσει εγκεφαλικα την γυναίκα ώστε να κόψει αυτη το νήμα πιο μπροστα (σε αντίθεση με τους αγώνες στίβου που ο στόχος είναι να κόψεις πρώτος το νήμα)και το καλύτερο θα είναι και ευχής έργο το σκόρ να πάει 2-1 , δηλαδή το 2 να είναι στη γυναίκα .

    κατα τα άλλα όλα έχουν την χάρη τους μπορεί υπό διαφορετικές συνθήκες να χρειάζετε και η γρηγοράδα , αλλα παρ ότι ταχύτητα, αλλα να έχει ουσία , δηλαδή να φτάσουν και οι 2 στον προορισμό κι αυτο έχει την χάρη του

    σημασία έχει ενα πράγμα δεν είναι αγώνας δρόμου να φτάσουμε στο τέρμα και ούτε το σκευτόμαστε απλα απολαμβάνοντας την διαδρομή , κάπου φτάνεις και στον προορισμό, γιατι πολλες φορες η σκέψη για την κοπή του νήματος δημιουργεί άγχος και χαλάει την νοστιμιά

    Καλά Ηλία, και σοβαρά τώρα, ούτε ο Ασκητής δε θα το περιέγραφε τόσο απλά και κατανοητά για όλους. Κορυφαία ερμηνεία ρε παίχτη
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-07-12 23:10 #440
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά Ηλία, και σοβαρά τώρα, ούτε ο Ασκητής δε θα το περιέγραφε τόσο απλά και κατανοητά για όλους. Κορυφαία ερμηνεία ρε παίχτη
    μα απλα είναι τα πράματα δεν χρειάζετε ιδιαίτερη φιλοσοφία , μπορεί να διαβάζουν και έφηβοι που δεν ξέρουν μην τα αρωστήσουμε τα παιδια και κάθονται και προβληματίζονται για αυτο και νομίσουν θα πάει χαμένη η προπόνηση η θα ξεφουσκώσουν , έλεος

    εδω λέμε όπως πάμε απο το άγχος και την αβεβαιότητα για το μέλον θα παθαίνουν κοκομπλόκο τα παιδια , να εντάξουμε και αυτο σε επιστημονικό ζήτημα?

    άλλο ο ασκητής εκείνος είναι επιστήμονας και τα αναλύει επιστημονικά , άλλη η δουλειά του ναυτη κι άλλη του καντηλαναύτη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-07-12 23:20 #441
    Προεπιλογή
    Ναι ο Ασκητής είναι επιστήμονας στο ,αλλά επειδή τον έχω ακούσει αρκετές φορές, τα εξηγεί αναλυτικά και αρκετά κατανοητά, γι'αυτό το είπα Πάντως για να πω και την προσωπική μου εμπειρία, έτυχε κάποια φορά να μου συμβεί λίγη ώρα μετά αφού είχα κάνει προπόνηση και το ίδιο και το έτερο ήμισυ, και το αποτέλεσμα έχει μέινει αξέχαστο. Ίσως έχει να κάνει με την έκκριση των συγκεκριμένων ορμονών (ενδορφινών?) που πολλαπλασίασαν τις αισθήσεις
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-07-12 04:47 #442
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eli_din3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας μας πει ο ιατρος τι λεει η επιστημη
    εδω παραδιδω τη σκυταλη στον κουμπαρο μου!

    αυτος ειναι ο (παν)επιστημονας του θεματος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-12 17:22 #443
    Προεπιλογή
    Το αντίθετο θα έλεγα! Η προπόνηση με κάνει πιο ορεξάτο για σεξ και αυξάνει τις επιδόσεις μου σε αυτό!
    Once the mind and body have been awakened to their true potential, its impossible to turn back, the iron never lies to you
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-01-13 03:36 #444
    Το avatar του χρήστη mortu

    Εγγραφή
    02-01-2013
    Περ.
    Νάουσα-Ημαθ
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    o ξαδερφος του πλατσ?!
    Για να γράφω κάτι σημαίνει ότι το πιστεύω κι ότι το υποστηρίζω αλλά σε καμιά περίπτωση δε θα επιβάλω τη γνώμη μου σε κανέναν και δε θα μπω στη διαδικασία αντιπαράθεσης για κανέναν απολύτως λόγο.


    Τα πάθη για τον άνθρωπο είναι ό,τι ο άνεμος για τα ιστιοφόρα. Παρόλο που μπορεί να τον καταστρέψουν, δεν μπορεί να προχωρήσει χωρίς αυτά.
    ~Βολταίρος | ( 1694-1778 )| Γάλλος Φιλόσοφος και Συγγραφέας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-01-13 03:42 #445
    Το avatar του χρήστη mortu

    Εγγραφή
    02-01-2013
    Περ.
    Νάουσα-Ημαθ
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω για σας αλλά μετά από 2 μέρες βαριά προπόνηση δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.
    Τις μέρες ξεκούρασης τα πράγματα είναι σαφώς καλύτερα.
    Και μακροπρόθεσμα εννοείται ότι τα βάρη (όπως και κάθε μορφής άθληση) κάνουν καλό
    Για να γράφω κάτι σημαίνει ότι το πιστεύω κι ότι το υποστηρίζω αλλά σε καμιά περίπτωση δε θα επιβάλω τη γνώμη μου σε κανέναν και δε θα μπω στη διαδικασία αντιπαράθεσης για κανέναν απολύτως λόγο.


    Τα πάθη για τον άνθρωπο είναι ό,τι ο άνεμος για τα ιστιοφόρα. Παρόλο που μπορεί να τον καταστρέψουν, δεν μπορεί να προχωρήσει χωρίς αυτά.
    ~Βολταίρος | ( 1694-1778 )| Γάλλος Φιλόσοφος και Συγγραφέας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-01-13 08:42 #446
    Προεπιλογή
    κατι για κοψιματα νηματων κ τετοια βλεπω.για εμενα αν εισαι μαγκας κ πιλοτος,θα πρεπει να κοψει το νημα πρωτη η γυναικα 1-2 φορες τουλαχιστον κ μετα ο αντρας! αυτο σημαινει οτι δεν εισαι κοκορακι κοινως 5λεπτος.
    επισης το σεξ αν γινει σωστα.........ΝΑΙ! ΣΕ ΚΟΒΕΙ κ δεν μπορεις να βγαλεις προπονηση που θα εβγαζες αν ησουν ξεκουραστος.εχω ξαναπαντησει μια σελιδα πριν.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-01-13 12:37 #447
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    το σεξ αν γινει σωστα.........ΝΑΙ! ΣΕ ΚΟΒΕΙ κ δεν μπορεις να βγαλεις προπονηση που θα εβγαζες αν ησουν ξεκουραστος.εχω ξαναπαντησει μια σελιδα πριν.
    Μα τι κανετε εσεις στο σεξ ρε παιδια, σκαβετε?


    Ο μονος τροπος να σε επηρεασει ειναι να το κανεις πριν την προπονηση γιατι παραγει ενδορφινες που προκαλλουν χαλαρωση.

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-01-13 12:55 #448
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα τι κανετε εσεις στο σεξ ρε παιδια, σκαβετε?


    Ο μονος τροπος να σε επηρεασει ειναι να το κανεις πριν την προπονηση γιατι παραγει ενδορφινες που προκαλλουν χαλαρωση.
    εξαρταται τι σεξ κανεις τασο. αν παιξεις εναν γυρο δεν τρεχει τιποτα αν παιξεις καμποσους και για καμποση χρονικη διαρκεια δηλαδη να παιζεις δυο τρεις γυρους για χ μερες σιγουρα θα σε επηρρεασει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-01-13 12:58 #449
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Προσωπικα,αμα γινει pre-workout με γονατιζει,πρεπει να το'χω ξαναγραψει....μετα τα βαρη παντως δε το'χω δοκιμασει,απο οσο θυμαμαι δλδ..


    edit:τα ειπες ολα Βαγγελη στην 1η προταση...ετσι να τα λεμε αυτα οπως λεει και μια ψυχη..
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-01-13 13:03 #450
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    εξαρταται τι σεξ κανεις τασο. αν παιξεις εναν γυρο δεν τρεχει τιποτα αν παιξεις καμποσους και για καμποση χρονικη διαρκεια δηλαδη να παιζεις δυο τρεις γυρους για χ μερες σιγουρα θα σε επηρρεασει.
    Ε εμενα δε με εχει επηρεασει ποτε. Μπορει να αισθανομαι π.χ. οτι δε θελω αλλο σεξ αλλα οχι και για προπονηση. Εκτος αν στο σεξ κανεις και αεροβια ταυτοχρονα οπως κανουν πολλοι

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    edit:τα ειπες ολα Βαγγελη στην 1η προταση...ετσι να τα λεμε αυτα οπως λεει και μια ψυχη..
    Εσενα ολο ψυχες σου μιλανε

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 30 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 202829303132 ΤελευταίαΤελευταία