Θέμα: Stacker2 (Stacker)

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 102
  1. 07-05-09 17:31 #1
    Προεπιλογή Stacker2 (Stacker)
    Καλησπερα σε ολους τους φιλους.
    Λογο του οτι πλισιαζει και καλοκαιρι και θα ηταν ωραια να δουμε λιγη διαφορα στο σωμα μας ξεκινισα να παιρνω ενα λιποδιαλυτη με εφεδρινη, το stacker2.



    Αποτελειτε καθε χαπι απο τον συνδιασμο ECA ( εφεδρινη, καφεινη, ασπιρινη ).
    Η συσκεβασια ομως προτινει ενα χαπι την ημερα (based on diet 2000 calories )
    Ομως εγω με υπολογισμους με τους δεικτες BMΙ κτλ βρηκα οτι χριαζομαι για σηντηριση 3060 θερμιδες .

    Απο την αλλη ομως διαβασα οτι δεν πρεπει να παιζεις με την εφεδρινη και την υπερδοσολογια.
    Τι συμβουλευεται να κανω ? Να αυξησω την ποσοτητα για καλυτερα αποτελεσματα η να παραμινω στο ενα χαπι ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-05-09 18:14 #2
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Μεινε για 3-4 μερες στην 1 καψουλα να δεις τι γινεται και πως σε πιανει και μετα ανεβαζεις στις 2.Δεν προτεινω ομως να πας στις 3 γιατι μετα θα φευγει πολυ η ασπιρινη κι η καφεϊνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-09 17:29 #3
    Προεπιλογή
    Δεν εχω παρει ποτε εφεδρινη, αλλα σκοπευω να παρω και εγω αυτο το stacker. Δε θα προτεινα ομως να ξεπερασεις το ενα χαπι την ημερα.. Οταν τελειωσεις μετα το κουτι και δε θα παιρνεις καθολου εφεδρινη, θα εισαι κομμενος και θα νιωθεις πολυ κουραση. Ετσι ακουσα δλδ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-05-09 17:40 #4
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Αν παιρνεις 1 χαπι την ημερα και το παρεις ολο το κουτι συνεχομενα (100 καψουλες) θα σου βγει πανω απο 3μηνο και δεν νομιζω να ειναι και ο,τι καλυτερο...Δοκιμασε μικρους κυκλους,π.χ. 1 βδομαδα παιρνεις-1 οχι,καπως ετσι.Παντως η αληθεια ειναι οτι με 25 mg δεν θα δεις και κανα σοβαρο αποτελεσμα.Εννοειται ομως οτι δεν πας κατευθειαν εκει,το ξαναλεω.Αρχιζεις με 1 καψουλα και μετα απο 3-4 μερες ανεβασε,αναλογως πως σε πιανει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-05-09 03:39 #5
    Προεπιλογή
    Εχω παρει το χαπι καμια 15 μερες τωρα. Το αν εχει αποτελεσματα στην λιποδιαλυση ειναι πολυ νωρις ακομα να το πω γιατι εχω ξεκινισει και διατροφη μαζι και δε ξερω ακριβως τι ειναι αφτο που με βοηθαει πιο πολυ.

    Απο εκει και περα ειμαι σιγουρος πως δεν εχω παρατηρισει ουτε νευρικοτητα ουτε τσιτωμα ουτε αυτο που λεμε εκρηξη ενεργειας ! Απλα δε νυσταζω τοσο ευκολα τα βραδια και ας ειχα μια μερα με διαβασμα και γυμναστηριο και κουραση .

    Απλα το προβλημα ειναι οτι παω γυμναστηριο κατα τις 7 το απογευμα . Και αν παρω 2 χαπια εκεινη την ωρα σιγοθρα δε τηα μπορω να κοιμιθω το βραδυ . Το λεω αυτο γιατι λενε οτι πρεπει να το περνεις πριν το γυμναστηριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-05-09 05:16 #6
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Το πιο σωστο ειναι την πρωτη φορα που παιρνεις εφεδρινη,να ΜΗΝ την παρεις πριν το γυμναστηριο,γιατι δεν ξερεις πως θα αντιδρασεις.Οποτε τωρα για τις 2,αν θες βαζεις 1 το πρωι και 1 το μεσημερι προς απογευμα,κατα τις 3-4 π.χ. και βλεπεις.Θα μου πεις οτι ισως πεσεις στο γυμναστηριο απο το κρασαρισμα...Δοκιμαζεις και αποφασιζεις πως θα την χρησιμοποιεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-05-09 11:13 #7
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Stacker 2 ECA χρησιμοποιω και γω...Παιρνω 1 καψουλα μια με δυο ωρες πριν την προπονηση...Υπαρχει διαφορα στην προπονηση αλλα το προβλημα με μενα ειναι οτι πηγαινω βραδακι στο γυμναστηριο οποτε μετα οσο και να θελω να κοιμηθω δεν γινεται με τιποτα.

    Τωρα το σταματησα καθως ξεκινησα κυκλο κρεατινης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-05-09 20:25 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zuki1000k6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Stacker 2 ECA χρησιμοποιω και γω...Παιρνω 1 καψουλα μια με δυο ωρες πριν την προπονηση...Υπαρχει διαφορα στην προπονηση αλλα το προβλημα με μενα ειναι οτι πηγαινω βραδακι στο γυμναστηριο οποτε μετα οσο και να θελω να κοιμηθω δεν γινεται με τιποτα.

    Τωρα το σταματησα καθως ξεκινησα κυκλο κρεατινης...
    παντως η λογικη η δικια μου λεει το αντιθετο...πρωτα κρεατινη και οταν τη κοψεις εφεδρινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-05-09 23:31 #9
    Προεπιλογή
    ξερει κανεις απο που το αγοραζεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-05-09 01:05 #10
    Προεπιλογή
    Εμενα μου το εδωσε ο γυμναστης στο γυμναστηριο .Τωρα απο που τα βρισκει δε ξερω.


    Δες αν θες το site απο τα Extreme stores εχει το stacker2 αλλα ειναι ephedra free αυτο. Αυτο που εχω εγω δε ξερω που να το βρεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη George22 : 14-05-09 στις 01:35
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-05-09 10:30 #11
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagg Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως η λογικη η δικια μου λεει το αντιθετο...πρωτα κρεατινη και οταν τη κοψεις εφεδρινη

    Ουσιαστικα ετσι το κανω....Ειχα ξεκινησει κυκλο κρεατινη για 2 μηνες σταματησα 1 μηνα και αυτον τον ενα μηνα επαιρνα εφε και τωρα ξανα κρεατινη για 2 μηνες και παει λεγοντας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-05-09 12:02 #12
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Την κρεατινη την εκοψες επειδη υπαρχει η εφεδρινη ή η καφεϊνη??
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-05-09 13:02 #13
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την κρεατινη την εκοψες επειδη υπαρχει η εφεδρινη ή η καφεϊνη??

    Επειδη υπαρχει η καφεινη και αυτα ως γνωστον λειτουργουν αντιστροφα.Κ βασικα δεν την εκοψα.Απλα 2 μηνες κρεατινη 1 μηνα εφεδρινη 2 μηνες κρεατινη 1 μηνα εφεδρινη κτλ κτλ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-05-09 17:08 #14
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Οπως εχουμε ξαναπει,την κρεατινη δεν την παιρνουμε μονο για να μας κρατησει νερο στους μυες.Το οτι βοηθαει στην ΑΤΡ δεν επηρεαζεται απο την καφεϊνη απ'οσο ξερω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-05-09 20:17 #15
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως εχουμε ξαναπει,την κρεατινη δεν την παιρνουμε μονο για να μας κρατησει νερο στους μυες.Το οτι βοηθαει στην ΑΤΡ δεν επηρεαζεται απο την καφεϊνη απ'οσο ξερω.

    Μμμμ...τωρα αυτο ποιος μπορει να μας το επιβεβαιωσει???Αν ειναι να παιρνω κρεατινη+ΕCA μαζι θα κανω θεικες προπονησεις....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία