Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 88
  1. 14-05-09 12:09 #16
    Προεπιλογή
    Επιτελους !!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-05-09 23:23 #17
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    μηπως ξερουμε μερικα πραγματακια?

    1. τι ωρα ανοιγουν οι πορτες για το κοινο
    2. οι φωτογραφικες επιτρεποντε
    3. ποσες περιπου συμετοχες θα εχει

    διαβασα τους κανονισμους κ μου διμιουργηθηκε ενα πολυ απλο ερωτημα, ο καθε διαγονιζομενος μπορει να παρει μερος μονο σε μια δοκιμασια (πχ αρσεις) η πρεπει κ στις 3?
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-05-09 09:17 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως ξερουμε μερικα πραγματακια?

    1. τι ωρα ανοιγουν οι πορτες για το κοινο
    2. οι φωτογραφικες επιτρεποντε
    3. ποσες περιπου συμετοχες θα εχει

    διαβασα τους κανονισμους κ μου διμιουργηθηκε ενα πολυ απλο ερωτημα, ο καθε διαγονιζομενος μπορει να παρει μερος μονο σε μια δοκιμασια (πχ αρσεις) η πρεπει κ στις 3?

    Καλημέρα. Λοιπόν οι πόρτες θα ανοίξουν κανα μισάωρο πριν την έναρξη. Επιτρέπεται να βγάλεις φώτο όμως πρόσεχε στην δημοσίευση τους πρέπει να έχεις την έγκριση των διαγωνιζομένων. Εκτός αν βγάλεις κάποιον φίλο σου ή τον εαυτό σου. Φωτογράφος θα υπάρχει κανονικά που θα στείλει σε περιοδικά και φορουμς φώτο.
    Οι συμμετοχές μέχρι στιγμής είναι κοντά στις 30.

    Ο κάθε διαγωνιζόμενος πρέπει να πάρει μέρος και στις 3 δοκιμασίες. Σε περίπτωση που θέλει μπορεί να πάρει μέρος σε μία απλώς δεν συμμετέχει στις υπόλοιπες και ακυρώνετε. Αν κερδίσει στην μία που θα συμμετέχει θα πάρει έπαινο.
    Προσοχή στις λεπτομέρειες τον κανονισμών . Είναι πολλοί αυστηροί κανόνες ειδικά στον πάγκο. Από τις νορμάλ καταστάσεις που βλέπουμε στα γυμναστήρια κόβεσαι τουλάχιστο 30% σε κιλά σε αγωνιστικό mode .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-05-09 05:29 #19
    Προεπιλογή
    ΡΕ παιδια σορρυ αλλα τωρα ειδα αυτο το τοσο ενδιαφερον θεμα... καταρχην... να ρωτισω κατι ποιοι απο αθηνα ποιοι θα πανε?? αν ειναι να φταξουμε ενα γκρουπακι.. να ανεβουμε ολοι μαζι.. 2) καποιο τηλ να επικοινωνισουμε ??? γιατι απο μαιλ δεν βγαζω ακρη..και η σελιδα δεν λειτουργει με τις οδιγιες.. οταν λες κατι οτι ειναι αυστηρα δεν το πολυ πιανω.. αν θες εξιγισετο καπως καλητερα.. δεν θα ηταν και ασχημα για εμπιρια να παμε....
    κατι αναλογο ειχε γινει και στην κριτη νομιζω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-05-09 10:21 #20
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Καλη επιτυχια σε οσους πατε!!!!

    και εννοειται πως θα βαλετε και φωτο εδω ετσι??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-05-09 11:14 #21
    Προεπιλογή
    Καλη επιτυχια, είμαι περίεργος να ακούσω νούμερα του νικητή σε κιλά που σηκωσε!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-09 11:20 #22
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Πληρωφορηθηκα πως η διοργανωση ειναι πολυ αξιολογη και αξιζει να δουμε το θεαμα.
    Προσωπικα ισως παρευρεθω γιατι εχω φιλους πουα σχολουνται με το αθλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-05-09 13:59 #23
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    νασσερ θα'ρθω και εγω, θα έχουμε και μαντους μάνατζερ μαζί
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-05-09 00:57 #24
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    νασσερ θα'ρθω και εγω, θα έχουμε και μαντους μάνατζερ μαζί
    φυσικα!!! επισεις μπορει να ειναι κ ενα φιλαρακι μαζι που ψιλογουσταρει τετοια σκινικα
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-05-09 14:19 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΡΕ παιδια σορρυ αλλα τωρα ειδα αυτο το τοσο ενδιαφερον θεμα... καταρχην... να ρωτισω κατι ποιοι απο αθηνα ποιοι θα πανε?? αν ειναι να φταξουμε ενα γκρουπακι.. να ανεβουμε ολοι μαζι.. 2) καποιο τηλ να επικοινωνισουμε ??? γιατι απο μαιλ δεν βγαζω ακρη..και η σελιδα δεν λειτουργει με τις οδιγιες.. οταν λες κατι οτι ειναι αυστηρα δεν το πολυ πιανω.. αν θες εξιγισετο καπως καλητερα.. δεν θα ηταν και ασχημα για εμπιρια να παμε....
    κατι αναλογο ειχε γινει και στην κριτη νομιζω!
    Δεν ήθελα να αρχίσω να αναλύω κανόνες εδώ για να μην γίνω κουραστικός . Από μειλ ότι και να στείλεις θα πάρεις απάντηση όπως και το τηλέφωνο που έχουμε δώσει.
    Το αυστηρα ας πούμε για τον πάγκο. Χονδρικά πως είναι : Σε βοηθούν στο ξεκόλλημα , τα κρατάς 1-2 δευτερα πάνω και με το σήμα του κριτή αρχίζεις και κατεβάζεις , όταν ακουμπήσουν στο στήθος σταματάς 1 δεύτερο !!!! και με το σήμα του κριτή τότε ξεκινάς και σηκώνεις και στο τέλος αφήνεις πάλι με το σήμα του κριτή. Όλο το σώμα πρέπει να εφάπτει στον πάγκο . Κεφάλια να μην κουνιούνται ,πόδια επίσης .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-05-09 14:24 #26
    Προεπιλογή
    Το λίνκ δουλεύει απλώς αργεί λίγο γιατί φορτώνει pdf αρχείο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-05-09 14:25 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Akis85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη επιτυχια, είμαι περίεργος να ακούσω νούμερα του νικητή σε κιλά που σηκωσε!!
    Θα έχουμε αναλυτικά την κάθε κατηγορία βάρους και όλα τα κιλά που σήκωσαν οι συμμετέχοντες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-05-09 13:18 #28
    Προεπιλογή
    που γινονται οι αγώνες!?!!?!?!?Αν και το έμαθα σήμερα 23 και είμαι απροετοίμαστος και εκτός φόρμας παίζει να πάω.....Αν είναι εύκολο πές μας τοποθεσία και ώρα???
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-05-09 13:20 #29
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    πανε μια σελιδα πισω μεσσιας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-05-09 13:28 #30
    Προεπιλογή
    αχ ρε.......γκαντεμια......αν γινοταν κανα 2 μηνες πριν θα ημουν forcaτος......τωρα ειμαι εκτος φωρτωματων εδω και πολυ καιρο......για να φανταστεις εχω παγκο ΜΕ 160,Αρσεις 250 και squat 180-190........Με τετοια stats θα κανω τπτ??
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία